946
img(A Celestial Destroyer - Zu Xian EU változata)

JD WIKI


Hivatalos oldal


Magyar FAN Site



  • DAK3
    #423
    képzeld el rájöttem auz R re már egyfél skill build kész is és lehet vannak bevált buildiek... sose szeretem a közkedvelt buildeket:) tomet hol lehet szerezni?
  • kastil
    #422
    pvp
    Ő faszagyereknek tűnik, degenel mint a picsa.
  • kastil
    #421
    de hidd el amugy, vannak már jól bevalt buildek. ez nem gw hogy ezernyi skillből találj ki okosságot :)
  • kastil
    #420
    55ön kapsz skill resetelő itemet, később tome resetelőt. szóval ha elbaszod sincs veszve minden.

    Amúgy szerintem bealudt/elment bulizni a plvlerem :D. masfel oraja nem reagal, de legalább 68as initiate vagyok :D.

    Ja meg nyomj R-t, kattints a Skill Tree-re. ott megnézheted minden skilled, kicsit lehet "tervezni".
  • DAK3
    #419
    hát szépszámuak azok adamagecskék az aoe skilleknél látomám... de én maradok annál a tervnélamit kigondoltam ha megbánom hanem:D:D emlékszem amikior legutoljára láttam a perfect world oldalát még régen csak pwi ez meg a ethernek volt a bétája:D:D mostmeg 4 játékuk fog kijönni....
  • kastil
    #418
    Legtöbb aoe skillt csak human formban tudod nyomni.
    AoE build meg nemhogy létezik, de pveben igencsak odabasz.

    Endgame aoe-s jadeonok pl oránként 80g-t is elkérnek a plvlér ha nem többet.
  • DAK3
    #417
    én nekem ez lesz az egyetlen és egyben a pvp karim aoe builédbe nemnagyon hiszek persze fogok pár aoe skillt is tanulni.. tehát használnak páran aoehez humant is igyvan?? nemcsak démon:D
  • kastil
    #416
    aoe build pl human form.
  • kastil
    #415
    Aha.
    Am sztem jobban jarsz, ha egy aoe buildre mesz ra. Majd plvleztetsz egy pvp karit kesobb, ha lesz mibol csinalnod neki normalis geart.
  • DAK3
    #414
    amugyaz összes domo demonbatámad szinte?
  • DAK3
    #413
    human vagyok átfogalmaznám tehát ha ugylátom hogy leszolyan akárcsak buff vagy más skill akk fejlesztek humanra is természetesende támadni demonba szeretnék:):)
  • kastil
    #412
    PvE build
    és
    PvP build
    Nem lesz az jó, ha csak modon/demonic formot akarsz. Bizonyos skillek csak ilyen, illetve olyan formban használhatóak.
    Kicsit nézz körül hivatalos forumon szerintem.
  • DAK3
    #411
    full apszolut csak demonic form te mi mellet döntötél?? ha jol emlékszem aztirtad domo vagy és mien form?
  • DAK3
    #410
    domo bár mivel human vagyok még dönthetek... és csak a passive és a demon formos cucokat fejlesztem ugyanis demonformot használo leszek
  • kastil
    #409
    Amúgy mi mellett döntöttél végül?
  • kastil
    #408
    Mármint nem, nem lehet statpontokat osztani.
  • kastil
    #407
    Nem.
    Többen is leírták már az ingame nevüket.
    Channel meg teljesen random, mindenhol ott vagyunk, megszálltuk a szervert :).
  • DAK3
    #406
    illetve egy utcso kérés!!! valaki megadná az ingame nevét és hogy meik channelen szokot lenni köszi:D
  • DAK3
    #405
    lehet statokat elosztani??? vagy nem?
  • DAK3
    #404
    nagyon jó game:D:D
  • DAK3
    #403
    öltem pár mobot idáig bejött.... meg néztem videokat... a küldik mégcsak menegetösök...:D:D
  • kastil
    #402
    És a gameplayről mi a lószart tudsz?
  • DAK3
    #401
    grafika:8/10
    gameplay 7/10
    irányitás 7/10
    egész jó game:D
  • DAK3
    #400
    tehát az europaiXDDDD:D:D
  • kastil
    #399
    igen
  • DAK3
    #398
    de a Shura a magyar szero?
  • kastil
    #397
    van pvp/pve realm, bármikor változtathatod a karakter választón.
  • DAK3
    #396
    a Shura szerver pvp vagy pve?? mert nincs mellé irva!? vagy pvp és pve?
  • kastil
    #395
    bocs a tripláér, de tudod van ez az esper dolog, beépitett bot, ha nem akarod is használni fogod. gyorsabban targetel meg attackel mint Te, potit skilleket pickupot be lehet allitani, elcsászkálni nemigen császkál el, legalábbis nem messzire. rangejét is lehet állitani. jobb mint Te vagy nyugi, legalábbis elég sokáig :D.
    eleinte nem orultem neki, de jelenleg is questmobokat öl a karim. én eszek fürdök msn/forum stb :D. végre nem kell atomkockának lenni.
  • kastil
    #394
    majd a játékban nem fogsz :D.
  • kastil
    #393
    ottapont. de magányos :(.
  • Super Saiyan
    #392
    Mindegy milyen magányos, úgy se te játszol. xD
  • DAK3
    #391
    annyi playert láttamvideokon nem magányos ezvan ennél sokkal kihaltabb...
  • kastil
    #390
    ez magányos :(
  • DAK3
    #389
    miért magányos????!!! ez egy mmo azok általában nem magányosak föleg a felkapotak pl:silkroad runes of magic wow cabal pwi JD stb...:)
  • kastil
    #388
    na mivan már? bemakróztam frissitest de semmi :(.
    magányos ez a játék!!!!
  • DAK3
    #387
    ugye énis ere készülök :D:D csak én fantával:D:D kcisit ma bekockulok megnézem ezt a gamet ha felpöcsöli magát:D:D
  • kastil
    #386
    na, jó lesz már érzem :D
    cola + popcorn és hátradőlés :D
  • TopGun
    #385
    te szerelmes vagy a "hangodba"? Annyi faszsagot irkalsz itt foloslegesen, hogy faj olvasni! Elveszed az ertelmes valaszok elol a helyet, mert kenytelenek a jatekosok a te "frappans" beszolasaid olvasgatni. Miert nem olvasol mar utana azokon a helyeken, amit mar tobben is ajanlottunk? es dugulj el vegre a fasz kerdeseiddel!
  • DAK3
    #384
    tudom "DAK a legerősebb domo!!" ha megfog a játék igyis lesz :P:P:P:P na jó nem::D mások sokkal elöbb kezdték...