173
Szal..
  • CamelX
    #173


  • Lacee
    #172
    ...és van benne fasza audiókommentár az eredeti készítőkkel, a végén például tetszett a Lost-utalás :D
  • Lacee
    #171
    letöltöttem, nagyon szép lett, és az első rész SE-jéhez képest az irányítás is gördülékenyebb. Egészen olyan, mintha a harmadikkal játszana az ember.
  • Sephi
    #170
    Ha minden igaz ma jon a masodik resznek a felujitott valtozata!!
  • Lacee
    #169
    most végeztem mind az 5 fejezettel, nekem nagyon tetszett, jó volt nosztalgiázni a korábbi részeken, jó hogy sokat utaltak vissza, még sztorin belül is :)

    a vége nem esett le, akkor most a voodoo lady tényleg gonosz volt? vagy ő lenne Max? :D
  • Sephi
    #168
    Na en tegnap kezdtem el az utolso resszt es jonak nez ki... majd meglatjuk.
  • romeozor
    #167
    akkor nem én vagyok fordítva bekötve és tényleg felejthető rész volt
  • Shep
    #166
    Hát, nagyon gyenge lett ez az utolsó rész, a viccek is elég gyengék voltak, a történet sem hozta a korábbi színvonalat, szerintem ez lett a leggyengébb epizód, még a 2. is jobban sikerült ettől. Saját pontozás alapján az epizódok sorrendje ez: 3-4-1-2-5
  • romeozor
    #165
    és megjelent az utolsó rész is
  • Sephi
    #164
    Gyerekek, D''oro-t sikerult ravennem, hogy ejtse a vadakat de tovabb nem tudom mit kell csinalni. Van vagy ot fajta le a poharakban, de egyszeruen nem tudom mi a kov lepes. Pl a macska meg a X -es dolog...?

    Help?
  • Jégkokó
    #163
    Elakadtam a 4. epizódnál, megszereztem az összes felszedhető tárgyat de semmit se tudok kombinálni hogy sikerüljön a tárgyaláson bebizonyítani az ártatlanságomat.Már csak a macskás fickó meg a megégett lábú nő van hátra, de fogalmam sincs mit kell csinálni, hiába kombinálom a viaszt,a vulkán italt ,a zsírt semmi se segít, olyan paprikát pedig sehol sem találtam.
  • Shep
    #162
    Na most visszatöltöttem és egyből megcsinálta szőnyeges trükköt, hát érdekes. A végére értem és szerintem ez a rész nem volt olyan jó, kb. a 2. színvonalát hozta de a harmadikat nem tudta megközelíteni. Az utolsó rész mindenesetre érdekesnek ígérkezik.
  • Shep
    #161
    Hát oda visszamentem és semmi nem történt, bebugzott volna ez a szar?
  • romeozor
    #160
    fel a nagy szoborhoz
  • Shep
    #159
    Az megvan, de akkor utána hova kell menni, vagy mit kell csinálni?
  • romeozor
    #158
    ja rendben, egy pillanatra már azt hittem tudok olvasni :p
    ott nekem csak annyi volt hogy kimentem aztán megcsap a statikus elektomosság
  • Shep
    #157
    Az már megvolt az utolsó lépést nem tudom megcsinálni.
  • romeozor
    #156
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kampóval fel lehet venni, aztán valahogy meg kell bénítani a nyelved
  • Shep
    #155
    Valaki meg tudja mondani mit kell csinálni azután ,hogy az erős paprikát is párosítottam a szivaccsal. Megnéztem a leírást a clubban lévő szőnyeget írja, de hát azzal én semmit nem tudok kezdeni, szóval meg vagyok lőve.
  • Shep
    #154
    Belenéztem, jól indul :) Mint lökik a süket dumát. Ye Bay :)
  • romeozor
    #153
    kint a 4. epizód, lehet tölteni
  • romeozor
    #152
    ma jelenik meg
  • Shep
    #151
    Az októberi fejezet kimarad, vagy mi van most?
  • Sephi
    #150
    En csak most kezdtem el a masodik fejezetet! Nekem ez 100x jobb mint az elso. Annyira birom a sok visszautalast! :D
  • 0ckH4M
    #149
    Hát jah, meg a sárga löttyös rejtélyre sem jöttem rá.
  • Shep
    #148
    Az ám, szerintem is. Nehéz lesz überelni, még a stáblista is ütött. Végig poénosra vették, nagyon jó dumák és helyzetek, bár a végén a manetee beszédnél én elővettem a leírást, mert ahhoz nagyon nem volt türelmem.
  • 0ckH4M
    #147
    Szerintem idáig ez volt a legjobb epizód.
  • Shep
    #146
    Ez a rész indul a legjobban, az a duma amit La Cava levág ááááá Liebrush :))
  • takysoft
    #145
    meg, meg (not tested yet)
  • romeozor
    #144
    és megjelent a 3. rész is.
  • Shep
    #143
    Nagyon komoly. :)
  • Sephi
    #142
    Cryengine Monkey Island
  • romeozor
    #141
    igen, olyan is volt
  • Shep
    #140
    Nem, nekem a legvégén egy ágyúgolyó lebegett a hajón :)
  • romeozor
    #139
    a pici szigeten Jerkbait mellett van ugye a szivacsos csávónak a "háza". na nekem ott még az elején frankó volt, bementem, láttam mindent. aztán ahogy mentem előre a sztoriban és visszanéztem a vityillóba, ahogy beléptem, elfeketedett a kép, de ha kimentem, megint fasza volt minden. ezze más is találkozott?
  • Shep
    #138
    Kösz. Közben már tovább jutottam azt hiszem már a végén vagyok (Mc Guilly-t kell elintézni) Nekem ez az rész az eddigiek alapján nem tetszett annyira, az előző sokkal jobb volt.
  • totyak
    #137
    Ez a rész nagyon rövid és nagyon könnyű volt. Remélem a maradék három ennél kicsit izzasztóbb lesz. Azért tetszett ez is.
  • romeozor
    #136
    a bárbekjúval egyelőre ne törődj (nem is tudsz még mit kezdeni vele itt). a kalózok azon vitatkoznak hogy ki ássa el a kincset, ha rájuk ijesztesz hogy jön a főnök akkor elszaladnak és elássák. és vegyél fel és válts be minden kupont.
  • Shep
    #135
    Aki már végigvitte a 2. epizódot az adjon már nekem egy kis tippet. A szigeten vagyok ahol a két hülye nem bír megegyezni, melyikük ássa el a kincset (na ezekkel nem igazán tudok semmit kezdeni) LeChuck is csak szenved a sziklán, mert nem találok semmilyen igazgyöngyöt amit betehetne a pálcája aljába, hogy ki tdja vele nyitni azt a vacakot. Az erdőben találtam valami barbecue készítőt, na erről lövésem nincs mire tudnám használni. Szóval meg vagyok lőve.
  • romeozor
    #134
    nekem különösebben nem jött be. ez a valós vagy képzelt szerelmi háromszög nem ide való szvsz. de legalább megtömték hölgy szereplőkkel ezt a részt.