7
  • halgatyó
    #7
    Ahogy telnek az évek, évtizedek, valami lassan, de nagyon stabilan változik a világban.
    És ez a változás NEM a dolgozó embereknek tetsző irányban történik.

    Érdekes: a francia alkotmánybíróság döntése nem befolyásolja a törvényhozást???
    Miféle demokrácia az ilyen?
  • SCaine
    #6
    börtönbe kell dobni mindenkit ! kivéve persze a kiválasztott népet !

  • Mike at home
    #5
    :O

    havidijat fizetni kell a semmire? :o
    ha más hazsnálja a gépemet, hálózatomat, engem sittelnek le?
    mikor fognak ezek a faszfej politikusok kihalni?
    vagy ezek mr újak?
    eszem megáll

    gondolom hasonlókat majd nálunk is bevezetnek egyszer, el is kezdek ilyen bünözőknek ppp-ben börtönt építeni, net nem lesz, de LAN igen, mekkora Wow és egyéb csaták lesznek! kaját fizeti az állam, egész napi kockuláshoz amúgy sem kell sok hely, elleszünk, sőt, az emeberek egymás után adják fel majd magukat, hogy odakerülhessenek

    szép új világ :D
  • Vantulok
    #4
    kakiracskalás ez én mondom. semmit sem tudnak bizonyítani, ha valaki titkosítja a fejléceit és az adatforgalmát, magyarul betesz két pipát a megfelelő rubrikákba. az hogy bármilyen trackeren vagy akárhol szerepel az IP címem az meg önmagában semmire sem bizonyíték, mert ennyi erővel én meg hozok a bíróról "videofelvételt" amin éppen töri be a bizánci kaput
  • arty
    #3
    ez a sárközi elképesztően nyíltan vállalja bábságát :( :O
  • danesz234
    #2
    Ezt is csak a nagy multik pattogása véget fogadták el. Minden adat arról szól hogy mind a zenei mind a filmes iparág a letöltések ellenére is növekszik. Ezzel a törvénnyel meg éppen az ellenkezőjét fogják elérni mert a tiltott gyümölcs az mindenkit csábít szval szerintem ez a törvény egy hülyeség.
  • 05lampard
    #1
    Az a sok majom, aki abban a szar országban lakik, úgyis csak utcai bűnözéssel tengeti napjait. 10 év múlva már az Eiffel-torony tetején is banánt fognak termeszteni. Minek azoknak net?