12
  • rolinev92
    #12
    Arra nem gondoltak a kedves kutatók hogy a Kicsi Kocsinak kicsit nagyobb a hírneve mint az Olasz Melónak? Egyébként az Olasz Meló az egyik kedvencem :D
  • stukov
    #11
    Én meg a meccset néztem az 1-en.
  • BM
    #10
    igaz http://www.sg.hu/kep/faces/crazya.gif
  • AZTA
    #9
    Jó az is az de nincsen törvényben meghatározva hogy a 2 közül nézni kell vmelyiket
  • BM
    #8
    de a Kicsi kocsi... még szarabb
  • AZTA
    #7
    Ez bizony statisztika!!!!! Van ugyebár vagy 1000 háztartásban mérőizé amiből pl 700ban kölyök is van na akkor azt szépen felszorozzák és ugy jön ki hogy te hány éves vagy :D

    Ja és hogy ellenvélemény is legyen:sztem az olasz meló egy kimondottan szar film..
  • sugarman
    #6
    És mintha ez annyira mérvadó lenne. Ha nincs miről írni, inkább ilyen hülyeségekről ne, mert senkit nem érdekel.
  • Taybore
    #5
    És azt honnan bánatból tudják, hogy mennyi idős a kedves TV néző? Mert hogy hányan nézik összdarabszámra az még elmegy, biztos van rá módszer. De hogy ki hány éves az miből derül ki???
    Off: Én egyiket se néztem, mert csak a Forma-1-et nézem TV-ben, a többi filmet számítógépen, akkor amikor akarom, és azt amit szeretnék. Ráadásul reklámmentesen, és ha pisilnem kell, akkor megállítom, és semmiről se maradok le.
  • Chris05
    #4
    OFF: Én az Olasz Melót néztem, tudom senkit sem érdekel, de azért leírom. Szerintem (Bár még nem láttam a Retek Kocsi c. alkotást) sokkal de sokkal jobb volt.
  • hajnaltores
    #3
    Viktor, nem mész el inkább Kapálni?
    Hidd el, jobban járna mindenki...Az olvasók, a föld, (amit éppen kapálsz)
    sőt az Egész ország...Neked ez nem megy.
  • hajnaltores
    #2
    Basszus, kit érdekel ez a hír, de komolyan?
  • BM
    #1
    pedig az Olasz Meló 1000x jobb film