6493
MechWarrior Online
  • xblades
    #652
    Igen sajna elég kevesen játszanak már. Régebben se voltak túl sokan de mostanság lecsökkent a létszám.
  • Scottt
    #651
    Felraktam 3.1-ig gondoltam elindítom, és azt kapom, hogy módosítottak a fájljaim és cseréljem őket vissza.De nem piszkáltam semmihez:O
  • [NST]Cifu
    #650
    Nincs SP benne, csak multi. Őszintén szólva nem tudok tört szerverről, nekem eredeti Crysisem van, a hivatalos szervereken játszottam.
  • Scottt
    #649
    Működik vajon még?
  • lammaer
    #648
    Régebben volt tört szerver.
  • Scottt
    #647
    Intruderhez hasonlóan,nekem is csak biztonsági másolatos Crysisem van,azzal nem lehet SP-ben játszani,vagy csak multi?
  • [NST]Cifu
    #646
    Tegnap kipróbáltam, az ütközésvizsgálat egy fokkal jobb, és a játék alapjában véve kevésbé bugos, mint amennyire én emlékszem. Az mondjuk továbbra se esik jól, hogy játékon belül nem lehet billentyűzetet konfigurálni, ki kell mindig lépni, beállítani, majd vissza... vagy 2 óra volt, amire úgy-ahogy sikerült kézreállóra varázsolni az irányítást. A játékosállomány elég szerény, volt egy teli 24-es szerver, egy másikon játszottak kb. 10-en (ide csatlakoztam be) meg egy harmadikon 5-en. A játékba belépve alapjába véve elégedett voltam, a grafika és a hanghatások továbbra is igen jók, mondjuk a modelsérülés MW3 szintjét (lelőtt karnál a csonkból szikrázó vezetékek lógnak ki...) nem éri el, de ez annyira nem vészes.
  • Bucser
    #645
    ohh bocs akkor síma crysis. bocs a dezinformációért:)
  • [NST]Cifu
    #644
    Ez biztos? Mert most kezdek kissé kiégni a WoT-ból, mondom megnézem. Hát a Wars keményre fagy, ha megpróbálom elindítani a Mod-ot, Crysis alól megy rendesen. A FAQ szerint majd a 0.4.x után lesz Wars support csak, most még csak a 0.3.2-nél járunk.
  • Bucser
    #643
    Sajna nem játszottam mióta kijöttem UK-be. Nincs asztali gépem hozzá, De az utsó verzió amit próbáltam jól futott az öregecske szimezéshez használt gépemen.

    A vicces, hogy összfegyvernemi a játék. Azaz Elementál, tank, mech, aerospace és Vtol is szerepel benne egész jól balanceolva ahhoz képest, hogy alpha/beta buildek.

    A térképek gyönyörűek viszonylag nagyok lehet rajtuk taktikázni.

    A grafika a mechek száma és a fegyverek kiadásról kiadásra fejlődik mindig a balance-t és a játszhatóságt szem előtt tartva. a végső release-be mechlabot is be akarnak tenni. jelenleg prekonfigolt gépekkel lehet játszani.

    A 16 vs 16 meccsek nagyon élvezetesek tudnak lenni főleg a nagyobb pályákon.
  • Fenrir
    #642
    Amikor utoljára játszottam volt vagy 10-12 szerver ami eléggé tele volt. Azóta nem tudom, hogy mi a helyzet.
  • 42nd Intruder
    #641
    Basszus, Crysis csak biztonsági másolatban van meg.... :D De érdekes lehet végre battletech világban harcolni és főleg emberek ellen... Egyébként vannak rendesen humánok, vagy a szerverek panganak az ürességtől?
  • XenHai
    #640
    Megy a warsal az meg van eredetiben link és letöltöm!
  • Fenrir
    #639
    Nos ez új nekem, nem játszottam vele az elmúlt 6 hónapban.
  • Bucser
    #638
    nem beszélve arról, hogy végre megvolt a crysis wars-ra portolás... jobb a netkód alapból.
  • Fenrir
    #637
    Ez egy Crysis mod, tehát egy eredeti Crysis kell hozzá amit megvehetsz például itt 2000 Ft-ért.

    Feltelepíted a játékot, a letöltött MWLL klienst pedig a játékra telepíted, csinálsz a játékon belül egy accountot amivel igazolod, hogy a játékod eredeti majd a multiplayer-re bökve a listából kiválasztasz egy szervert és mehet is a móka.

    Én egy elég régi bétában voltam bent, de jó móka, főleg ha nem egyedül vagy.
  • 42nd Intruder
    #636
    Halli! Régen nagy Mechwarrior fan voltam, sajna most jutottam el odáig, hogy a MW4-et és a többit újra összeszedjem. Ami viszont megfogott, az a MWLL! Tudnátok kicsit bővebb infót adni róla, mert idő hiányában a hivatalos oldalát sajna nem tudtam még átnyálazni, de ha röviden leírnátok, hogy mi is ez és mire épül és mennyien használják és egy kis játékélmény beszámolónak is örülnék :) Előre is köszi az infókat!
  • xblades
    #635
    Hello
    Köszi igy sikerült.
  • [NST]Cifu
    #634
    Szvsz töröld ki a régi MWLL könyvtárat egy-az-egyben, töltsd le a teljes verziót (ne a patchet),, és próbáld meg úgy. Vak segítség, de hátha...
  • xblades
    #633
    Hello

    Valaki még játszik a MechWarrior: Living Legends-el?
    Mert most a 0.3.2 patch telepitése után ezt írja nekem ki miután belépet:
    Your MWLL installation has modified files. Please revert them to theit original state to play.
    Ezzel mit lehet tenni?
  • [NST]Cifu
    #632
    Annak idelyén a "MechWarrior Prime"-ot is szép csöndben hagyták abba, amiről csak pár kép maradt fenn,ez lett volna a MechWarrior 5.

    Pont erre akartam utalni. :D
  • Cobra.
    #631
    Sajnos tavaly volt egy kis jogi probléma, mert a Macross amerikai jogtulajdonosa szerint néhány Mech másolat a Macross sorozatból. Lehet emiatt van erős csúszás, gondolom amíg nincs rendezve a vita, addig nem készül a játék.
  • Annihilator100
    #630
    Hogy honnan tudnánk?Ha már többm int egy éve elénk dobtak egy ingame videót, valamint a Piranha oldalán is az áll hogy "még fejlesztés alatt", ebből gondolom én ,meg szerintem sokan mások is hogy még nem hallt be a dolog.És ha esetleg abbagyagták volna, azért csak kiírnak valamit hogy "canceled" vagy valami hasonló jellegű szöveget.
    Természetesen minden joga megvan a cégnek hogy semmilyen információt nem közölnek még akkor sem ha abbahagyják a fejlesztést.
    Annak idelyén a "MechWarrior Prime"-ot is szép csöndben hagyták abba, amiről csak pár kép maradt fenn,ez lett volna a MechWarrior 5.

    Én se tudok többet erről az interjúról, de én úgy tudom hogy megtörtént.De ha lefújták akkor a mektek-es fiúktól nem tudunk meg semmit.

    Minden esetre várjuk meg, mi lesz majd az a nagy hír amit mondani fognak.
  • [NST]Cifu
    #629
    mellesleg ha már abba hagyták volna arról szerintem tudnánk.

    Honnan?

    Amúgy a mektek-es srácok biztos tudnak valamit, mert még korábban készítettek egy interjút, vagyis elmentek a Smith & Thinker-hez vagy a Piranha-hoz, már pontosan nem emlékszem, de nem hajlandóak elárulni hogy konkrétan mi van a játékkal.

    Nekem az rémlik, hogy volt egy ígéretük, mely szerint az S&T-hez elmehetnek egy interjúra, elkezdték a kérdéseket összeszedni egy topicban, amik érdekelnék a communityt, aztán az interjú le lett fújva, a topic pedig törölve...
  • Annihilator100
    #628
    Bízzunk benne hogy hamarosan mondanak végre valami új hírt, mellesleg ha már abba hagyták volna arról szerintem tudnánk.

    Amúgy a mektek-es srácok biztos tudnak valamit, mert még korábban készítettek egy interjút, vagyis elmentek a Smith & Thinker-hez vagy a Piranha-hoz, már pontosan nem emlékszem, de nem hajlandóak elárulni hogy konkrétan mi van a játékkal.
  • [NST]Cifu
    #627
    Egy év után sincs semmi információ. A Smith & Tinker oldala tavaly november óta nem frissült, A Prianha Games oldalán még ott van a "Coming Soon" oldalon a Mechwarrior, de hírt vele kapcsolatban nem írtak. Az egyik Piranyás az oldalán ezt írta szept. 5.-én:

    Piranha is working closely with Gearbox and Triptych to deliver A true Duke experience! More to come!

    More news on mech is coming.


    Ez minden...
  • Fenrir
    #626
    Nagy a csönd a játék körül, egyáltalán él még a projekt?
  • Cobra.
    #625
    CD Galaxisban 2e Ft a Crysis Max Pack, akinek még nincs, annak érdemes most vennie a Living Legends-hez.
  • XenHai
    #624
    Szerverek már lát már csak fel nem enged..
  • Ry0K3N
    #623
    nekem speciel így van beállítva de lényegtelen csak a mektek legyen kipipálva a végén
  • Ry0K3N
    #622
    isdn xdls tökmindegy valahogy nagyjából belövöd mind van igazából nem számít sokat csak legyen egyfajta sosem vettem észre különbséget aztán meg csak connect és feltesz egyből a mektek szerverekre
  • XenHai
    #621
    Hogyan tudom be üzemelni a netes játékot ???
    Itt minden féle beállítást kér.....
  • Ry0K3N
    #620
    Mióta kell oda regelni?
  • Ry0K3N
    #619
    Miben kéne segítség pontosan?
  • Narxis
    #618
    Már írtam is nekik egy emelkedett hangvételű e-mailt.
  • Thanatos
    #617
    Smith & Tinker, Inc.
    3060 139th Ave SE, Suite 100
    Bellevue, WA 98005-4097
    PH: 425-641-3376
    FAX: 425-614-3115
    EMAIL: [email protected]

    hajrá :)
  • XenHai
    #616
    Valaki segítene a multi be állításához???
  • Narxis
    #615
    Ezzel a Smith and Tinker-el elbeszélgetnék egy kicsit...
  • Bucser
    #614
    Mert a Smith and Tinker kikötötte a regisztráció meglétét a letöltéshez.,
  • armageddon666
    #613
    Igazából a csodarendszerek általában ingyenesek, a játék rájuk kerül pénzbe.
    Ott a Steam, követendő példa szerintem. Mióta létezik használom, és nagyon ritkán volt vele gondom...

    Annyit nem értek, hogy minek egy ilyen platformhoz kötni a játékot? Miért nem lehet szimplán megosztani egy ISOt, vagy valami.