6493
MechWarrior Online
  • Ry0K3N
    #1293

    Jó így már értem.
    Pl: 1/2
    első érték a felhasznált hardpoint másik érték meg az összes hardpoint
  • [NST]Cifu
    #1292
    Itten vannak videók is...
  • [NST]Cifu
    #1291
    Hiába van ott annyi Critical Slot, Hardpoint nincs. Szóval oda rakhatsz majd Ferro-Fibrous vagy Endo Steel critet, rakhatsz Heat Sink-et, de fegyvert csak annyit, amennyi Hardpointod van.

    A képeken amúgy egy alap Hunchbacket pakol át, a két kézre és a fejre egy-egy MedLas kerül, a jobb torzóra pedig egy AC/5 és egy Machine Gun.
  • Ry0K3N
    #1290
    Na ezt nem értem.
    Ahol írja hogy hard point restriction mindenhol 1/2 kéznél meg a torsónál is ahol van az AC20. De a kéznél meg még van 7 szabad hardpoint slot.
  • Ry0K3N
    #1289
    Aha ott van hardpoint restriction: energy ballistic missle
    De miért pont a mosógéépeet?
  • [NST]Cifu
    #1288
    Egy csomó új kép, többek között a Mechlabról!











  • [NST]Cifu
    #1287
    Ez a kép alapján sokan az Urbanmechre tippelnek:

  • Ry0K3N
    #1286
    Lehet tippelni melyik mech jön :)
    A nyertes egy lekvároskenyeret kap :D
  • [NST]Cifu
    #1285
    E héten várhatóak:

    -Aktuális Q&A
    -Battlemech 10
    -Heti screenshot
  • xblades
    #1284
    Na ez a #1279 hozzászólásom lényege, hogy egy-egy variáns megadja a befogató hely típusát és azon belül variálhatsz.
  • [NST]Cifu
    #1283
    Ez azért részigazság, mert az alap (CPLT-C1) Catapultból nem csinálhatsz tisztán energia-fegyveres Mech-et. A fejlődési fában viszont lehetnek olyan verziók, amelyeknél a fő fegyverzet energiafegyver, ilyen például a CPLT-K2K, amelynél a két vállon egy-egy PPC található - ez azért nem tisztán energia-fegyver változat, mert a rövid távú fegyverzete 2db Machine Gun...

    Szerintem a képen ilyen PPC-boat verzió láthatható.
  • xblades
    #1282
    Én úgy olvastam hogy valamiképpen kötve lesz hogy nem csinálhatsz a Catapult-ból tisztán energia fegyveres mech-et és az Awesome-ból meg rakéta vetőt.
    És ott szerintem nem írták hogy feltehetsz energia fegyver helyére rakéta kilövőt.

    Nem is lenne értelme a különböző mech-nek ha nem lenne korlátozás.
  • Bucser
    #1281
    Olvasd el amit a mechbayről írtak. A fegyverek számában lesz megkötés és a critical slotok számában. Egyébként úgy variálsz ahogy akarsz. Csak ugye az pénzbe kerül, tehát a stock variánsokkal való kísérletezés drága móka lesz feltehetően.
  • Ry0K3N
    #1280
    Valamennyi változtatási szabadságot azért sztem adnak csak gondolom ésszerű keretek között.
  • xblades
    #1279
    Hmm akkor olyan lesz mint a MMLL-ben hogy nem lesz specifikus egy adott mech fegyverzete, csak az adott variánsban.
  • Ry0K3N
    #1278
    Hülyén néz ki a K variáns :D
  • Smithwarden
    #1277
    In-game catapult shotok:





  • Bucser
    #1276
    En Battle armorra általában PPC-s battle armorral vadásztam:)
  • xblades
    #1275
    "külön öröm volt, ha TAG laser-es Battle Armor-ok jelölgettek"

    De nem szeretem azt, volt hogy csak rájuk vadásztam Machine Gun-os kis mech-el.
  • xblades
    #1274
    Hát még nem tudom milyenek lesznek itt a fegyverek balanszai, de a Gauss és az Er PPc kombó (tudom Clanos) párti vagyok, de azért a 3 Annihilator-a is jó kis mech volt közelharcra:)
  • MarkBlade
    #1273
    Én 3 lightgauss és 2 llaser híve voltam. Snipa fun. Szétkapot szinte bármi közepét. :)
  • [NST]Cifu
    #1272
    Nekem már a tabletop játékban is LRM boatjaim voltak (Catapult, Archer, aztán Vulture). Csak a CityTech alávágott ennek, ott AC/20 mániás lettem. :P
  • xblades
    #1271
    Ha akkor már tudom ki volt aki hátul campelve szórta az áldást és ki az aki elől sunnyogot
  • [NST]Cifu
    #1270
    Nem is volt túl élvezetes hosszú idő után. A nyilt pályákon a két oldal LRM-boatjai felálltak, aztán a TAG-es Raven-ek és hasonló scoutok TAG-eltek csak (külön öröm volt, ha TAG laser-es Battle Armor-ok jelölgettek...). :S
  • Fenrir
    #1269
    MWLL-ben játszottunk olyat, hogy én tag-eltem és Cifuék meg csak szórták az LRM-eket látótávon kívül :)
  • xblades
    #1268
    És ha lesz Tag, plusz ha elrepülnek a rakéták 1000 m felett akkor lesz "arty party" is :(
    De ezek valamelyikének korlátozása elég lehet a balanszhoz.
  • Ry0K3N
    #1267
    "Hát ennyit erről, akkor lesz ECM, és "eltűnő" scoutok"
    "Úgysem fogjuk sokat látni. "
    első dolgom lesz venni egyet
  • Bucser
    #1266
    "Amúgy sajnos szerintem is randa a Re-Raven. :("

    Úgysem fogjuk sokat látni.
  • [NST]Cifu
    #1265
    Hát ennyit erről, akkor lesz ECM, és "eltűnő" scoutok. Reméltem kimaradnak, és legalább a Klánok érkezéséig megleszünk Beagle Active probe nélkül - hát nem... A fene vigye el...

    Amúgy sajnos szerintem is randa a Re-Raven. :(
  • Ry0K3N
    #1264
    Egy kicsit, elvesztett mindent amiért egy raven raven volt.
  • Cobra.
    #1263
    Kissé hosszóra sikerült a fülke, nem?
  • Ry0K3N
    #1261
    LOLWUT? O.o

  • Fenrir
    #1260
    Mindegy már, ebben benne van az összes eddig megjelent regény.
  • Fenrir
    #1259
    Egy próbát megér, esetleg e-book-ban megvan valahol?
  • Ninju
    #1258
    Csak az első 30 oldal a kemény. Aztán rááll az ember agya.
  • Ry0K3N
    #1257
    Ha megy az angol akkor mi akadálya?
  • Fenrir
    #1256
    Nem hinném, de eddig még nem kezdtem bele, hogy angolul olvassak el egy regényt.
  • xblades
    #1255
    Ha figyelmesen olvasol, írtam, hogy arra a kiadóra gondoltam aki megvette a jogokat tőlük :)
    Az hogy az új lát-e benne lehetőséget, majd kiderül. Ezt nem mi döntjük el hanem a piac.
  • [NST]Cifu
    #1254
    Bocs Fenrir, de nehogy azt mond már nekem, hogy Mission Impossible, hogy angolul olvasd el a könyvet... :D
  • Fenrir
    #1253
    A baj, hogy még e-bookban sincs elfordítva :\