297
Annyira kocka vagy, hogy \';\">
  • BB7
    #257
    Ez nem azon múlik... van aki hajlamos arra, hogy rosszul van a vér látványától! De idővel ez leküzdhető, sőt, megszokható!
    Most nézd meg, nem tudom hány lány ismerősöd van, de biztos nem egy akik félnek a vértől!
    Na ők mit csinálnak, mikor megvan nekik!? ...
  • jackcsabi
    #256
    Hát ezzel nem értek egyet.
    Sokat játszottam horrorjátékokkal,fpsekkel még régebben plusz most is néha, mégis ha igaziból látok vért egyböl a szédülés és rosszullét kerülget
  • BB7
    #255
  • jackcsabi
    #254
    =)
  • Dodo55
    #253
    Én tegnap ülök egy széken, beszélgetek valakivel, erre csatt...
    Mondom magamba ezt most miért kellett?
    Következő pillanatban elvörösödik a kép, közben ilyenek: Úristen vérzik, á dehogy, de nézd, ú tényleg, bassza meg nem akartam, jól vagy? Jól vagy?

    Én meg csak nézem ahogy folyik végig magamon a vér, és közben nyúlok a zsebembe egy szál cigiért :D Közben mindenki ott rémüldözik, én meg rágyújtottam, és végignéztem ahogy végigfolyik rajtam 1dl vérem, mert ilyet még úgyse láttam, és tök durva látvány. Aztán 10 perc kellett, hogy rávegyenek, hogy mossam le XD

    ÁÁÁ nem, soha nem játszottam véres FPS-ekkel, ááá dehogy. Meg véres horrorfilmeket sem néztem soha.

    Komolyra fordítva a szót elegendő intelligenciával rendelkezve ezek a játékok és filmek nem tesznek semmi rosszat az emberrel, nem válik belőlük gyilkos vagy bűnöző, viszont ezek után elmondhatom, hogy a vér látványát igen is megtanítják elviselni, sőt akár érdekessé tenni.
  • BB7
    #252
  • sovatalevi
    #251
    Annyira kocka vagy, hogy - Mikor kimész hajnali 3-kor a WC-re, előbb megnézed, hogy érkezett-e új e-mail. Útban visszafelé ismét megnézed.
    - Van egy tetoválásod, amelyen az áll: "This body best viewed with Netscape Navigator 4.1 or higher."
    - Gyerekeid nevei: Eudora, Mozilla és AltaVista
    - Kikapcsolod a modemedet és azonnal megszáll egy szörnyű üres érzés...
    - Repülőgépen a fele utadat a laptopoddal az öledben töltöd, míg a gyereked a csomagtartóban van.
    - Úgy döntesz, hogy még két éven keresztül jársz főiskolára: az ingyenes Internet-hozzáférés miatt.
    - Kineveted azokat, akiknek 14,4-es modemjük van.
    - A hagyományos postai leveleken is kezdesz smiley-t használni.
    - A modemed bedöglik, és már két órája nem töltötted le a leveleidet. Manuálisan hívod fel az Internet szolgáltatódat, és fütyülve próbálsz kommunikálni a szerverrel... és sikerül!
    - Rájössz, hogy a szövegszerkesztőben minden mondatvégi pont után automatikusan odaírod a "com"-ot.com
    - Minden barátodnak "@" van a nevében.
    - A macskádnak saját honlapja van.
    - Nem tudod felhívni édesanyádat... nincs modemje.
    - A telefonszámládat egy nagy dobozban hozza ki a posta.
    - Felizgulsz, valahányszor a tárhelyedről beszélsz.
    - Nem tudod, hogy a három legjobb barátodnak mi a neme. Mindig semleges neveken jelentkeznek be az IRC-n.
  • Legend Killer
    #250
    h nyitottá1ilyen topikot.

    csak viccelek.
  • tmisi
    #249
    Hehe jót röhögtem eddig. Na most átmegyek a hálószobába és mentek egyet.
    Minden jót.

    Niko B.
  • Ben007
    #248
    Annyira kocka vagy, hogy hogy ugrásnál keresed a space-t
  • BB7
    #247
    Pedig vannak ám, sőt itt SG-n még össze is gyűlnek! :D
  • Bruk
    #246
    Nem hittem volna hogy vannak ekkora kockák a világon.
  • OrioN the S
    #245
    jah most jutott eszembe ,hogy egy igazi kocka így tájékozódik :D
  • BB7
    #244

    Na ez ugye saját? XD
  • BB7
    #243
    Csak kicsit Annyira kocka vagyok, hogy el vagyok keseredve, mert kicsit [nagyon] átment offtopikba!
  • OrioN the S
    #242
    Annyira kocka vagy, hogy előttem van W mögöttem meg S ,balra az A nyugszik jobbra pedig D
  • BB7
    #241
    Annyira kocka vagy, hogy remélem tényleg sikerül!
  • BB7
    #240
    Nembaj
  • hungary27
    #239
    Annyira kockák vagyunk h minnyá megelözük az automodelleseket.
  • hungary27
    #238
    nem láttam:(
  • W B
    #237
    Annyira kocka vagy, hogy nyomkodom ezt a gombot, hogy elsők legyünk.
  • 1greenman
    #236
    "ebbe vajon checkpointos-e a mentés"
  • pyrohun #235
    loooooooooooooooooooooooool
  • mrzoltan
    #234
    Annyira kockák vagytok, hogy már 2. a topik!
  • andersh
    #233
    Jajj eszembe jutott egy kurvajó, szintén saját élmény, nem egyszer tapasztaltam :D

    Annyira kocka vagy, hogy osztálykiránduláson a templomok és egyéb épületek lépcsői alá benézel, hátha találsz rejtett armor-t vagy egy kis ammo-t.
  • htr93
    #232
    mond hogy ez nem komoly.kérlek szépen.
  • pyrohun #231
    na ez sem rossz :)
  • Dante73
    #230
    Úttesten eltaknyoltam, persze hogy jött egy taxi... Hál istennek, jók voltak a reflexei s pilótának, de én azon kezdtem el agyalni, hogy ebbe vajon checkpointos-e a mentés, mert ha nem akkor visszarak az elejére, mert nem mentettem... Szerencsére maradt 1-2 centi a fejem, és az első kerék közt. Már tápászkodtam felfele, mikor rájöttem hogy mekkora kocka vagyok; még megijedni is elfelejtettem. Na azóta a játékokkal csak csínján bánok...
  • htr93
    #229
    Annyira kocka vagy, hogy hiába löknénk le egy dombról, nem gurulnál le
  • pyrohun #228
    Annyira kocka vagy, hogy nem leszarom? :)
  • BB7
    #227
    Annyira kocka vagy, hogy tényleg bazdmeg! xD
  • pyrohun #226
    Annyira kocka vagy, hogy nincs ötleted, mit írjál.
  • pyrohun #225
    Annyira kocka vagy, hogy az sem esett le, hogy én nyitottam a topicot... -.-
  • SpeedXHUN
    #224
    Annyira kocka vagy,mint egy rahedli szar!
  • BB7
    #223
    VótMá'
  • hungary27
    #222
    Annyira kocka vagy, mint BB7
  • pyrohun #221
    Annyira kocka vagy, hogy puzie vaty :)
  • mila69en
    #220
    nem csak a tiedéből
  • Atti12
    #219
    ettől nevettem :D
  • OrioN the S
    #218
    Annyira kocka vagy, hogy a pinára is foglalatot mondasz.