6493
MechWarrior Online
  • Ry0K3N
    #692
    akkor fogalmam sincs :S nekem egyszer volt bajom csak vele de megoldottam
  • blackshark
    #691
    Amúgy feltettem az Assault Tech 1 : Battletech-et a legfrisebb verziót, de nem müxik a multija... Valaki nem tud segíteni?
  • blackshark
    #690
    Háh!
    Ja, az is felvan téve... :D és nem megy.
  • Ry0K3N
    #689
    Azt írják hogy K-lite kodek pakk kellene neki azzal fut.
  • Ry0K3N
    #688
    Ilyen nekem is volt még nagyon régen de valami windows kodek oldotta meg azt hiszem a gondomat hogy pontosan mi ne kérdezd nem emlékszem rá. Googléval próbálj utánanézni mert biztos másnak is volt hasonló gondja vele.
  • blackshark
    #687
    Üdv!
    Feltettem MTX-en a Mercenariest, de ilyen még soha nem volt a gépemen. Nem tudja lejátszani az AVI-s videókat és meghal a játék egyből. Ha felpatchelem már el se indul csak hibaüzenet egymás hátán. Ötlet? :S
    Próbáltam sokféle AVI codecet felrakni, de úgy se javult meg. Érdekes módon a laptopomon csak sima windows player van és azon megy. Nos a gépen meg felvan téve vagy 5 codec...
    A másik, hogy próbálom valahonnan leszedni a MekTek-esek új játékát az Assault Tech 1-et, de nem tudom... Már megszűntették vagy miért nem elérhető?
  • Thanatos
    #686
    akik gyűjtők azoknak már megvan cirka 10 éve :)
  • Masakari
    #685
    Az elég nagy kár...nagyon jól nézett ki a trailer:/

    Igen tudom hogy ingyenes,de tudod vannak gyűjtők;)
  • Ry0K3N
    #684
    Úgy néz ki nem :D az is el fog tűnni a süllyesztőben, am a kiegek is ingyenesek cakompakk az egész merceneries-el.
  • Masakari
    #683
    Hali!

    Mechwarrior 4 kieg(Clan+InnerSphere)eladó,akit esetleg érdekel az írjon.

    Ui:mi a helyzet az új Mechwarrioral?lesz belőle valaha valami?:/
  • Ry0K3N
    #682
    Games to Film: MechWarrior February 27, 2003 hát azóta is csak készül
  • Fenrir
    #681
    A megjelent lowcost, CGI Warhammer 40k film annyira nem volt rossz, ha lett volna egy rendes pénzalap bele, hogy még egy kicsit részletesebb legyen az egész akkor az egy méltó filmje lett a világnak. Összességében szerintem így sem volt rossz.

    Szóval ha lenne egy hasonló Battletech film én bőven kiegyeznék vele.
  • Ry0K3N
    #680
    Úgy mint a battletech CGI film? :D naná 50 éven belül biztosan
  • kifli
    #679
    miért, elkészül valaha?
  • Ry0K3N
    #678
    Trailerbe is % os sérülés kijelző volt semmi kar láb testrész vagy valami szóval jó nagy árkád hulladék lesz szerintem ahogy van.
  • SuperCharger
    #677
    Én arra nem várnék. A Mech irányítás-iranyíthatóság egy elég kényes téma szerintem. MWLL-ben jól eltalálták, de hogy egy olyan játékban, ami konzolra is kijön, igazán eltalálják, nem látok sok reményt.
  • xblades
    #676
    Nem(?)
  • lammaer
    #675
    Lesz abból vmi a közeljövőben?
  • xblades
    #674
    Nembaj akkor majd megvárjuk az új Mechwarrior játékot:) És azzal játszunk multit.
  • SuperCharger
    #673
    Én csak most álltam neki, nem tudom, milyen volt tavaly ősszel...
    De most szerintem K.RVA jó! Minden este toltam eddig, ha volt még erőm, ha nem :). Bár tény, hogy hétvégén esténként hangulatosabb, amikor tele van, és minden fegyvernem képviselteti magát.
  • lammaer
    #672
    Én előrelátóan nem vettem meg, mivel tudtam hogy mire átportolják CW-ra, addigra már nem fog érdekelni a játék :)
  • Thanatos
    #671
    sebaj, jövőre úgy is átportolják az egészet crysis 2-re és akkor majd azt kell megvenni hogy láthassátok hogy senki nincs a szervereken :DDD
  • xblades
    #670
    Hát én előre látó voltam és megvetem egyben őket. De erre a Wars-t nem tudom telepiteni a Win-7-emre:(
  • kifli
    #669
    Igen.
  • Ry0K3N
    #668
    És steames verzával is müxik a living legends?
  • lammaer
    #667
    Ja, hát az nagy dolog, az pont arra jó hogy most akkor vegyem meg a CWt is... :)

    Sima crysis is csak emiatt vettem meg, bár nem lehet drága a CW se nagyon, de csak azért nem veszem meg...
  • xblades
    #666
    Leinkább annyi hogy váltották az alapot a Wars-ra.
  • lammaer
    #665
    Hmmm.. jó ideje nem néztem rá, vmikor tavaly ősszel toltam utoljára intenzíven.

    Azóta volt vmi igazán jelentős változás a játékmenetben? (új mech / új map nem igazán érdekel).

    Pl: lehet már szabadon válogatni a fegyverzetet, vagy még mindig mechenként 4-5 fixált variant van?
  • xblades
    #664
    Nem sok élet volt azon sem egy két szervert töltötek meg esténként. Oda érdemes bejutni.

    (nem kéne egy külön Living Legends fórumtéma?)
    -Nem mert itt beszélték meg néha a dolgot, de mint láthatod nem igen vannak.
  • SuperCharger
    #663
    Én Wars-al nyomom az MWLL-t, ezt vettem meg, merthogy azt írták, hogy 0.5-tõl már majd csak ezt támogatják. Van egy csomó szerver, de élet rajtuk az szinte semmi (legalábbis ez alatt az 5 nap alatt, amióta játszom...). Kb. kettõn történik valami esténként, a maradék 20 üres.
    A sima Crysis-os szervereken ugyanez a helyzet?
    Ki hol játszik?
    (nem kéne egy külön Living Legends fórumtéma?)
  • Aljaska
    #662
    :)
  • xblades
    #661
    Hali valaki tudja mi az oka annak hogy nem indul el a Wars telepités?
    Elinditom a setup.exe-t és ezt írja ki /win 7-em van/:
    -runtime error in setup script
    line 8 : access violation at address 754815da in module version.dll
    read of address 00000004
  • xblades
    #660
    És milyen az új?
    Van jó dolgok újitásként?
  • XenHai
    #659
    Akkor ezért láttam kevés szervert!
    És csak 1 jó pingüt....
  • kifli
    #658
    nem, a crysis csak a crysis szerverekre tud kapcsolódni, a wars szerverre, csak warsal tudsz felmenni.
  • blackshark
    #657
    Üdv!
    Én is szedem lefelé a 4.0-át csak azt nem tudom, hogy a crysis-ra feltelepített mod eléri a wars-os szervereket is? Tehát teljesen mindegy, hogy melyikre teszem fel? Bár nekem megvan mind a kettő eredetiben...
    THX!
  • Bucser
    #656
    0.4.0 és 0.4.01 hotfix kint van. Lehet szedni. (én nem szedem most, mert os a netem így játszani úgysem tudnék)

    A 0.4.0 működik crysis-en és crysis warson is.
  • kifli
    #655
    steamen eléggé le vannak értékelve a crysisok :)

    warhead 2,5 euro, sima crysis 3,5 aszem, a kettő együtt meg 5 euro.
  • Scottt
    #654
    Már megoldottam.
  • xblades
    #653
    Én ilyenkor letörlöm a régi fájlokat és csak a legutolsó kiadást teszem fel.