17
  • amitakartok
    #17
    Neked .
    Vagy azt csinálják, amit a felhasználók kívánnak, vagy készüljenek fel rá, hogy előbb-utóbb nem lesz pénzük tovább üzemeltetni az oldalt...
  • DonCaron
    #16
    1;Sztem a sok marha aki fikazza a youtube-t(ami megjegyzem ingyenes) az szakadjon meg...
    aki fél ora+ akar feltölteni HD minőségben, az vegyen magának tárhelyet valamelyik szolgáltatónál és tegye fel oda
  • Julius Caesar
    #15
    itt szhelyen a upc egyáltalán nem rossz. steamről silver csomaggal 1,2 megabyte-tal töltöttem. sztem ez egyáltalán nem szar. úgy vettem észre a youtube-on inkább náluk van a szűk metszet. egy 5 perces videót 1 óra alatt tolt fel múltkor. msn-en is hamarbb átmegy pedig annak is mekkora szar a küldő képessége.

    ne 2 gigát adjanak, hanem vegyenek netet.
  • FoodLFG
    #14
    Valami olyasmi. Közvetlenül a feltöltés után megvizsgálják a videót (képet is nemcsak a hangot) és azonnal kiszűrik a varezcuccokat. Már ha persze benne van az adatbázisukban..

    Nekem nemrég volt olyan, hogy egy videót próbáltam feltölteni próbaképp, ami az én országomban nem volt elérhető (persze ettől függetlenül torrentről azért szépen lejött ) és már a feltöltés után kiírta a videó mellé, hogy némely országban nem lesz látható.
  • Sanyix
    #13
    loál:
    1. porbléma: legtöbbször mikor átkapcsolok hq-ra, ugyan azt a foscsi minőségű képet kapom
    2. ellenben rendszeresen megakad egy pillanatra, úgy hogy a processzort nem használja 100%-on, és már rég le van töltődve jó előre. De mondjuk a gametrailers, ami szintén 720p-ben és fosflashel megy, nem akad.
  • Punker
    #12
    dettó nekem is 2 "filmet" letiltott, mondjuk abból az egyik kb 2 éve fennt volt.
  • goger
    #11
    nekem legutóbbi élményem h csináltam egy videót, raktam alá egy zenét ugye. feltöltés után pár perccel ki is írta h a hang letiltva mert az jogokat sért. na ez hogy lehetséges iylen gyorsan? van ezeknek már valami dallamfelismerő algoritmusa vagy elképzelni nem tudom...
  • caprocorno
    #10
    tud valaki olyan ingyenes feltöltő oldalt, amin nincs időkorlát, vagy ha van is az legalább 30 perc, és viszonylag stabil? Ja és ami persze beágyazható is:) Segítséget előre is köszönöm!
  • winnie
    #9
    ami nem jeleníthető meg, azt is le tudod tölteni. vagy maszkolod az ip-t website-tal, programmal. mindegy.
  • amitakartok
    #8
    Problémák az YT-vel:

    1. Mindenki azon cseszekszik, hogy csak tíz percet kap. Nos, akkor hogy lehetséges, hogy a War of the Servers machinima teljes hosszúságban, egy darabban van rajta??? És hogy csak cégek kapnak ilyen hosszt, na ne röhögtessenek...
    2. Egyre több régi linkről kapom azt az üzit, hogy ebben az országban nem jeleníti meg. Na ne röhögtessenek már, még ha országot is váltok, akkor sem. Vagy hogy egyre több videóról veszik le a hangot!
  • Azorut
    #7
    Inkább azt csinálják már meg valahogy, hogy ne egyen annyit, igaz nem mostani a gépem ideje lenne újítani, de azért röhej, hogy egy youtube HD video nem megy folyamatosan. Nem tudom miért van, más oldalakon (pl. gametrailers) szépen megy a HD stream, de ami érdekes, hogy youtube HD sem szaggat, ha be van ágyazva egy másik oldalba.
  • qetuol
    #6
  • Tetsuo
    #5
    na ja, szar az egesz.. meg rohej, h ezt a felbontast nevezik HD-nek.
  • DMZ
    #4
    A hd átkódolás minőségén is javítaniuk kéne.
  • szombi
    #3
    Engem az idegesít, hogy rengeteg videó nem HQ minőségű, és ezt csak úgy tudom meg,
    hogy rákattintok a HQ gombra és ha valami hibaüzenet jelenik meg akkor biztosan nincs HQ-ban.

    Egyik hibaüzenet:
    "An error occured, please try again later." - próbáld később? Később talán lesz HQ-ban? Anyádat próbálom!!!

    Egy másik hibaüzenet, nem emlékszem szó szerint az angol szövegre, de ezt jelenti:
    "A videó a későbbiekben már nem elérhető HQ-ban." - Miért, eddig talán elérhető volt??????????
  • FoodLFG
    #2
    Egyetértek.
    (magasztán, ki fog feltölteni 2 GB-ot gagyi adsl és kábelnettel(UPC) ?)
    Egyébként lehet, hogy ez csak az első lépcső és majd az időkorlátot is megemelik, meglátjuk.

    Viszont szerintem sokkal nagyobb probléma, hogy nem engednek varezolni a jutubon. Legalábbis számomra, ugyanis én elsősorban az ilyen tartalmakra megyek és egy bizonyos szint felett már nem érdekel a videó minősége. Ha viszont nincs számomra érdekes anyag az oldalon, akkor megyek máshova.
  • Gerygrey
    #1
    10 percre az 1 giga is bőven sok.

    Egy 8 megabit/s bitrátájú, HD felbontású H.264 videóból pontosan 1 mega egy másodperc, 10 perc 600 MB. De a H.264 igen jó minőséget ad még 5-6 mb/s mellett is, úgyhogy a 2 gigás tárhely nettó parasztvakítás, 1 gigába bőven belefér fél órás HD anyag is lényeges minőségromlás nélkül.

    Különben is, a Youtube átkódolja a feltöltött MP4-et, egyszer teszteltem, 4 perces HD videóm 60 mega lett átkódolás után, vagyis 2 megabitre lett lebutítva a bitráta. Így tök fölösleges még 8 megabiten 600 megára is kódolni az anyagot, nem hogy 2 gigás óriásfájl feltöltésével szopni.