90
Svéd bajnokság és válogatott
  • geo91
    #90
    na jó a végre egy kicsit túlzás, mivel csak tavaly estek ki, így a lehető leghamarabb sikerül visszajutni. :D
  • geo91
    #89
    hajrá motala!

    végre visszajutottak a harmadosztályba!
  • geo91
    #88
    passz :D
  • Del Bosque
    #87
    Ennek vajon mi lett a vége? :)
  • bakkerman
    #86
    hajrá mjölbi
  • geo91
    #85
    nemsokára kezdődik az idei szezon

  • geo91
    #84
    na ez lol!

    SLUSSZPOÉN: VISSZA KELLETT ADNI A BAJNOKI TRÓFEÁT!
    Egy nemrég elhunyt, futballőrült ötvös miatt kellett visszaadnia ideiglenesen a trófeát a svéd bajnok Malmőnek.

    Az ország labdarúgó-szövetsége (SvFF) úgy döntött, végére jár a mendemondának, amely szerint a napokban elhódított serleg belsejében egy titkos felirat található, amely a rivális Hammarbyt – becenevén Bajent – élteti. A közelmúltban bekövetkezett halála előtt ugyanis készítője, Ingemar Eklund állítólag elárulta egy kollégájának, hogy egy kívülről láthatatlan helyre odavéste: Bajen mindörökké.

    „Utánajárunk ennek a legendának, levesszük a talapzatáról a kupát, és egy miniatűr kamerával alaposan átvizsgáljuk – jelentette be kedden Mikael Santoft, az SvFF főtitkára. – Természetesen a legegyszerűbb az lenne, ha megkérdeznénk az ötvöst, de ő már nincs közöttünk."
  • geo91
    #83
  • geo91
    #82


    22. forduló után így áll a bajnokság. aik szereplése igen meglepő számomra, és talán mindenki számára, hiszen a tavalyi! bajnokról van szó. a mjällby szereplése viszont kellemes meglepetés, hiszem friss feljutóról beszélünk.
  • geo91
    #81
    A messzi északon is útjára indul a labda

    Szombaton útjára indul a labda két északi ország, Norvégia és Svédország labdarúgó-bajnokságának élvonalában. Előbbiben a Rosenborgot, utóbbiban az AIK-ot próbálják letaszítani a trónról a riválisok. A norvég Tippeligaenben az Odd Grenlandot erősítő Kovács Péter révén Magyarországot is képviseli egy játékos.

    teljes hír
  • geo91
    #80
    Megverték a kiesett csapat játékosait

    Elkerülte a kiesést a svéd labdarúgó-bajnokság élvonalából a tizenegyszeres bajnok Djurgarden, miután az Assyriska elleni osztályozó visszavágóján 3–0-ra nyert, így ledolgozta az első mérkőzésen összeszedett kétgólos hátrányát. A mérkőzés után a Djurgarden szurkolói elözönlötték a pályát, de nemcsak saját játékosaik ünneplésével foglalkoztak, hanem az ellenfél futballistáival is, akik közül néhányat megtámadtak.

    teljes hír
  • geo91
    #79
    visszavonult. olvasd el a cikket mondjuk. :D
  • kuzco007
    #78
    MEGHALT??????:O:O:O:O
  • geo91
    #77
    Isten veled, Henrik!

  • geo91
    #76
    mindig szurkolok a svédeknek, kivéve ha velünk játszanak. :)
    remélem ma ibra és társai szomorúan mennek haza. :D
  • Rudee
    #75
    Svédország-Finnország összefoglaló
  • geo91
    #74
    Lagerbäck a fiatalokra számít Ibra és Larsson helyett

    Félig-meddig engedve a közvélemény nyomásának, Lars Lagerbäck szövetségi kapitány öt olyan fiatalt is beválogatott keretébe, akik meghatározó szerepet játszottak a júniusi U21-es Európa-bajnokságon elődöntőbe jutó svéd csapatban. Ha az öt „titán" jól teljesít a Finnország elleni, augusztus 12-i, solnai felkészülési mérkőzésen, könnyen lehet, hogy a szeptemberi, budapesti vb-selejtezőn is találkozunk velük.

    [teljes cikk]
  • geo91
    #73
    már ha érdekel még valakit...
  • geo91
    #72
    mai eredmények:

  • geo91
    #71
    mai mecsek:





  • geo91
    #70
    ja, erre én sem számítottam, én 2-0-át tippeltem. (#44)
  • Forza Italia
    #69
    kicsit lemosták a Djurgardent.
  • geo91
    #68
    holnapi meccsek:

  • geo91
    #67
    ma egy meccs volt:

  • geo91
    #66
  • kuzco007
    #65
    ezért tettem hozzá a mondat második felét:D
  • geo91
    #64
    ja. de azért még emlékszel, hogy jutottunk ki a magyar kupa döntőre? ;D még megvan az a szelvény. :)
  • kuzco007
    #63
    leginkább sajna bukni:S kivéve aki ért hozzá:D
  • geo91
    #62
    hát igen eléggé szeszélyes. épp ezért lehet rajta nagyokat bukni és még nagyobbakat nyerni. :)
  • marxell
    #61
    Én nem szeretem a svéd bajnokságot, többször fogadtam már rá, erre majdnem minden szelvény elment miatta :D
  • geo91
    #60
  • Dean Winchester
    #59
    tudom én ,hogy van meg az eredmenyek.com-on is :D csak kötekedtem már egy kicsit :D
  • geo91
    #58
    itt biztos fenn van, most nincs kedvem kikeresgélni
  • Dean Winchester
    #57
    azért a gólszerzők érdekeltek volna :P
  • geo91
    #56


    így áll most. a mai meccs még nincs rajta: göteborg-gefle 3-1
  • kuzco007
    #55
    utána 1-1-et játszott, de am a svéd kupa fordulókról gondolom geo rögtön tesz be eredményeket:D
  • Dean Winchester
    #54
    naaa a románok jók! a bosszantó nem is a vereség volt hanem az,hogy gólt sem voltak képesek rámolni :(
    ma svéd kupaforuló is van ,csak hogy a témáról is szó essék xd
  • kuzco007
    #53
    énis remélem, de sajna ez az igazság, a kalmar simán kiveri a lokit...a loki nincs versenyben, Svédországban meg folyik a bajnokság, jó formában is van a csapat, a loki meg kikapott a Temesvártól, akik a román bajnokság 3adikjai, de nem is egy, hanem 4 góllal...szall nem tom...
  • geo91
    #52


    mai eredmények
  • Dean Winchester
    #51
    majd pár hónap múlva kiderül! de sztem nincs igazad és remélem is : D