946
img(A Celestial Destroyer - Zu Xian EU változata)

JD WIKI


Hivatalos oldal


Magyar FAN Site



  • Gubberx
    #946
  • KaBuTo666
    #945
  • Gubberx
    #944
    Elég kihalt ez a topic nem hinném hogy hamar kapnál rá választ
  • hematit1976
    #943
    Sziasztok!
    Hol tudok venni void hail-t a craft-hoz?
  • TopGun
    #942
    Sziasztok! Valaki tudna nekem segiteni, hogy grade 1-es petet hogy lehet felhuzni minimum grade 12-re? mik kellenek hozza, lepesrol lepesre? A masik, hogy lvl150-es esetleg ASC-os Jadeon full skill tablat valaki, ha mutatna, azt is megkoszonnem, mert a neten nem nagyon talalok ertelmeset, amit lattam az mar a T1-re annyi pontot rak, hogy a T5-re szerintem nem is marad, pedig nyilvan nem a T1-en vannak a legutosebb skillek. Meg egy kerdes, hogy ha valaki seel-ezett mar felszerelest, az leirna, hogy fegyverbe melyik seel-t kell rakni? (Nem tul jo otlet, ez a logo a szovegbox kellos kozepen szerintem, mert nem lehet rendesen latni amit ir az ember :( )
  • Gubberx
    #941
    Te húzzál vissza wow-ozni :D
  • KaBuTo666
    #940
    Érdekes, hogy a házigazda se játszik ezzel az mmorpg-vel, de mégis házigazda itt. :DDD
  • Jacky
    #939
    Érdekes, hogy tele a játék magyarokkal, ide mégsem ír senki.
  • Jacky
    #938
    Indítottam egy másik karit, ha indít vki új karit, inkább ezt az induktor kódot írja be: 3070047X064201069003773Z3f5d21




  • Szoa
    #937
    Köszi szépen :D Csak annyi problémám adódott hogy bár már 60 vagyok ( és ha jól tudom 60-astol lehet ezt használni) ha rákattintok a skilleknél az others menüpontra ott a life menü alatt kéne lenni a skillnek de 1. nincs ott 2. ha a combot megnyitom megtalálom a skillt viszont nem tudom kell e vele valamit csinálni vagy csak egyszerüen kihúzom a gyorspanelra és működik ?
  • Jacky
    #936
    Ha vki új karit indít, mindenképpen a Shurán tegye. Az az európai szerver és angol a hivatalos nyelv. A mostani upgraddel megjelentek más szerverek is a listán, de azok francia, stb. nyelvűek.

    Új karinál írd be az induktor kódomat, így te egy 5 szintenként jó dolgokat adó ládát, én meg xp-t kapok: 2070047X064201069003773Z3fad21
  • Gubberx
    #935
    A befogható állatok(lények) itt ott elvétve vannak a map-eken, hivatalos forumon vannak map-ek amiken be van jelölve merre járnak. Kell venned a kezdő városban hálókat, minden egyes próbálkozásnál ha sikerül, ha nem elfogy 1 háló. Ha szerencséd van akkor megfogod elsőre ha nem akkor addig próbálkozol míg nem sikerül :) (10 perc a skill cooldownja) Ill. kb 10%-ig verd le az állat hp-ját és úgy nyomd rá a skillt. Na röviden ennyi.
  • Szoa
    #934
    Hello szánjatok meg és segítsetek x) 60-astol meg lehet tanulni a Capture állatbefogó skillt. Az tiszta hogy lehet befogni az állatot az viszont még nem esett le hogy lehet beüzemelni a skillt x) Szoval akármien fájdalmas is a kérdés lécci áruljátok el :D
  • Rae Apofisz #933
    Igen 404 -es hiba volt. A régi tárhely szolgáltatonk ami ingyenes volt, hát nem tulzottan ügyelt a védelemre. Meghát én se vagyok profi benne.
    Szóval lényeg feltörte valami spam robot, a szolgáltatóüval email harcot vivtam a honlap blockolás miatt igy aztán végül áthelyeztem a honlapot egy fizetös tárhjelyre. Bizok benne,hogy valamivel jobb a védelem itt.
    Szóval akinek kérdése lenne bal oldalon GYIK -ban nézzen körül.
  • Jacky
    #932
    Inductor kód beírva.3 nap alatt lvl 45, elég gyorsan lehet itt fejlodni.
    Ez a Mester-Tanítvány dolog mire jó, elmagyarázná vki?
  • Jacky
    #931
    Instructort (vagy inductor?) keresek, aki megadja a kódot, amit be kell írni induláskor. Előre is köszi.
  • Tomy Lee
    #930
    Tegnap írta és rá pár órára törölve is lett
  • Gubberx
    #929
    az öregek már lassabbak :D
  • Doomista
    #928
    A gyerek szeptember 22.-én írta a hsz-t, te meg ma...ennyi idő alatt jó pár ember rákattintott, stb...nincs fav-ba a topik vagy mivan ? :D
  • Gubberx
    #927
    nemértem miről beszélsz, komolyan
  • Doomista
    #926
    Ne játszd a hülyét :D
  • Gubberx
    #925
    te miről beszélsz?
  • Doomista
    #924
    Reakció idő fail...
  • Gubberx
    #923
    Húzzál innen vissza a 12 évesek topicjába de nagyon gyorsan.
  • TopGun
    #921
    Kivalo, mind a ketto 404
  • Rae Apofisz #920
    Zöld láda
    Barna Láda
  • Rae Apofisz #919
    Ej fiúk, és lányok :)
    Olyan alap kérdéseitek vannak amik le vannak irva azon a bizonyos Fan Site on.( Áthelyezve a GYIK-ba)
    Elöször is az első esper neve Tome és nem esper. Bár a funkcioja ugyanaz.
    Amit nagyon-nagyon javaslok mindenkinek. Legföképpen uj kezdö kariknak.
    Olvassátok el az inducton Agent leirást.
    ugyanis mindenki kap egy zöld ládát kezdéskor ami lv 150-iga ad mindenféle jó dolgot. De. Aki belép valakinek az inductionjába ami kb olyan mint például egy iwiw meghivó, az kap egy második , barna ládát. Brocade Box-ot. Ez a 2 láda együtt rengeteg mindent ad. Mint például a Chi bottle nevü esper. Annyi potiont hogy lv 150 ig szinte tuti nem kell venni hp potit. A zöld láda ad ruhát, a barna fegyot. Ezek statjai kb +4 esnek felelnek meg. A fegyo annyira jo hogy nem is lehet + olni.
    Bátran merem javasolni,hogy akár lv 100 rol is érdemes ujra kezdeni ez a 2 láda miatt. Ez azt jelenti hogy lv 105-ig nem kell venni se fegyot se ruhát se potit se petet, tulajdonképpen szinte semmit. Esetleg egy kis sp potit de az se vészes.
    Én ugyan nem kaptam ilyen emailt de van egy nagyon fontos szabály.
    SOHA SENKINEK SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE ADJÁTOK KI A BELÉPÉSI ADATAITOKAT.
  • TopGun
    #918
    Sziasztok! Kapott valaki kozuletek jelszovaltoztatos ajandek igeros mailt?
  • Kiado
    #917
    Minden új tulajnak be kell idomítani a petet és lvl 1-es lesz utána.
  • David9317
    #916
    Nekem meg egy pet-es kérdésem lenne :D
    Ha a nagy karival felhúzok egy petet és azt elpostázom a kiskarimnak akkor a szintje megmarad??? vagy újra lvl1 lesz? :D

    SirAlo: skilleket csak skill resettle tudod visszacsinálni. Espert meg sztem ha csinálod a mandatory küldiket megkapod.

  • SirAlo
    #915
    "Vegyünk lv 15 ös ruha szetett és fegyvert." De honnan ? Mar vegigjartam az egesz varost de nem talalok sehol ilyen vendort , a jatekba meg nem lehet talalkozni egy magyarral se
  • SirAlo
    #914
    Jah es Heavy Blow skillt hogy tudom betenni Esperbe? akarhogy huzom bele nem marad ott:(
  • SirAlo
    #913
    a skileket vissza lehet fejleszteni ? mert a Heavy blowot mar 4ig felhuztem es azt irja csak 2ig kell:(
  • Gubberx
    #912
    mindet ami a városban van, nem emklészem már pontosan hogy melyik adja az esperes küldit, de egyszerűbb ha megveszed az esperes npc-től
  • SirAlo
    #911
    most az ossszes questet ami a varosba van vagy amit Taniska ad?
  • Gubberx
    #910
    szaros 50 ezüstért árul az npc kezdő espert, ha meg csinálod az összes questet ugyis megkapod.
  • SirAlo
    #909
    "Amikor kezdünk egy uj karaktert az első lépés az legyen,hogy Taniska-tol vegyük fel a kezdő Mandatori Questet.
    Addig csináljuk ezt amig megnem kapjuk ez első tome nevü espert vagyis a botot.
    Mire ezt megkapjuk addigra a kezdő questben megkapjuk elsö ruha szettünket és fegyvert.
    A fegyvernél válasszuk kezdsénél a kardot és ne a stafot.Ez egy picivel erösebb és mivel még nincs kasztunk igy teljesen
    felesleges a staff.
    Kapunk egy kezdésnél egy Celemiracle Dew nevü itemet. Ez 200.000 hp-t tartalmaz."
    --
    Ezekbol mindent megkaptam kiveve az espert :(( szoval nem ertem mar a masodik karaktert csinalom
  • SirAlo
    #908
    nah allitolag kelett volna kapjak espert a kezdo questekbol de en lehet eladtam vagy nemtom:(( aztan olvastam h level 5-be az egyik npc tudna adni olyan questet ami ad petet de ott semilyen quest nem volt, torolom a karaktert es kezdek ujat mert lehet ezen elrontottam valamit, jatszik egyaltalan meg valaki a jatekkal ?
  • SirAlo
    #907
    Hi, ma en is elkezdtem ezt a jatekot csak jo lenne ha valaki tudna jatekon belul segiteni , AloHun a nevem a Shura szerveren
  • Gubberx
    #906
    javítva :)