6493
MechWarrior Online
  • Fenrir
    #1092
    Ebben azért nem vagyok biztos. Főleg ha megnézed, hogy mennyibe kerül pl egy Löwe és milyen gyakran találkozol vele.
  • lammaer
    #1091
    De még mindig jobb mint azok a F2P MMO-k ahol megveszed a csodakardot azt halomragyilkolod a ténylegesen free játékosokat.

    A Typeosok már régen megtanulták hol a helyük (főleg amióta a tierjükbe rakják őket, nem a kiscsoportba :) ), goldammo használat randomban sztem nem jelentős... legalábbis sose éreztem olyat hogy most vki azt használ ellenem.
  • [NST]Cifu
    #1090
    Nem hiszem, hogy a prémium harckocsik adták a bevételt, szvsz az "arany" eladásból sokkal nagyobb bevételük származik.
  • [NST]Cifu
    #1089
    A WoT-ban is a gyorsabb fejlődés (prémium) korrekt még. A Type-59 és a gold ammo már nem korrekt.
  • MarkBlade
    #1088
    Jó lenne egy olyan rendszer mint a wl liga volt. Clan,házak,kalózok,és zsoldosok. Területfoglalás stb. Egyébként lehet pénzért mech vagy skin lehet majd venni. Játékban az tényleg nem előny.
  • Fenrir
    #1087
    Milyen szép volt a D&D Online-ban amikor szintező területet kellett venni pénzért, mert már nem volt hol fejlődni :P
  • Jakuza001
    #1086
    Nem veletlen, mert a hagyomanyos fizetos modnal haromszor nagyobb beveteleket hoz, az item mailes f2p megoldas, szinte minden MMO eseteben.
  • Fenrir
    #1085
    Ha nem lehet előnyt venni rajta akkor senki nem fog érte fizetni. Nem véletlenül szedett össze a WG annyi pénzt, elég megnézni csak azt, hogy mennyi prémium heavy tank van.
  • xblades
    #1084
    Nos elvileg azt ígérték pénzért nem lehet majd semmi előny a játékba. Ők nem WG így van arra lehetőség mivel nyugaton van erre jó példa f2p-ben.
  • Fenrir
    #1083
    Jah, majd lesznek gold missile-ok, meg duplán sebző ppc-k ropogós euróért :)
  • xblades
    #1082
    De legalább nem egyed uralkodok lesznek mint a Wot. Aminek némileg lehetnek pozitívumai nekünk is.
  • Fenrir
    #1081
    Battletech-fanoknak nem opció az a játék.
  • xblades
    #1080
    tegnap 00:00 na ez pontos volt:)

    Amúgy nem tisztán konkurencia tudom, de szerintem annak látják mert ahogy az megjelent egyből léptek ők is.
  • [NST]Cifu
    #1079
    Sajnos egész pontosan nem lehet még tudni hogy működnek ezek. De ha az 5 nagy ház (plusz talán még a Free Rasalhague Republic) frakciókként szerveződik, akkor nehéz lesz mindenkinek megfelelő oldalt találni, vagy szabad zsoldos oldalnak menni. :)
  • MarkBlade
    #1078
    Huh ez nagyon jól néz ki! :) Azt hiszem erre benevezek! Csinálhatnánk egy klánt majd.. Hells Angels.. Steel Hussars..Valami szép új néven.. :)
  • Fenrir
    #1077
    Gondolom az ugri-bugris játékról, lejjebb van link a trailer-éről.
  • [NST]Cifu
    #1076
    Most ti pontosan melyik "konkurenciáról" beszéltek? :D
  • xblades
    #1075
    Lehet némileg más csapat de a kiadó ugyanaz, abból alakult ki ez a felállás mármint a f2p.
  • Fenrir
    #1074
    MechWarrior Reboot Reveal - Final

    Ehhez mi volt a közük? Ez volt az a videó ami pár éve kijött és egy harcot mutatott be egy városban egy Warhammer és egy Atlas között.

    Ezt nem teljesen más csapat csinálta volna?
  • xblades
    #1073
    Picit megijedtek a konkurencia videojától, mert feldobtak néhány régi videot és némi képet magukról.
    De ez még mindig nem sok.
  • Nagydög
    #1072
    Jo. De azt hiszem, fokozna a mokat, ha a karok nem csak egy robbanassal eltunnenek, hanem olykor csak lefittyednenek, ha a szettrancsirozott izmok mar nem tartjak meg oket.
  • Ry0K3N
    #1071
    De hogy megmarad a lézernek a nyoma ahol végighúzta, izzik utána rendesen a páncél.
  • Ry0K3N
    #1070
    Most akartam belinkelni. Nem is néztem van itt új komment :D
  • [NST]Cifu
    #1069
    A zene, az üt... keményen!

  • lee56
    #1068
    Kicsit taszított ez az mmo-ság eleinte, aztán a free2play modelre is húztam a szám, de még a végén lehet hogy egy jó játékot kapunk itt :)
  • XenHai
    #1067
    egész pofásan néz ki.
  • Ry0K3N
    #1066
    Van benne gémpléj.
  • xblades
    #1065
    Nekem a mech szerkezeti állapot képe nem tetszik olyan spártai.
    Ennél még a 3-ban is jobban ki volt dolgozva. És remélem a sárga szint is lehet változtatni majd saját ízlésűre.
  • Bucser
    #1064


    1 kimaradt.
  • Ry0K3N
    #1063
    Hmm hangulatosak. Csak legyen public alfa.
  • [NST]Cifu
    #1062








    Úgy tűnik alfa verzió lehet. Csak Atlas 7D látható, viszont már megfigyelhetőek az LRM rajok és a med lézer... :)
  • Ry0K3N
    #1061
    Ez is várós lesz. Nemrég ismerkedtem meg az NTB-vel mondom de jó lenne mai gafikával feltupírozva egy jó kis körökre osztott mechelés, mert imádom a körökre osztott taktikai cuccokat. Hát most megkaptam. Ja és F2p.
  • [NST]Cifu
    #1060
    Nagyon úgy néz ki. Érdekes, hogy a Facebook oldala sokkal többet mutat, mint a hivatalos oldala.

    BTW, ha már szóba került korábban: az MWT Atlas desingja viszont még a régi, TRO 3025-ös rajznál is kevésbé tetszik. :)
  • Bucser
    #1059
    Mechwarrior Tactics: Táblás játék a gépen talán?
  • [NST]Cifu
    #1058
    Az irányítás így leírva marad a Mechwarrior-okban megszokott. Ami új, az a test-kéz külön való kezelése (mintha rémlene, hogy erre is volt lehetőség az MW3-ban legalább is), illetve az, hogy a célpontról az információk "hullámokban" érkeznek.
  • Bucser
    #1057
    DevBlog részletek

    Rengeteg info és egy ingame shot is.



  • [NST]Cifu
    #1056
    Az érdekessége a képnek, hogy egy elszólás szerint nagyon is a játékból "származik" a trailerben látható jelenet, tehát lehet egyfajta reinforce talán amit látunk?
  • [NST]Cifu
    #1055
    Direkt visszanéztem kiváncsiságból, tényleg írtam-e ilyet, de nem sehol sem írtam ilyesmit. Nekem az új desingok nagyon bejönnek, a Catapultot leszámítva.
  • lee56
    #1054
    Pfujj, tényleg sokkal jobb volt az előző változat :)
  • Bucser
    #1053