6493
MechWarrior Online
  • armageddon666
    #252
    Akkor hogy lesz multiplatform az 5? :S mert asszem X360ra is ki akarják hozni...
  • Thanatos
    #251
    nem, gamepad nem mechwarriorhoz való :)
  • Thanatos
    #250

    örök hálám :)
  • Ry0K3N
    #249
    Öööö sztem nem, de ha van 2 joyod letesztelheted hogy az egyiket beállítod torsora a másiknál meg csak belövöd bill kiosztásnél a 2. analógot...
  • armageddon666
    #248
    azt olvastam jövőhéten valamikor...
    BTW, elképzelhető az, hogy egy rendes mechwarrior játék, 2 analóg karral és 8 gombbal irányítható rendesen?
  • Ry0K3N
    #247
    Hát eddíg semmi infó sztem "when its done". Azt sem tudom milyen formában lessz ez, hogy külön külön lessz e vagy ilyen mindenegybe pack.
  • EnxTheOne
    #246
    #236 a forrás után nem néztem, de lehet reménykedni :D
  • armageddon666
    #245
    És ha fanartokból raknál össze egy bannert?
  • Braveheart
    #244
    A 4. részt mikor lehet legálisan letölteni? Van vmi infó?
    Amúgy én is örülök, hogy lesz 5. rész... reméltem, hogy nem szakad meg a sorozat, sztem elég feelinges a téma :)
  • Fenrir
    #243
    Kiadta neked alvállalkozásba a kivitelezést?
  • JohnnySmith
    #242
    Ígérem itt csak minimál dizájn lesz ...
    Cifu lesz a művészeti felelős :)
  • JohnnySmith
    #241
    Sorry átépítés alatt :) Lesz ez jobb is !
  • Thanatos
    #240
    még szerencse hogy itt csak ennyi átszabás történt, iszonyat irritálo némelyik másik topicban ahol televágják topicot ezermillio háttérképpel, meg icon-al, meg flashbannerrel és nem csak olvashatatlan és átláthatatlan lesz hanem még lassú is :/
  • Fenrir
    #239
    Adja Isten, hogy idén kijöjjön, akkor elég jó kis tüzijáték lenne év végére: Mechwarrior meg Modern Warfare 2 plusz az aprólék.
  • [NST]Cifu
    #238
    JohnnySmith kollégánk megszerezte a házigazdaságot, és átszabta kicsit a topicot, hogy ne legyen olyan hétköznapi. :)

    Igértem neki bannert, de a játékból normális kép még nincs, úgyhogy e téren még kicsit várazkozni kell. :D

    Johnny viszont szerintem a betűméretet egy picit tényleg vedd vissza, bár a Comic Sans betűfont nem rossz. :)

    Fenrir: A játékon legfeljebb tavaly október óta dolgoznak. Az engine félig-meddig adott (Unreal engine, és a Transformers játék alatt is ez az átdolgozott motor futott).
  • armageddon666
    #237
    Jujj mi történt a szövegdobozzal? :S Szürke, és NAAAGY Comic Sans betűtípus...
  • EnxTheOne
    #236
    http://www.sg.hu/cikkek/68524/ingyenes_mechwarrior_4_es_elder_scrolls
  • Fenrir
    #235
    Végülis nem tudjuk. hogy mióta folyik a fejlesztés, ahhoz képest, hogy mennyire készen van a játék eléggé titokban tartották.
  • Thanatos
    #234
    ha az ígéreteikre hallgatunk akkor már idén is, de mondjuk én is kétlem hogy ilyen hamar kijönne, illetve ha igen kétséges lesz a minőség :/
  • Mayan
    #233
    Üdv a régi arcoknak. :) Látom itt is felpörgött az élet.

    Tartok tőle, hogy jövőre még nem játszunk az új MW-vel, de ha eddig kibírtuk, akkor ezt már ellőt lábakkal, hasonfekve is. :)
  • EnxTheOne
    #232
    köszi! szóval a profik ilyen high techel nyomulnak :D:D:D
    #231 nekem az fps jobban tetszik, feeling-esebb, mw5 videoban, teljesen azt az érzetet kelti, mintha én lennék a pilota, és nem azt hogy monitor elött ülök :D
  • Shiwo
    #231
    nekem alapvetően a tps, fps-be néha beleszédülök valamiért, illetve jobban feltudom mérni tps-ben, hogy épp merre halad a mechem

    mondjuk nagyon nehéz mechek esetén gyakrabban beszoktam váltani fps-be, onnan picit pontosabban lövök, és a nehézmech úgysem elég gyors ahhoz, hogy gondot okozzon, ha rosszul mérem fel az irányt
  • Sir Quno Jedi
    #230
    cockpit -> pilótafülke
    trackIR -> fejmozgást követő irányító eszköz (konkrét típus)

    WTF trackIR
  • Masakari
    #229
    ez 1 jó hír:) de régen vártam már hogy új MW legyen,erre haza jövök a mini nyaralásról és mien hír vár:))))
  • Bucser
    #228
    Újabb Mechwarrior Living legends video (ha nagyon off topic törölje valaki, de ugyanaz a téma.)

  • EnxTheOne
    #227
    cockpit,trackIR ?
  • Thanatos
    #226
    szép összefoglaló, hátha meghozza valaki kedvét a tábláshoz ;)

    amúgy nem kötekedésként, de a jump jet-nél kihagytad hogy az is termel hőt
    minimum 3 pontnyit vagy pedig ahány hexet ugrott annyit
  • Thanatos
    #225
    locust? banshee über alles :D megamek-ben anno volt egy bansee-m ami 20+ mechet fejezett le jól irányzott rúgásokkal és ütésekkel :D
  • armageddon666
    #224
    Pont erre gondoltam, hogy 1 joy meg egy trackIR és már fasza is :D

    :( Supernovának nem okés az alpha strikeja... felrobban... ilyen miért van? mármint, ok, vágom, túlmelegszik, ezzel nincs gond, DE ALAPFELSZERELÉS MELLETT? mert ha összedobok valamit azt mondom, oké :D de így :D

  • Thanatos
    #223
    :DDDD
    amúgy épp akartam reklámozni megamek.net illetve ma már mekwars.org :P

    igazából ha valakit érdekel a táblás game gyk 1:1 számítógépes implementációja annak tudom ajánlani, igaz grafika az szinte 0 :)
  • [NST]Cifu
    #222
    Egyértelműen FPS, az összes MW-t abban toltam, ráadásul a pilótafülke-nézet is korrektnek tűnik, úgyhogy valószínűleg itt sincs semmi indok külső nézetből játszani. Remélem lesz TrackIR támogatás. :)
  • armageddon666
    #221
    Tetszeni természetesen FPS :) már ha van cockpit :) ha nincs akkor az már gáz :S
  • armageddon666
    #220
    98? én 95tel tolom... lehet akkor, hogy segítene a 98?
  • EnxTheOne
    #219
    akarok játszani az 5el most :(:(:(
    egyébként nektek melyik nézet tetszik jobban (fps, tps) ?
  • [NST]Cifu
    #218
    6x12 pontnyi hőfejlesztés, valahogy nem csodálom. :)
    Elégedj meg négy ilyen szörnnyel, az is bőven elég lesz. :)
  • kiskorúbézoltán #217
    98/me-re állítva működik, köszi! Alap kivitelben a Supernova 6 ER lézerével egyszerre lőve úgy pukkant ki a járgány mint egy lufi, pedig minden más lehetséges helyen dupla klános hűtőt tettem... :DDD
  • [NST]Cifu
    #216
    Kompatibilitás mód Win98-ra, ha ez nem segít, akkor nézz el ide.
  • kiskorúbézoltán #215
    Amúgy van valami patch az MW3-hoz, hogy működjön xp-n, dx9 gépen?
  • kiskorúbézoltán #214
    MW3-ban LRM ellen - nekem - a jump pack - vált be a legjobban, ha indítottak azonnal ugrottam, 90%-ban bejött. SRM-nél erre nem volt idő rendszerint.
  • Ry0K3N
    #213
    Én attól fagyok ha a targetom jobbra vagy balra vagy lefele elhalad a kijelzőmön és egyszerűen kidob az asztalra. Rakétáknál megkerüld a nyílt terepet mert úgy ki is akaszthatsz egy bazi nagy SHOOT HERE -> táblát a mechedre.