6493
MechWarrior Online
  • kifli
    #412
    vagy mehet crysis topikba is, ott sem zavar sok vizet :)
  • Bucser
    #411
    Szerintem amíg alvó project amit bemutattak, addig ide is jöhet a Living Legends.

    Ennyi erővel minden crysis mod kaphatott volna friss topicot.
  • [NST]Cifu
    #410
    Lehet kéne egy külön Living Legends topic? :)
  • Fenrir
    #409
    4000 Ft még nem fog a földhöz vágni, ennyit bármikor elköltök Navy Fields-re is :D
  • Bucser
    #408
    Nekem nagyon tetszik. De csak miattam ne vedd meg.

    Próbáld ki az okosított crysis-al és van egy Hamachi szoba azt hiszem ahol lehet játszani vele.

    A living legends forumban van ilyen topic ami ezzel foglalkozik.

    Asszem valami "for those who had lost their cd-key" címmel.
  • Fenrir
    #407
    Tudom, ezt néztem én is bár nekem a Steam jobb lett volna, mondjuk ilyen árért nem veszem meg ott az is biztos.

    Ha tényleg nagyon jó ez a mod akkor megveszem mindkettőt mert jön majd egy űrhajószimulátor is ami szintúgy crysis mod.
  • Bucser
    #406
    Na megnéztem. Még most is 4K-ért kapható a 2 játék.

    Itt
  • Bucser
    #405
    Akció volt steamen... 16 ojróért vettem....

    És akció nélkül is 39.99 most az ára dollárban nem tudom, hogy ez Euróba hogyan transzformálódik..

    De a crysis meg a warhead a cdgalaxisban is 1990 ft volt még 2 hete. nem tudom, hogy most mennyi.
  • Fenrir
    #404
    A Maximum Edition majdnem 50 euró. Alapjáték és Warhead van benne,
  • Bucser
    #403
    Na kicsit toltam még tegnap (2-3 órát egyfolytában).

    Végre egy Olyan MW amire vágytam. A látótáv optikai zoommal kb 2 kilométer (ha tiszta az idő a pályán). ArrowIV-es Catapultal vagy heavy gaussal szerelt hollanderrel írtottam:) Az ArrowIV számára az elementálók taggelték az enemy-t (kb 400 m a tag hatótávja de utána minden hatótávban lévő raketa oda megy csak arrafelé kell kilőni) vagy pedig LRM-el ugyanez. Lehet vinni aknát ami felragad a mech vagy a tank oldalára 3-4-el szét lehet kapni egy mechnek a szekcióját.

    Az elementálnál idegesítőbb nincs. 90 tonnnás Madcat MKII-ben egy elementál úgy táncolt körbe, hogy kellett egy kis helpet kérnem egy tanktól, hogy kapja le rólam:)

    Javításra lőszertöltésre a bázison van lehetőség ami nagyon mókás hiszen az elveszett fegyvert per szekciót nem töltik vissza csak az armor-t. Lehet szekciót célozni és criteket osztani. (nincs is jobb a right és left torso nélküli Vulture kinyírásánál).


    Szóval tetszetős szép hangulatos na és játék közbenváltozik a napszak ha elhúzódik a mecss. ECM-es vagy Passive radaros móka szimulálva van tehát este lekapcsolt fényekkel passive radarral 3 heavy támadta a bázist jó móka volt megtalálni őket ki kellett zavarni az elemnetálokat, hogy nézzenek körül:)

    nekem eddig tetszik:) csak több pálya meg mech kell belé és nagyon jó lesz ez a mod (vagyis eddig is nagyon jó csak még jobb lesz)
  • Cobra.
    #402
    Így is alapról kellett mindent megcsinálniuk, AI meg történet még legalább egy évig készült volna. Jó lesz ez, csak videókártyát kéne vennem, mert az 1950pro-mnak nem tetszett már a Crysis demoja sem :) 1024*768-low-on meg nem fogok kínlódni.
  • Bucser
    #401
    Nem akarnak AI programozással bíbelődni. Ezért nincs single player meg co-op mód.

    Meg tegyük hozzá tök ingyenes az egész!! (a Living Legendsről beszélünk ugye)
  • Sir Quno Jedi
    #400
    Na engem nehezn nyernek meg multionly-val. Mercenaries-ben pont azt bírtam, hogy volt némi sztori és jó questek.
  • Cobra.
    #399
    Nem eredeti Crysissal próbálta valaki?
  • Thanatos
    #398
    warhead akkor na... :DDD
  • kifli
    #397
    mijaza warfare? crysisnál csak crysis, warhead meg wars-ról tudok, a warfare az a cod sorozatba van tudtommal :)
  • Thanatos
    #396
    lehet akkor kivárom inkább a véglegest, warfare optimalizáltsága nekem ég és föld volt az alaphoz képest, alappal meg se próbálom inkább :)
  • Bucser
    #395
    Csak multi van.

    Steamen 16 euroért kapható Crysis és Crysis Warfare egyben. vagy cd galaxisban 1900 ft darabja ha nem akarod minkettőt megvenni habár most még a beta crysis alatt megy a végleges crysis warfare alatt fog menni.
  • Thanatos
    #394
    örülnék én ha olyan öreg fos gépem lenne mint neked :D de majd énis meglesem, igazi eredeti crysis-em nincs szóval valszeg a multit felejthetem :/
  • Bucser
    #393
    Na kipróbáltam a Living Legendset. meg igy beta 3 állapotában is ér annyit mint anno az MW4.

    Eléggé fos öreg gépem van a crysis-hoz (4200+-os AMDX2 és egy 512-es 8800GT+ 2 giga rammal kiegészítve 64 bites Windows7-en) nem volt játszhatatlan a 32 fős multi.

    Ráadásul a tank és az elemental (Battle Armor) warfare miatt mókásabb mint a mechwarrior valaha volt.
  • [NST]Cifu
    #392
    Hát szó mi szó, még a Steam-en is 20 euró...
  • XenHai
    #391
    az nincsen meg eredetiben:S
  • Fenrir
    #390
    Igen, így van :)
  • grebber
    #389
    Ez a Crysis mod nem a rendes MechWarrior.
  • XenHai
    #388
    Multi beta?
  • Fenrir
    #387
    Trailer:

  • XenHai
    #386
    Link pls
  • kifli
    #385
    mw living legend beta-át lehet tölteni!!
  • Bucser
    #384
    És gyönyörűen megcsináltak a gépek. kár, hogy nem sok video látott napvilágot ahol harcolnak is az elementálokkal a mechek... érdekesnek tűnik feltétlenül.

    Valahogy single-t kéne heggeszteni alája.
  • Annihilator100
    #383
    Ez nem az eggyetlen mod, még készülget a Battlemech Hanger.Ez a mod a Battlefiled 2142-őt alakítja át:). A honlapukon van is egy számláló ,ami majd ha letelik akkor kiadják a bétát.
  • XenHai
    #382
    XD
  • [NST]Cifu
    #381
    Egy Crysis MOD, amit már vagy két éve hegesztenek. Jelenleg az AT1 mellett ez az egyetlen "élő" Mechwarrior Mod/Játék cuccos. A videók alapján érdekes lesz.
  • EnxTheOne
    #380
    Nagyon jó! :D
  • xblades
    #379
    Mert a képek szerint nem lesz rossz ha elkészül:
    http://www.moddb.com/mods/mechwarrior-living-legends/images
  • xblades
    #378
    Hali srácok ki mit tud erről a MechWarrior:Living legends (mod)-ról ami elvileg a Crysis következő MultiPlayer kiegészítését takarja?
  • [NST]Cifu
    #377
    Új MW:3015 cikk az IGN-en.

    Persze gyakorlatilag semmi újdonság, inkább afféle ötletbombák, hogy miket lehetne belerakni a játékba, milyennek kellene lennie a cikkíró szerint.
  • Fenrir
    #376
    Akkor már csak át kell passzírozni a vízfejeken az engedélyt és mehet a móka.
  • Thanatos
    #375
    nem azt mondtam hogy nem működik, hanem csak azt hogy instabil, illetve iszonyat szarul fut (indulásnál sokat tölt, illetve eléggé nonreszponziv az egész), valahogy "amatőrnek" érződik az egész nekem nagyon, és negatív értelemben amatőr-nek sajnos, de persze ettől még működni működik :)

    mw4 free témával kapcs:

    The Mechwarrior4 FREE release is still currently to be announced. MekTek had hoped to gain permission for the release while visiting Smith and Tinker, Inc. in Seattle this week. However, we have learned that Microsoft has endured several administrative changes which currently impede the release. The good news, however, is that a meeting to finalize the release is scheduled near the American Thanks Giving Holiday. Smith and Tinker said that it will only take 1-2 more days before permission is granted. From MekTek, we are happy to report that the release is ready and awaiting permission to push that big shiny green release button at MekTek headquarters.
  • [NST]Cifu
    #374
    Az MTX tökéletesen működik jelenleg. Az AT1 is korrekt kis dolog, ha a méretét és a körülményeket figyelembe vesszük. Ráadásul hamarosan érkezik az MWLL, tehát azért nem vagyunk MW hiányban, még akkor sem, ha az ingyenes MW4 továbbra sem tudni mikor szabadul ránk.

    További rossz hír, hogy Dec. 1.-én kijött egy hír, mely szerint a Smith & Tinker elbocsájtja az alkalmazottai csaknem harmadát. Ugyan igaz, hogy ez "mindössze" ~15 embert jelent az cirka 50 fős csapatból, de akkor sem jó hír.
  • Thanatos
    #373
    az mtx nekem személy szerint nagyon nem jött be, vagy legalábbis még iszonyat béta és iszonyat instabil, igaz én még közvetlen akkor próbáltam amikor kijött, azóta lehet jobb :)