6493
MechWarrior Online
  • Ry0K3N
    #1012
    Ez piszok jó lett, az eddig szemétdombon összefabrikált gépekből szerethető típusokat csinál.
  • [NST]Cifu
    #1011
    Egész korrekt :D

    Továbbra is következetesen maradnak a TR3025 nem unseen mech-eknél.
  • Bucser
    #1010


    Commando Concept
  • xblades
    #1009
    Azt nem tudtam, bár igaz nehéz mech-et nem láttam a videoban.
  • [NST]Cifu
    #1008
    A MechAssault ugyanilyen gyors, pörgős játék volt...
  • xblades
    #1007
    Ja és a weboldal amin a videon kívül még csak forum rész van: http://www.reignofthunder.com/
  • xblades
    #1006
    Biztos nem lesz ilyen gyors a játékmenet, nem egy bemutató videót tuningoltak így fel.
    A mech-ek nem lehetnek olyanok mint a fenti játéknál, attól hogy más nem feltétlen csúnya. De legalább lesz reméljük barátságos konkurencia így nem "sz.rnak" rá a játékosok igényeire.

    Nem mintha a fenti cím bármit is bemutatott volna a játékából.
  • Fenrir
    #1005
    Remélem, hogy csak a videó miatt van ennyire felgyorsítva a játékmenet és nem ilyennek gondolják. Ha mégis ilyet akarnak akkor az nagyon nagy fail. Akkor már inkább MWLL.
  • Annihilator100
    #1004
    Mindenki MechAssault 3 at várt a Day1 tól, személy szerint én is. Nemtudom ki hogy van vele, de kicsit mintha bukás szaga lenne a játéknak.
  • Bucser
    #1003
    szerintem förtelmes...
  • [NST]Cifu
    #1002
    Látványos, de teljesen átláthatattlan, és követhetettlen, legalábbis nekem. Plusz a Mech-ek desingja irtó ronda... :\
  • Fenrir
    #1001
    Hááááát...
  • xblades
    #1000
    Van egy ilyen bejelentés is : http://www.thesource.hu/hir/reign_of_thunder/reign_of_thunder_video_trailer/16441?&PL=1
  • [NST]Cifu
    #999
    Sajnos még nem világos hogy fog felépülni a fejlődés.

    Amennyire én ki tudom silabizálni, nem olyasmi lesz, mint a WoT-ban. Itt egy pilótád (Avatarod) van, annak vannak skillboxai. A Skillboxok az adott Mech' főtípusra (chassie, pl. Catapult) vonatkoznak, és ebből lehet különféle alválzotatokhoz, modulokhoz skillboxokat XP-vel feltölteni, így éred el pl. a CPLT-A1 vagy CPLT-C1 a Catapulton belül.

    Ez alapján nem kell végigmászni a szamárlétrán, feltehetően inkább a pénz (mercenary) vagy valami hasonló a döntő. Ha van pénzed (IRL veszel -> microtranzakció), egyből ülhetsz akár Atlasba is. Legalábbis én így feltételezem.

    A kisebb mech-ek hiányától való félelem szerintem alaptalan. A WoT-ban is folyton látni olyanokat, akik T-50-2-vel, Chaffee-val vagy VK2801-el vannak jelen top, vagy top közeli tier-ű csatában...
  • xblades
    #998
    Tehát lesz Mech tree, remélem nem hasonló képen mint a Wot-ban. Ha valóban ilyen lesz az kicsit elszomorító mert akkor a kisebb mech-el nem fognak menni az emberek csak amig át nem küzdik magukat rajta.
    Bár nem tisztán ua. az biztos, jó lenne már látni némi dolgot magáról a játékról is.
  • Belkar
    #997
    Akkor jó
  • Ry0K3N
    #996
    F2p lesz, ki mondta hogy havidíjas?
    A kezdetektől elmondták f2p lesz az egész.
  • Belkar
    #995
    Azt már lehet tudni hogy ez F2P lesz vagy havidíjas?
  • Ry0K3N
    #994
    A banner atlas legyen inkább ez:

  • xblades
    #993
    Igen


    lammaer

    Nem cseréltetem le a banner-t mert azzal többet dolgoztam

    Majd ha lesz több jobb kép kicsit átdolgozhatom.
  • lammaer
    #992
    Mehet bannerbe :)
  • Ry0K3N
    #991
    Te csináltad a képet? :D
  • xblades
    #990
    Erre gondoltál?

  • lammaer
    #989
    No ez tényleg gáz. Ha ilyenek lesznek a játékban, valahogy tudat alatt mindigarra fogok várni hogy hirtelen vmelyik kamionná vagy tűzoltóautóvá válik :)
  • Ry0K3N
    #988
    Lol hülyén tettem fel a kérdést de igen azt akartam kérdezni.
  • [NST]Cifu
    #987
    Őőő... ha arra vonatkozik a kérdés, hogy a Devek nyilatkoztak-e az Unseen mechekről, a válasz az, hogy eddig nem.
  • Ry0K3N
    #986
    Devek nem mondtak semmit az unseen mechekről melyik?
  • [NST]Cifu
    #985
    Én élek a gyanúval, hogy nem leszek az unseen mechek benne. Átdolgozva sem. Akármennyire is nézzük még az átdolgozott Mech-ek is alapvetően annyiban különböznek az eredetitől, mintha egy másik grafikus csinálta volna őket. Oké, másképpen néz ki pár részlet, de mindegyik mech, az Atlastól a Jennerig mindegyiket egyből fel lehet ismerni.

    Az Unseen Mech-eknél ennyi (szerintem) nem lesz elég. Szóval szvsz az Unseen Mech-ek nem lesznek benne a játékban...
  • Ry0K3N
    #984
    Kénytelenek voltak átdolgozni őket a jogi hercehurca miatt de majd FB értő kezei között újjászületnek ezek is :)
  • [NST]Cifu
    #983
    Nem véletlen, hogy én 3055-ig tartom számon a Battletech univerzumot. ^^

    Ezek a ReSeen Mech-ek szörnyen néznek ki...
  • Ry0K3N
    #982
    Hááát.
    Ezek mind hivatalosak. Mindenki döntse el maga.
    Archer
    Warhammer
    Valkyre
    Phoenix Hawk
    Thunderbolt
    Wolverine
    Rifleman
    Stinger
  • lammaer
    #981
    Ez nem inkább transformers online?
  • Ry0K3N
    #980
    A reseen hivatalos mechek nagy része is hasonlóan néz ki.
    Ha ez megvan meg is lehet őket tekinteni.
  • xblades
    #979
    Jó :) de már inkább robot kinézete van néhánynak mint mech.
  • Ry0K3N
    #978
    Yen Lo Wang
  • Ry0K3N
    #977
    Imádom.
    Kell.
    Most.

  • [NST]Cifu
    #976
    Kint van a 6. Mech, a Centurion.

    [center]
  • xblades
    #975
    Igaz bár akkor remélem lehet több pilóta is egy acc-al, hogy lehessen váltogatni és ne legyél megkötve túlságosan.
    Írták hogy lesznek frakció specifikus dolgok de ugye az még rejtély mit fog takarni.
  • Ry0K3N
    #974
    Egy frakció specifikus mechfelhozatal nagyon feldobná a játékot. Hogya pl XY utódállamhoz csatlakoztál ezek meg ezek a mecheket elérhetőek exluzívként még az általánosak mellé.
  • xblades
    #973
    Hát ugy látom szerencsére másként csinálják az free Mmo-t nyugaton mint keleten:)
    De olvasva valamilyen pilota Tree-t csinálnak a srácok és a kiegészitők is befolyásolni fogják a mech-eket sőt ezekre is hatással lesz a pilota szintje.
    Igy remélem a mech vásárlás csak a pénztől fog függeni, és nem lesz ott is szintezés.
    Bár az kissé nyugtalanitó hogy a rakéták domb mögül domb mögé is bemennek ha be van fogva a cél, kicsit arty szagú.
    De minden mindenkinek elérhető lesz nem függ a pénztárcádtól.
    És ha jól olvastam annak is lesz szerepe csatlakozol-e valamely frakcióhoz és hogy melyikhez.