946
img(A Celestial Destroyer - Zu Xian EU változata)

JD WIKI


Hivatalos oldal


Magyar FAN Site



  • Gubberx
    #263
    Megölöd a szörnyeket és ők adnak pénzt, meg eladod amiket találsz.
  • andrew1988
    #262
    vagy nem nekem szólt? :D
  • andrew1988
    #261
    nem léptem ki
  • TopGun
    #260
    Ertem es goldot hol lehet szerezni?
  • Gubberx
    #259
    :(
  • TopGun
    #258
    Jo gyorsan kileptel a jatekbol :(
  • andrew1988
    #257
    elírtam...
    azt akartam irni, hogy örülnék ha nem azzal kezdenétek a pmet hogy van e power level...
  • kastil
    #256
    hogy van a plvl?:D
  • Gubberx
    #255
    plvl pls :D
  • andrew1988
    #254
    ja és örülnék, ha nem azzal nyitnátok hogy van a plvl :D
  • andrew1988
    #253
    http://jd-hungary.hu

    ezt az oldalt a volt allink vezetoje csinálta, apofisz :D
  • DAK3
    #252
    elég sok mmoba kell a "világi csatornáért" fizetni:D Gubberx már elmontad hogy sok a player megminden karibol rengeteg van de meikböl a legtöbb?
  • andrew1988
    #251
    a mi allink ( Impulse ) R10en tevékenykedik... aki allit keres és lvl20 felett van irjon nekem pmet...

    AndrewHUN
  • Gubberx
    #250
    1; pont ez az a játék amire abszolut nem kell kb semmi pénzt költened mert: az 5 szintenkent nyithato doboz ellát minden szarral(épp csak a segged nem nyalja ki) :D Illetve goldért a többi playertől ha mégis kell valami simán megveheted.

    2; Az arden lvl 30-ig van a kezdőterületen(addig lesz is folyamtosan quested) és utána küldd át egy quest skysong-ba.

    3;Minden realm tele van magyarral bárhová mész beléjük botlasz :D
  • TopGun
    #249
    Jah:realm 2-on vagyok.
  • TopGun
    #248
    ToniDinozo vagyok es arden, a kezdo teruleten acsorgok, belepek most. ott varlak.
  • TopGun
    #247
    Az utolso mondatottal teljes mertekben egyetertek, nekem is pont ez a celom, de egyedul elmegy tole a kedvem, ezek azert mmo-k, mert a neten tolod es elvileg nem egyedul. Ha ilyet akarnek akkor nyomnam Scared 2-t a sajat gepemen :(
  • kastil
    #246
    lvl15nél t1 leszel. várj, csinálok egy ardent, sPoken lesz a neve. ad dmeg tiéd.
  • kastil
    #245
    Human vagyok, segítenék, de látod azt, hogy hozzád hogy jutok el, nem tudom :D.

    Kérdezz, és megkérem gubbert, hogy válaszoljon.
  • TopGun
    #244
    En mar ket napja tolom a jatekot es meg csak lvl.17 vagyok, pedig tobb mint 18 orat toltam a ket nap :( nyomom a kuldiket veg nelkul, megsem haladok es senki nem kuldott mas teruletre hiaba leptem meg a 15-ot.
  • kastil
    #243
    Hát érdekes, én a 2 nap alatt legalább 30 magyarral találkoztam, tegnap pl ember kezdő tele volt magyarokkal, belogoltam és vagy 10 név pörgött a csetben. Nagyon sokan vannak. De mégis mit vársz? a world chat egy premium funkcio. Minden premium szolgaltatashoz hozzá lehet jutni ingame gold-ér is, nem kell forintot adni érte.

    Ez egy ingyenes játék, ráadásul ahogy elnéztem item mallos dolgokat, egyik legjobb, nekem onnan nem sok mindenre lesz szükségem.

    Ja még hozzátenném, hogy megkérdeztem tegnap, hogy hol a posta, kb 5en válaszoltak 2 mp alatt koordinatakkal.
    És jah, minden game unalmas/magányos kis szinten.
    éjszakára benthagytam karimat esperrel, kifarmolt kb 6 féle talismánt, mindegyikből 50et, ezzel már lehet játszani szerintem, hogy legyen egy erős cuccom.
    Nem célom hogy alegjobb player legyek, csak egy jót szeretnék játszani.
  • TopGun
    #242
    Melyik az az 1-es kuldi? En is rokafiu vagyok nem latom jobban buzisnak mint a tobbi ferfi karaktert mas kasztbol. A koreai/kinai ferfi karakterek. alapbol amiket En ismerek jatekokat mind kicsit langyosak. Te milyen karakterrel tolod? most nem tudsz belepni a jatekba es segiteni nekem kicsit?
  • kastil
    #241
    Gubber sokat afk, de én faggatom msn en. Nagyon sokmindent elmondott már, szóval ha tudok akkor segítek én is.
  • TopGun
    #240
    Ugylatom, ha nem pvp-zel ez is olyan maganyos jatek mint a wow, meg a rom, foleg ha nem vagy milliomos es nem koltod ra minden penzed, hogy valami bivaly eros cuccod legyen. Senki nem figyel rad a jatekban, ahogy latom meg azert is fizetned kell valodi penzt, ha a vilag csatornara akarsz kiabalni, hogy segitsen magyar, ha van bent.
  • kastil
    #239
    miért lenne rossz? szerintem egyáltalán nem az, az csak egy másik faj, ennyi. bár lehet hogy igazad van, de akkor forrást légyszi.

    hogy lenne már rossz egy rókafiú?:D arden srácok nemkicsit buzisak, kinek ártana :D
  • TopGun
    #238
    A "rossz" a karakter valaszto jobb oldalan levo ferfi karakter, ott csak a rokat, meg a masik karaktert valaszthatod, ez ket faj, a nonel valaszthatsz ot fajt, vagy kasztot. Ergo a ket uj kaszt a "rossz" oldal. Egyebkent Grubberen kivul meg senkit nem lattam, aki barmit is szolt volna hozza az oldalhoz, amiota itt vagyok es kerdezek es az aktivitas is azota elenkult kicsit, miota Te, meg DAK3, meg En beleptunk es kerdezgetunk. Jobbara csak Grubber valaszolgat nekunk amikor raer.
  • kastil
    #237
    egyébként megcsináltad a t-1es küldit?
  • kastil
    #236
    az kemény.

    én a 2 órás dupla p buff alatt meglettem lvl30. minimap mellett vnnak kis ikonok, az egyik az összes közeli npc-t kiirja, keresd ki: skylord. menj oda, és utazz el nagyobb tzerületre. 15től alapból zavarnak elvileg.
  • TopGun
    #235
    Nem vitatkozok veled, de szerintem szart nem er, nezd meg a kezdoknek szolo leirast, egy az egyben bekopiztak a jd-hungary.hu oldalrol.
  • kastil
    #234
    miért tetszik egyre kevésbé? mert nincs magyar oldal?:DD hátlol.

    egyébként én csak az mmorpg.lapunkat ismertem, előbb kaptam jd-hungaryt. még nem nyálaztam át. ha valami kell kérdezz itt, vagy hivatalos forumon.
    én is kezdő vagyok am. 2 napja játszok, de elég sokmindent tudok már, hála gubber barátunknak.

    nem egy bonyolult cucc amugy szerintem. csak a más játékokban nem található dolgok láttán azt hittem elsőre.

    am melyik a jó és rossz?:D eddig nem igazán tűnt fel, hogy van ilyen.
  • TopGun
    #233
    Francot nyitja, meg elvileg sem, mondom, hogy 17-es szintu vagyok es meg mindig csak az alap bagom van, a 24, vagy hany slottal. Van most valaki 20. szintnel magasabb szintu karakter itt, aki hajlando lenne a jatekban segiteni egy kicsit nekem? roka ijasz vagyok a kezdo teruleten es mar baromira unom, hogy mindig ugyanazokat a kuldeteseket kell vegig csinalnom minden nap vagy 50x :(
  • DAK3
    #232
    www.mmorpg.lapunk.hu szerintem jó
  • TopGun
    #231
    Ez az oldal egy rakas szar! mas oldaltol masol be felinformaciokat, latszik, hogy osszecsaptak az egeszet. Ha mar leirja a buildokat akkor miert nem irja le az osszes karakteret? miert csak a "jo" oldal szerepel benne? Ez is eleg gagyi oldal: "http://jd-hungary.hu" szerintem, itt is nagyon osszevissza irkalnak mindenrol! A kezdoknek szolo resz atgondolatlan, csapong a "jo" es a "rossz" oldal karakterei kozott :( A forum aktivitasa a "0"-hoz kozelit, hasznalhato informaciot ott sem talatam :( Van valami tenyleg hasznalhato magyar nyelvu oldal, ami segit a kezdoknek? vagy csak ez a ket semmitmondo lap letezik? Igy egyre kevesbe tetszik ez a jatek, pedig nagy lelkesedessel alltam neki jatszani.
  • kastil
    #230
    magától nyitja elvileg.
  • kastil
    #229
    a játékban van esper, ez egy alapból beépített bot.

    és igen, bot.
  • TopGun
    #228
    Hi! hogy lehet lvl.16-on kinyitni a 15-os bag bovitest? mert seholsem talalom a lehetoseget es nem gyozom kihajigalni a cumoim! :(
  • DAK3
    #227
    már nemazért de egy játékot a bot miatt játszol???XDDD akkor menny silkroadozni ott is sok abot... csak ott lekell szedd
  • Gubberx
    #226
    mert jó érzés kockulni vele :D
  • Super Saiyan
    #225
    bot
  • DAK3
    #224
    köszönöm:D:D vagy holnap vagy azután szedem le a gamet.... esetleg elkezdem ma:D:D ti nektek miért tetszik a jade?