89
Kinek milyen tapasztalatai vannak?
  • Tababo
    #89
  • pappkinga23
    #88
    Nekem a Contour Pro Knives késkészletről pozitív véleményeim vannak. Háziasszony vagyok, már egy éve használom őket. Élesek, szépen lehet velük szeletelni, szinte mindent ezekkel szeletelek, illetve aprítok. A legnagyobb kést nem nagyon használom (ez az egy nem jött be nekem), a többi kés viszont teljesen jó. Én meg vagyok velük elégedve, szeretem. Ha az eredeti wsteleshop-osat veszi meg az ember, abban szerintem nem csalódik. Ez az én véleményem.
  • muszkakatalin
    #87
    Bullet Expresz többfunkcios robotgépről lenne valakinek tapasztalata ?
  • jimySz
    #86
    TopShop linkgyűjtemény:
    topshop.uhh.hu/
  • Fabio Capello
    #85
    nyugi, én vagyok az :D DonCappo csak az aláírásomban szerepel (bár ki kéne már venni :D)

    Amúgy nem vagyok szakmabeli (legalábbis ami a hentest illeti), csak konyhában melóztam/voltam szakácskurzuson, és ott használtuk őket, illetve mondták, hogy más késhez ne is nyúljunk :]
  • Izrael
    #84
    Rosszúl adta be a gép az üzenetemet Doncappo-nak írtam az üzenetet!
  • Izrael
    #83
    Tökéletesen így van én is ezt használom csak nem akartam reklámozni!
    De úgy látom te is szakmabeli vagy!
    Üdv:
  • akyyy
    #82
    az nemmosószermárka?
  • Fabio Capello
    #81
    ha kés, akkor csakis henkel :]
  • Izrael
    #80
    A Contour Pro késkészlet! egyenesen botrány! hentes vagyok és sem csontozásra nem megfelelő! egy marhalábszár felkockázására meg egyenesen tökéletlen! és ez Teszt! a szakma világ elítélte! Ez teljesen rossz kés és a reklámban is csak paprikát és paradicsomaot és kenyerte vágnak vele,arra talán megfelel de ezekhez nem kell Contour Pro késkészlet.Titkot árulo el ha egy jó kést akarsz venni Például egy igazi szakács kést az kb:40 50 ezer forintba kerűl! és nem adnak hozzá még egy kést ajándékba! A késeket igenis MEG KELL FIZETNI! és ez egy jó tanács! TISZTELT HÖLGYEIM ÉS URAIM! ne dőljenek be ez csak az eladás! egyet fizet kettőt kap! de mondom ismét szakmán belűl ez a kés teljesen megbukott egy teszt alapján! Lapocka csontozás, marhalábszár kockázás sertés comb csontozás,mellfilé csontozásra pedig alkalmtlan! konhyai bohóckodásra alkalmas:
    Üdvözlettel!
  • Fabio Capello
    #79
    elég ritkán epilálok :D

    a s&g-ről azt mondják, jó, nincs bajuk vele és tényleg azt teszi amit a reklámban
  • eevike
    #78
    Sajnos a kérdezett Tweezer epilátorról eddig itt nem írt nekem senki véleményt. Senkinek nincs ilyen?
    Akkor kérdezek mást: Spin@Go tapasztalatok? 1 hónapja új lakásba költöztünk, gondoltam a takarítás terén is beújítok, de vásárlás előtt szívesen olvasnék tapasztalatokról. A lakóhelyünkön sajnos nincs mintaboltja a WS Teleshopnak, ezért én magam megnézni egyelőre az üzletükbe nem tudom, úgyhogy marad a fórum az érdeklődésre. Akinek már van, az megoszthatná velem/velünk, hogy milyen. Előre is köszi.
  • akyyy
    #77
    na mi van kihalt a topik? senki se rendel? pedig kétlem, nincs falu, vagy város ahova ne vinnék. mostanába ilyen porszivó a menü, meg a matrac.

    jajj multkor vittem fel vénasszonynak nem is tudom mit, 34k volt, erre ő közli nem hajlandó kifizetni mert ő 2-ért rendelte. fél oráig veszekedtem vele, hogy nekem semmi közöm hozzá :D
  • akyyy
    #76
    rendejjé abtronicot, oszt én viszem ki neked, na?:D aztán visszaküldöd hogy nem voltál megelégedve vele
  • zoltaan
    #75
    Igen, jól írtad a nevét, Tweezer. A csajomnak van, karácsonyra kapta az egyik barátnőjétől. Nem szoktam látni, amikor használja, de az eredmény teljesen OK, még csak nem is lesz látható a helye használat után. Ennek mondjuk én is örülök, mert azért néha a bajusz, néha meg a piros helye... jó, hogy ezekkel már nem kell találkoznom!
    A Contour pro késkészletet nem ismerem, mert nem vagyok egy "konyhatündér", és azt hiszem nekünk olyan nincs is, de azért van néhány ws-teleshopos cuccunk. A Hotplate például kint van a vidéki házunkban, azt még én is szoktam használni, általában nyársra húzott húst-zöldséget sütök benne, de anyám is előszeretettel főzi meg benne például a rizst (biztos mást is, de én ezt láttam). Aztán a Robochef van még nekünk, illetve anyámnak. Arról viszont nem tudok semmit mondani, őt kellene megkérdezni a tapasztalatairól.
    Összességében túl sokat nem vásárolunk tőlük, de az a néhány cuccunk, amink van, azt használjuk is.
  • eevike
    #74
    Van valakinek Tweezer (remélem jól írtam) epilátora? A héten láttam a reklámot. Ez valami új termékük? Szeretném a szemöldökcsipeszemet csak a szemöldökömre használni... az az apró epilátor meg jó lenne az apró bajuszomra .
    Mit tudtok róla? (na nem a bajuszomról)
  • tiboka
    #73
    Kérem ha valaki tud segítsen nekem abban,de csak öszintén. érdekelne a Contour Pro késkészlet,kitud róla információt mondani jót vagy rosszat.mert szeretnék venni.
  • Fabio Capello
    #72
    itt is van
  • Fabio Capello
    #71
    :D

    A homáron mellesleg nemrég megjelent egy cikk arról, hogy amerikában betiltották a teljes AbTronic szériát, mindjárt keresek hozzá linket is.
  • DONGUBA
    #70
    Vettem Ped Egg-et:D
    Jo kis dolog hasznal:D
  • Fabio Capello
    #69
    mozgás nélkül úgyse fog működni... Ez kb olyan mint a zabáljannyit, amennyit csak bírsz, majd vegyél le egy tablettát, aminek hatására ledobsz 30 kilót...
  • MuchACHO79
    #68
    Szia, sziasztok!

    Engem is érdekelne az abtronic x2. Nem találok a neten megfelelő tapasztalatot, 25 ezret ki lehetne birni, hogy este tv nézés közben lapuljon a hasam. Látom eléggé kihalt ez a topic, de ha valakinek van tapasztalata legyen szives irja le!
    Kösz!
  • csilla27
    #67
    Sziasztok!

    Engem igazábol az Ab Tronic x2 érdekelne. Nem igazán hiszem az ilyen ajánlatokról hogy megérik, de azért érdekelne azok véleménye, akik már rendeltek ilyet. Avval is tisztában vagyok, hogy semmit tevéssel, nem "szabadulunk meg a felesleges kilóktól" de ha hozzájárul, akkor nekem az is megéri.
    Előre is köszönöm a véleményeket.
  • tjano8
    #66
    Sziasztok!
    Engem a Contour Pro késkészlet érdekelne, amit a WS Teleshopban reklámoztak...
    Ha vki vett ilyet megosztaná velem a tapasztalatait...
    Azt hallottam ez nem átverés...
    Mert egyik haverom anyja még régen vett egy Nitay [nitáj] vagy vmi hasonló nevű késkészletet, még az első generációsból...
    és haverom ezen letesztelte a reklámban bemutatott teszteket (téglát meg fát fűrészelt, meg kábelt vagdalt vele),,, de nem sikerült tönkretennie,,, még most is ezt használják...
    Szal ezért érdekelne,,,mert ha az új is ilyen akk azt tényleg jó lenne... vagy szerintetek ez már gagyi?
    Ha vkinek vannak tapasztalatai akk légyszi ossza meg velem is...
    A választ előre is köszönöm... :)
  • bardocz
    #65
    De ez jó,mert nincsen benne ízátvitel!:D Egyszerre süthetsz cigánygyereket meg halat,mindkettőnek csak a saját ízét fogod érezni.
  • Phat Smoker
    #64
    ...de ennek immáron vége, hiszen itt a fergeteges 'késkészlet 2010', a jövő technológiájával.
    már a NASA-nál is ezzel kenik a vajaskenyeret.
  • passatgt
    #63
    amikor a bal kezével összenyomja 2 centi magasra a kenyeret és úgy vágja, best:D
  • Slayerboy
    #62
    Legjobb, mikor a késnél direkt bénáznak kenyészelésnél.. :D Meg dierkt összekn mindent. Elég LOL :P
  • Tyler1
    #61
    Samurai Shark????? XDDD már nem a késkészlet a menő hanem a késÉLEZŐ basszmeg!!!!! :D:D:D
  • akyyy
    #60
    én rége láttam ilyen krumpihámozót:D Rá kellet tenni a burgonyát, vagy bármiylen zöldséget gyümölcsöt, és hogy tekerni kellet-e vagy eletroos volt, nemtudom, iylen kis csíkokkal leszedte a krumplinka a héját. érdekes volt és valóban seperc alatt lehetne vele krumplit pucolni, de kérdés, mennyire müködik, stb. gondolom csak bizonyos féle krumplival müködött, mert az iylen debil formákkal nem hiszem hogy kezdett valamit.
  • karajjj
    #59
    én abban azt nemértem, hogy ok, hogy olyan mint a fésű, de pl nincs benne olyan távtartó mint egy hajnyíró gépben ezért akárhogy mutogatják, azzal nem olyan egyszerű egyenletesen csinálni... :D
  • DONGUBA
    #58
    En a keseket a gyumolcsfacsarot meg a darabolot probalnam ki szivesen:)
  • Fabio Capello
    #57
    énis jártam már így, csak én olcsó borotvával, totál hazavágta a fájdalomreceptoraimat, annyira kurvaszar volt :D

    De jó látni, hogy vannak itt "tapasztalt" emberek, több-kevesebb sikerrel :D
  • Daza500
    #56
    Én megvettem azt a hiperszuper hajvágó gépet, amit reklámoznak a tipikus "nemmkellfodrászhozjárnodmertezjó" szöveggel, és úgy használod, mintha fésülködnél.

    Először a fenének nem akart semmit levágni, aztán nagynehezen bele is akadt a hajszálakba, ollóval kellett lehámoznom magamról.
    Úgy összegányolt, úgy néztem ki mintha egy Zetor szántotta volna végig a hajam.
    Még jó hogy nyitva volt a fodrászom, mint a szélvész robogtam le hozzá, hogy legyen kedves rendet rakni a fejemen.

    Másnap repült vissza a készülék a boltnak.
  • jackcsabi
    #55
    Ez ma is volt az RTLen _:DD
  • 5m0k3sh0w
    #54
    nekem a teleshopról horszt fuksz jut eszembe



    18 +!!!
  • Phat Smoker
    #53
    nem semmi ahogy a közönség rácsodálkozik és lázba jön egyes mozzanatoknál :))
  • Slayerboy
    #52
    Kedvencem... :)
  • LaszloLedzenyi
    #51

  • Slayerboy
    #50
    omg