6493
MechWarrior Online
  • [NST]Cifu
    #532
    win7-el is jó ha ventrilo fix v2-t teszitek fel , majd vista sp2 kompatibilitásra állítjátok

    Próbáltam, nem jó...

    Tényleg nem tudom, miért ragaszkodnak foggal-körömmel még mindig sokan az őskövület, három éve nem fejlesztett Ventrilo 2.x-hez, ha vannak jobb, modernebb és folyamatosan fejlesztett alternatívák, mint TeamSpeak 3 vagy Mumble...

    A TS3 szoba viszont jó ötlet! :)
  • kifli
    #531
    aki nem akar ts3-at annak itt van ventri is
    Ventri (2.14): h4.hu port: 41930
    win7-el is jó ha ventrilo fix v2-t teszitek fel , majd vista sp2 kompatibilitásra állítjátok
  • kifli
    #530
    ts3 mechwarrior szoba:

    addres: s1.h4.hu port:9987

    .:MaGneTik:. szobán belül MWLL szoba
    Ide jöhettek ha játék közben beszélgetni akartok, és ventrivel ellentétben ts3 win7 kompatibilis :)
    Remélem minél többen használjátok :)
    Ha kell csinálhatok eredetis szobát, meg akiknek nincs meg az eredeti azoknak is 1-et.
  • Buren
    #529
    Elnézést, ezek szerint félreértettem, azt hittem az egy plusz valami az új MW mellett...
  • [NST]Cifu
    #528
    Az MW3015 ahogy lent is írták, a topic témáját nyújtó játék lenne, ennek jött ki a videója tavaly nyáron. A 3015 azért került hozzá a nevéhez a rajongói topicokban, hogy így különböztessék meg az eddigi MW játékoktól, és azért 3015, mert ebben az időszakban játszódott volna ez a játék.
  • kifli
    #527
    az MW3015 az az a játék aminek alapból a topik nyílt. A living legends egy crysis mod
  • Ry0K3N
    #526
    a rebootolt mechwar
  • Buren
    #525
    Akkor jól érzem hogy lassan játszhatunk vele. :)

    Mi az a MW3015? :S
  • Fenrir
    #524
    Ezt én sem mondhattam volna szebben :D
  • [NST]Cifu
    #523
    Nyema, Nothing, Ingen, Aucun, Gen, Beez, Ar bith, Zaden, Nessuno, Nicinul... Magyarul: Semmi.

    Abszolute.

    Sem az MW3015-ről, sem az MW4 for free projectről...
  • kifli
    #522
    ehh, volt egy visses lövésem, arrovIV-vel lőttem egy mechra, és a gyerek meg pont a mech tetején állt mikor eltaláltam, azt sem tudta mivan :D
    Írta, hogy felugrott a mech tetejére, és durr XD
  • Buren
    #521
    Van valami hír az új mw-ról?
  • Bucser
    #520
    A Bombák elvileg gravitációs íven repülnek. ezért szokták zuhanva dobni őket. Úgy alegbiztosabb

    A Thunderboltok pedig vagy Narc jelre mennek vagy pedig oda ahova célzol oldáskor.
  • Fenrir
    #519
    Próbált már valaki Aero-val bombázni? Én tegnap egész végig csak aero-ztam, de a bombavetés nem megy. Egyszer volt egy baromi mákos dobásom amikor 3 embert is leöltem vele, de utána már egyszer sem sikerült. Próbáltam a célpont elé, mögé meg rádobni, de nem nagyon akart senki sem belehalni, még sebzést sem adott sokat. Nem igazán értem most, hogy akkor a célponthoz képest hova kéne dobni.

    Nézegettem a Thunderbolt rakétákat is, úgy vettem észre hogy azt is csak viszonylag közelről lehetett hatékonyan elegedni és még érdemes rajtahagyni a célkeresztet is a becsapodásig. Volt egy dupla telitalálatom egy Vulture-ba, amikor ütött akkor nagyot ütött a rakéta.
  • Karónvarjú
    #518
    :-). Már csak gépet kell cserélnem hozzá, a jelenlegi nem éppen Crysis-álló. Letérdel tőle szegény, már lehet a bejelentkező képtől
  • lammaer
    #517
    Ja, én is türelmetlen voltam, azt megvettem 2 napja a Crysist. Végülis 2K - egy vastagabb ebéd ha éppen nem kinai menüt akarok enni :)
  • Thanatos
    #516
    reklámnak jó próbálkozás de legközelebb nyugodtan linkelheted az eredeti helyet is :)
  • xblades
    #515
    Na végre sikerül újra megtalálnom a Battletech csillagtérképeket, mindjárt fel is töltötem az oldalamra.
    link

    A fejlesztők oldalával mi lesz nem tudjátok?
  • Karónvarjú
    #514
    Köszi, akkor Crysis. 1.0-át nincs türelmem kivárni;-).
  • [NST]Cifu
    #513
    Figyelembe véve mindent, én azon se csodálkoznék, ha inkább egyből Crysis 2-re. :D
  • Bucser
    #512
    mi anno cifuval még modemes időkben mw2 mercel is multiztunk egy két kört.
  • Bucser
    #511
    Pontosabban a végleges csak warheadre jelenik majd meg.
  • [NST]Cifu
    #510
    Az MWLL bétához jelenleg a sima Crysis kell, a Warhead-del önmagában tudomásom szerint nem megy. A jövőbeni tervek terén van olyan elképzelés, hogy majd az 1.0-ás MWLL-t átportolják a Warhead-re.
  • Karónvarjú
    #509
    Salut!
    Még a talpammal is tapsikoltam örömömben, mikor rábukkantam a MWLL-re! Most töltöm a bétát, a kérdésem a következő: szerintetek melyiket érdemes megvenni, a Crysis-t vagy a Crysis:Warhead-et? Tisztán csak a MWLL miatt veszem meg az egyiket közülük, a szempont a jövőbeni multizás orrvérzésig. Gondolom, ebből a szempontból jobb választás a Warhead (meg persze azért, mert magyarok csinálták) a jobb netkód miatt. Vagy rosszul gondolom?
    Ejj, azok a régi szép MW4 Vengeance-es idők, be szépek voltak....Ti játszottatok vele, vagy csak én vagyok ilyen vén fasz?
  • xblades
    #508
    Milyen szomorú hogy ilyen is van.
  • Fenrir
    #507
    Jah, már 2 napja :D
  • [NST]Cifu
    #506
    A siker átka, hogy az MWLL oldala lehalt, mivel túllépték a letöltési határt... :S
  • xblades
    #505
    Nahát én akkor mindig megtalálom ezeket a bázis lerohanokat, mert most a sivatag pályán a Clan-osok parádéztak a mi hangárunkban, nem kint előtte. Épp mentem volna ki egy Lrm mech-el, eddigre kilőtték a társaimat és engem meg vissza szoritotak a hangárba. Volt egy Atlas, Mauler, Catapult, Awesome és egy Shadowcat ja és kint egy Madcat.
    Bele telt egy-két percbe mire kivégeztük őket.
  • kifli
    #504
    multkor lammaer-al játszottam, széteszedett egy mechet, aztán ment bázisra javítani, nyomában egy ba-val, az én mechemen meg arrovIV(az ami 3km-ről föntről támad ugye? :D) volt csak. Leállítottam a mechet, kiszáltam, és két rakétéval elintéztem a ba-t XD
  • Fenrir
    #503
    Tegnap lelőttem egy BA-t ppc-vel egy Warhammer-ből, az volt a napom egyik fénypontja :D

    Utána pedig beültem egy Madcat-be és 0 pénzről 80 ezerig csináltam egyhuzamban a mechemmel :)
  • Bucser
    #502
    Lesznek tán AP podok? :)

    elvileg igen.
  • [NST]Cifu
    #501
    B.A.-k nagyon lassan regenerálódnak. 2 lövés között biztos nem.

    60 másodperc (csaknem) nulláról fullra, ha mozognak, 40 másodperc, ha nem mozognak. Én itt viszont két találatról beszélek, mert a folyton ugráló és mozgó B.A.-kat egy másik B.A.-val sem könnyű eltalálni. :)

    Nem könnyű ám a BA-val sem játszani. Mindenki azt hiszi, hogy a BA akkora Overpower. Pedig nem nagyon. Small laser és AC2 kivételével oneshottolni lehet őket bármivel. Csak el kell találni.

    Ez a "csak el kell találni" a probléma. A tapasztalatom szerint az egyetlen biztosabb megoldás az LBX20, de még az sem tökéletes, lévén egyfelől szinte folyamatosan a levegőben vannak, így elé kell tartani, másfelől pedig ha az orrod előtt ugrálnak, akkor a célkereszt becsap. Irtó "mókás", amikor Demolisher B-ben ülve egy szál B.A.-val vérre menő küzdelmet folytat az ember, mert még 2db LBX20-assal sem garantált, hogy el tudod kapni a nyomorultat... A "legjobb" megoldás, ha megpróbálsz távolságot lopni, és miközben jön feléd, úgy kapod el. Itt a probléma csak annyi, hogy a B.A.-nak ehhez hülyének kell lennie, mivel a gyakorlott B.A.-s folyamatosan 5 centire ugrál tőled, és lazán képesek tartani a lépést az eléggé lomha Demolisherrel.

    sokadrészt pedig még nincs minden funkció kész. a BA-k és LRM mechek azért tűnnek ennyire OP-nak mert sokminden nincs még kész amit terveznek a rendszerbe.

    Lesznek tán AP podok? :)
  • [NST]Cifu
    #500
    Nem, az MWLL az eddigi infók alapján ingyenes marad, csak eredeti játék kell hozzá.
  • Bucser
    #499
    B.A.-k nagyon lassan regenerálódnak. 2 lövés között biztos nem.

    Nem könnyű ám a BA-val sem játszani. Mindenki azt hiszi, hogy a BA akkora Overpower. Pedig nem nagyon. Small laser és AC2 kivételével oneshottolni lehet őket bármivel. Csak el kell találni. ÉN BA-ként szinte mindig megdöglök kivéve, ha egy mech is rátámad a célpontomra.

    A BA-k nagyon jók figyelemelterelés céljából és főleg az assault/heavy mechek ellen valóak. Small/medium mechek ízekre tudják szedni őket mert gyorsabbak és meg tudják választani a harcba bocsátkozás körülményeit.

    sokadrészt pedig még nincs minden funkció kész. a BA-k és LRM mechek azért tűnnek ennyire OP-nak mert sokminden nincs még kész amit terveznek a rendszerbe.

    És igen miután ez egy mod ezért toál ingyenes lesz. csak Crysis és Crysis warhead kell hozzá (a véglegeshez majd).

    Viszont van a főoldalon egy donate gomb amihez a hozzájárulást szívesen veszik a fejlesztők.
  • xblades
    #498
    Hát én egy fél megoldást látok rá. Mégpedig aki mech-be akar szállni az csak olyan B.A vehet fel amin csak J.J. van és max. védekezésként a Light Lézer Így tud katapultálni és visszamenni a bázisra slusz. A másik teljes fegyverzet + gránátok, és gyors mozgásként valamilyen csapatszállító.
    És az elején választhatsz a kettő közül. És ezt meg is tudnák oldani a programozok, szerintem nem jelentene túl nagy plusz munkát.

    A másik ez egy Mod ami ugye azt jelenti hogy a teljes verzióért sem kérnek majd pénzt?
  • [NST]Cifu
    #497
    A baseraping első sorban a csapattól függ, ha az egyik csapat sokkal többen van (3-4 ember) vagy sokkal jobb játékosokból áll, akkor könnyen előfordulhat, hogy beszorítják a bázisra a másik oldalt. A másik fele a pályából adódik, a Sandstorm pályán a Klánosokat kicsivel könnyebb beszorítani, ez tény. Ugyanakkor az is, hogy ha jó a Klános csapat, akkor nem lehet őket beszorítani, lekapcsolt radaros Shadowcat-ekkel, falkában rohanják le az IS csapatot, és eléggé szép ritkítást végezhetnek közöttük.

    A baseraping egyébként szerintem jelenleg a kisebb probléma. A nagyobb probléma az, hogy a B.A.-k zavaróan erősek, és bosszantóan nehéz kilőni őket, így pedig ha a nyakadba ugrik 3-4 B.A., esélytelen vagy. Ennél már csak az a kiábrándítóbb, ha B.A. párviadal folyik, és a két nikkelbolha perceken át JJ-zik folyamatosan, miközben hol-hol eltalálják egymást, de mire a második lövés bemenne, újra regenerálódnak, tehát egy végtelen ideig elhúzódó rémálom lesz belőle.
  • xblades
    #496
    A beszorítós játék mostanában terjedt el jobban, de azért ritka.
    És csapat függő, volt hogy az egyik csapattárs szolt hogy húzódjunk vissza, és engedjük őket kijönni. De vannak direkt akik ebben élik ki magukat, én ilyenkor másik szervert keresek (itt estétől van 5-6 teli és néhány ahol 10-12-en vannak) akármelyik oldalon is vagyok, mert unalmassá válik a játék.
  • lammaer
    #495
    Mármint a részeges videó idióta, mielőtt bárki félreértené :)

    Ez a beszorítósdi mennyire gyakori - épp most adtam le a rendelést egy origi crysisra, hogy be tudjak menni jó teli szerverekre, hátha ott kiélhetem sunnyogós hajlamaimat (bár a tunngle szerveren is toltunk megint 4vs4-et, ha igy halad hamarosan lesz full szerver :) )
  • lammaer
    #494
    Hát ez nagyon idióta :)

    Legyen benne az eredeti board gameben vagy sem, nekem borsódzik a hátam a BAktól. Nem is tudom, egy BA az by default BA es nem tudna mechet vezetni, nem? Legalábbis a regényekből nekem ez jött le.

    A halálom amikor végre meggyapálom a csávót, és ahelyett hogy meghalna a felrobbanó mechje lángjai közt, jön azt buzerál BAként. Hát milyen mechwarrior az ilyen ? :)
  • xblades
    #493
    Én még mindig úgy valom hogy a "B.A.-ra a csapat munka a lényeg, hogy nem mész el egy társad mellet ha látod hogy küzd egy gyalogossal hanem segítesz." ahogy a battletech-ben is csinálják.

    A fő baj az hogy most már kezd unalmas lenni a bázisba beszorításos játék, a sivatagos pályán rendszeresen beszorítják a Clan-osokat. Én ha oda megyek nem is választom a Clan -os oldalt, de így meg unalmas lesz a játék.

    Ja és találkoztatok már más pályán hasonlóval mint a Clearcut pályán a hegy tetején lévő részeggel:
    link