61
Half-Life 2: NEOTOKYO°
  • Mybuster
    #61
    Hali Én imádom a half life 2 mert kevés a gépigénye mégis kú...va jó a grafija
  • Rage47
    #60
    Na kipróbáltam. Ez nagyon "CS-s" sajnos. Így nem jön be :/
  • iGoth
    #59
    Igazábol nekem mind1 :DDD
  • Frosty01
    #58
    általában mindig van pár mikrofonos angolul jól tudós csávó aki szépen elirányítja az egész bagázst a robotkurvával a kezében :)
  • Frosty01
    #57
    81.19.209.199:27575

    én itt játszom 2 napja
  • armageddon666
    #56
    85.25.191.251:27300

    ide mentem fel először és nagyon jó volt :) beraktam kedvencekbe... azóta ha játszom ide megyek. Van még egy cseh szerver (nevében benne van hogy cseh) ami jó volt, és jobb a pingje is, illetve úgy általában UK szeróra próbálok menni :D
  • vzajcev
    #55
  • Frosty01
    #54
    :)

    mindjárt keresek egyet ahová feljárhatnánk együtt :D

    és ideiglenes sg-s szeró lehetne XD
  • iGoth
    #53
    Igen igazad van, éppen akartamis irni, csak nem akartam h az én kommentjeimmel legyen tele a topic, az kicsit egyhangú :)
    És SorrY

    Am sztem marhajo a NEOTOKYO°, csak még nagyon low vagyok ßenne :$
    De Armával már toltuk 1 szeron ^^
  • armageddon666
    #52
    jah. nem soknál láttam hogy van :S
  • Frosty01
    #51
    én sem állítottam át, de nézegettem én, nem nagyon működött :D lehet mert rossz fegyverrel próbálkoztam >_<
  • armageddon666
    #50
    F talán... nálam az :)
  • Frosty01
    #49
    ez jó. nem is tudtam hogy van ilyen másodlagos tüzelési mód... hogyan kell használni?
  • Borg
    #48
    noob hint page
  • Frosty01
    #47
    állítólag nagyon jó taktika az isolation mapon!

    DE

    nekem is van oda egy rohadt jó . amikor kint kezdünk, reconnal gyorsan sprintelek az egyik sarkába a háznak, cloak on, gyorsan ledobok közéjük egy bombát elszaladok és a seggükbe robbantom. aztán már gyerekjáték szétszedni őket. a másik pedig akármilyen kasztal (assault a legjobb szerintem) sniperrel vagy a tetőre, vagy pedig a folyónál az egyik falhoz kempelni. rengeteg killt be lehet gyüjteni így ;)
  • armageddon666
    #46
    Én!

    Már van egy fasza taktikom...
    Support a félautomata puskával... Hőkamera be, és azzal lődözöm... mikor elég lvlup volt, akkor Assault, és sniper x) aztán nagy ritkán végére összejön a megasniper :D felhúzós izompuska...

    illetve ha olyanom van és vágom a pályát, meg olyan a pálya, akkor Reconnal az ellenfél mögé kerülök ^^
  • Frosty01
    #45
    ki játszik???? NEOTOKYOVAL és nem más modokkal. jó lenne nem itt megvitatni a többit :)
  • iGoth
    #44
    Csak igy vágod az a gond h nem vágjuk h ki magyar...
    És igy nemis bövültünk...
  • iGoth
    #43
    Fhu hallod most jöttem Haza Gothbulirol
    Igy a szervereket nem vágom de am a klán neve iCombat, hatalmas 3 fös dolog az egész de nagyon jó, hát ugye nekem 2 ismerösöm Insuzik még és hát akk legyen-e klán?
    Aztmondják miért ne :D
    Hát Szivesen látunk Mindenkit a klánban, akivel probléma lenne az lehet repülni fogDe sztem nem lesz gond...ez csak fun klán semmi extra...de kinnvan az msn-em fölveszel és megbeszéljük
  • kingx
    #42
    Hali!

    Igoth mi a klanotok neve? En is tolom az Insurgency-t. A topik eleg kihalt de a szervereken eleg sok magyarral talakozom. Melyik szervereken szoktatok jatszani?
  • armageddon666
    #41
    Borg?
  • Frosty01
    #40
    na végre :D mentem játszani XD

    ja lehetne vmi sg-s szerver is, vagy kinevezett szerver... egyenlőre :) NEM lenne rosz.
  • armageddon666
    #39
    Na leszedtem és játszadoztam vele... bejön a játék ^^ csak szokni kell :D
  • iGoth
    #38
    Jolvan igaza van h nem hivatalos a név...
    De én nem értek 1et ezzel a marhasággal a mod-okkal kapcsolatban, minden 10. modban van elég jó, sztem de a legutobbiba többis, nézd csak meg...
    Nekem Insurgencyben még klánom is van :) És nem véletlenül van annyi szerver, meg annyi ember a jobb szervereken h felse lehet férni :)
    HL2 alapu Source mod-os játék ezis, én kajak kipróbálom hát NeoTokyo...Alapbol a cim miatt :P:)
    Am meg a HL2töl feleannyirase voltam hanyattesve mint ettöl

    Borgnak meg megkell köszönjem h Source topicba megemlitette ezt a topicotis, mert sztem sose találtam volna rá erre a Játékra, mivel ugy kezdödik h Half-Life
  • iGoth
    #37
    Nagyon bejövős ^^
    Már töltöm is
    De a Counter-Striketol remélem nem fogja majd sok idömet elvenni
  • Frosty01
    #36
    na megnéztem, iszonyat jó :D

    nekem nagyon ájött ez a furcsa játékmód :D, szerintem játszogatni fogok vele sürübben mint a cs-vel ^^
  • SZilaJMaGGoT
    #35
    Egy mod készítéséhez nem kell sok tudás?? :D LOL Látszik, hogy lövésed sincs az egészről... Pont azért nem készül el egy rakás mod mert kurva nehéz bazki... És ha egy jó cuccot akarsz összerakni, kurva sok idő és erőfeszítés után is csak egy rakás szart kapsz, ami csak az alapja a nagy egésznek, amit még tele kell rakni content-el... És egy komolyabb engine-re épülő komolyabb játékmechaniká(kat)t tartalmazó mod-ot(esetleg játékot) sztem ne hasonlítsunk a flash játékokhoz(aminek az elkészítése szintén nem olyan egyszerű mint ahogy elképzeled...). Jah és onnan veszem, hogy nincs tapasztalatod, hogy az általad leírtak alapján, nyilvánvaló, hogy lövésed sincs arról amiről beszélsz... Ha legalább egy mükődő pályát fel tudsz mutatni amit source alá készítettél, akkor azt mondom le a kalappal előtted, és akkor talán adok valami féle hitelt annak, hogy nem kell sok tudás egy mod elkészítéséhez(pl. source sdk az egyik legnehezebben használható cuccos, goldsource "valamivel egyszerűbb")...
  • werkfilm
    #34
    menjmárinnen
  • Frosty01
    #33
    szerintem csak fogd be, ha úgysem érdekel annyira....
  • gregtom6
    #32
    Mert szerintem úgy kellene, de a ti dolgotok, én nemtom átírni, és jogom sincs hozzá. Ez csak tanács volt. Mit gondolkozzak ezen?
  • MURopi
    #31
    Ha neked 8 akkor miért írod le? Ezen gondolkozz el.
  • gregtom6
    #30
    Én csak annyit mondtam, h páran, akik nem lógnak egész nap a neten, de ismerik, és szeretik a hl2-t, azt fogják hinni, hogy ez a hivatalos folytatás, vagy ilyesmi, a címből kifolyólag. És utána meg mindenkinek azt mondják, h nekik megvan a hl2 új része, és azért most őszintén, ez jó lenne?
    Megtéveszthet pár embert a cím, oda kellene írni, h mod. De nekem 8.

    Amúgy honnan veszed, h nincs tapasztalatom? Én eddig még csak fura modokat láttam a hl2-höz, kivéve a Black mesa source(csinálják is jópár éve), valamint a BLue Shift és az Oppossing Force source-osításai, de azok nem biztos, h készülnek...
    modkészítéshez nem kell sok tudás, csak sdk használat tudás, max pár dolog. És általában nem évekig csinálnak 1 modot, ezért nem lehet annyira nagy szám. Persze vannak kivételek, mint mondtam, de rengeteg mod van.
    Ez most olyan, mint a flash játékok, vannak nagyon jók, és vannak olyanok, amikkel látszik, h alig foglalkoztak a fejlesztők...

    És olvasd végig, mielőtt megint leszólsz. Kösz.
  • stuka85
    #29
    hali, segítek egy kicsit, megérteni a gamét, a rengeteg marker amit mondtál azok egy része a saját emberek, a másik meg a
    szobor
    /ghost/,helye és azok a helyek ahova lehet vinni a ghost-ot. Akinél van a ghost azt lehet vinni is meg ha a kezedbe veszed akkor megmutatja az összes játékos helyzetét a mapon egyfajta legális WH :D
    Lényeg még milyen kasztot választasz, a felderítő, és a nevezzük kommandósnak, ők tudnak álcázni legtöbb ideig a felderítő, az utólsó kaszt a
    nehézfiúk
    ők nem tudnak álcázni de van egy jó kis hőkamerájuk és ezáltal mindenkit látnak a még álcázva is, sőt füstben is. Valamint minden kaszt más gránátot kap a kommandósnál repesz van a a felderítőnél egyfajta detonátoros bomba, a supportnál füstgránát van. Szóval ezt a modot a csapatjátékra találták ki. Jó játékot mindenkinek. :D
  • SZilaJMaGGoT
    #28
    Te mi a faszt jössz itt a nagy szakértelmeddel ha ki sem próbáltad?? Egyáltalán mi az, hogy magán mod?? Van nem magán mod is?? Meg milyen eredeti HL2 meggyalázása?? Annyi köze van, az eredeti HL2-höz, hogy HL2-es source-mod kurva jó ötlettel és megvalósítással nagyokos... Különben CS is modként kezdte, és még had ne soroljam mr. AAA(hozzátenném sokszor sok mod jobban sikerül mint egy nagyon várt AAA kategóriás játék, szóval ezen elgondolkodhatnál, hogy miket állítasz lófasznyi tapasztalattal)... :/
  • gregtom6
    #27
    Tessék, inkább írd le, hogy mivel nem értesz egyet, nem egyből lenézni a másikat, akinek különbözik a véleménye. Kinek is kisebb a szellemi szintje?
  • gregtom6
    #26
    Mégis mi baj az én szellemi szintemmel? És milyen jogon szólsz le?
    Most szitkozódhatnék, de a szellemi szintem nem engedi meg...
  • vzajcev
    #25
    Kipróbálom
  • Szega87
    #24
    a szellemi szintedre céloztam
  • gregtom6
    #23
    Mi a fene bajod van, ember?:D Nem alreg vagyok...
    Nézd már meg, hogy mikor regeltem, és azután mondd azt, h alreg vagyok...

    Rage47-nek üzenem, h MÁS legyen ott, mondjuk, h mod, mert ez így félreérthető azoknak, akik nem olvasnak utána.
  • karajjj
    #22
    jaaa így már értem, köszi a választ!