63
Avagy hogyan belezzük ki minél véresebben ellenfelünk.
  • werkfilm
    #23
    nem jó ötlet megnyitni ezt az sf4 pc megjelenésének napján :F
  • Legend Killer
    #22
    Szóval nem akarom bántani a MK sorozatot (a 2 és a 3 kivételével), de szerintem elszállt fölötte az idő vasfoga. A 2 és a 3 pedig örök játékok lesznek.

    -------

    igen, ez meglehet. de mindig lesz valaki, aki lehúzzon a játékról egy sokadik bőrt és a nagy MK fanok venni fogják, mert ott lesz a nagy név, hogy Mortal Kombat és amíg veszi valaki, biztos lesz jó pár folytatása.
  • Legend Killer
    #21
    "A többi számitógépre készült." - marhaság a javából.=cikkből másoltam, na.
  • Terensz
    #20
    Ultimate MK3 >>>>>> all :-) (a "sima" 3-ban Kabal túl sokat vesz le a kombójával)

    Egy régi barátommal toltuk anno melóhelyen rengeteget persze közben az ügyfeleket felsegítettük az internetre, meg jól beállítottuk a levelezésüket.

    "A többi számitógépre készült." - marhaság a javából.

    Az 1,2 és a 3 egyértelműen coin-up, később átportolták pc-re.
    (A 2 egyike azon nagyon kevés játékoknak, amik támogatták a Gravis Ultrasound hangkártyát)
    Amúgy szerintem nem a fatalityk adják a varázsát a MK-nak (az első részeknek), hanem a tipikus MK hang- és képi effektek.

    A későbbi (3D-s) részek - véleményem szerint - bűn rosszak, legalább 50 sokkal jobb verekedős játék létezik. Mellesleg ezeknél már a fatality sem nagy kaland, mivel a 2 poligonhalmaz nem igazán reálisan végzi ki alkalomadtán egymást A 2d-s részeknél ez nyilván még látványos volt, főleg akkor, az ő idejükben. Szóval nem akarom bántani a MK sorozatot (a 2 és a 3 kivételével), de szerintem elszállt fölötte az idő vasfoga. A 2 és a 3 pedig örök játékok lesznek.
  • Noodlee
    #19
    Ez állat! :)
  • Daza500
    #18
    Amúgy meg a legjobb eddig az MK 4 volt. ;)
  • Daza500
    #17
    Mortal Kombat Anthology-ban elő lehet hozni fatality-ket ?
  • fery02
    #16
    Igaza van, pont hogy te szólsz bele.
  • dragon11
    #15
    Te nem vagy moderátor, akkor miért szólsz bele?:) A modikon áll a döntés szerintem.:)
  • Legend Killer
    #14
    lol, kösz, eszmecsere ez és nem játszunk vele, csak megbeszéljük. de, ha akarod, szólok modinak és átteszi játék topikba.
    respect neked, hogy mindig van egy olyan, aki hasonló, mint te. bejön és leszólja más topikját.
    láma.
  • arty
    #13
    respekt SG-nek, hogy itt a degeneráltak is nyithatnak topikot

    esélyegyenlőség FTW

    játékok topikjába gondolom nem fér el ilyen mérvű tudásbázis, amit e topik képvisel (majd)

  • dragon11
    #12
    Deatnusnake melyik részben van? Amúgy hogy húzza elő a kardot meg a pisztolyt?:D
  • fery02
    #11
    Amúgy a legtöbb szerintem olyan gagyi, hogy némelyik nekem fáj. Én Mortal Kombatekbe sohasem szartam be a fatalityk-től, hogy "WÁÁNÉZD!!...ODASSMICSINÁ!!", eszméletlen gyerekes némelyik, csak annyiból nem gyerekes, hogy kivégzésekről szólnak.
  • nan76
    #10
    Szvsz az összes Mortal közűl a 2. volt a legjobb!!Én még kis tejfölösszájú voltam amkior megjelent és haverokkal nyomtuk játéktermekben:)
    hátha valaki nem tudja:
    Fergality MK2ezt csak Raidennel lehet megcsinálni és csak a fegyverres pályán!

    Pong
  • bency
    #9
    latom jo nepszeru a topic!
  • TommyC
    #8
    inkább BRUTALITY
  • Legend Killer
    #7
    na, még azt is be kell szereznem és teljes a gyűjtemény :).
  • Legend Killer
    #6
    ja, nem, ezt bemásoltam vhonnan :D. nem néztem annyira át, csak, hogy infót adjak a népnek.
  • fery02
    #5
  • nan76
    #4
    MK vs DC fatality

    +fav
  • deep
    #3
    " A többi számitógépre készült."

    Muhahahha:D:D:D:D

    Képben vagy, látom...
  • Legend Killer
    #2
    lehet beszélgetni róla. a fatalityk adják ennek a játéknak a krémjét, de nem csak ezért jó.
    csak nagyban hozzá járul a vérengzős jeleneteivel a játék élményéhez, úgy is mondhatnám ez a hab a tortán.
    nekem pl soha nem sikerült egyet se csinálnom. most játszok MK Deceptionnel és nem tudok fatalityket, de biztos akad itt pár fatality Mester.
    számomra érthetetlen, hogy miféle kombókat kell ott leütni :D.
    de a videókon a fatalityk nagyon királyak.
    és persze a régi Mortal Kombat játékok is nagyon klasszak, ott is akad jó pár nyalánkság.
  • Legend Killer
    #1
    Mortal Kombat Deception Fatalities Part
    Mortal Kombat Armageddon Fatality

    A Mortal Kombat 1992-ben kezdte hódító útját és azóta nagyon sokan megkedvelték. Röviden a neve: MK. Már a neve is különleges mert K-val írja a ''Combat''-ot. A Konzolos gépekre szánt részek : Mortal Kombat Deadly Alliance, Mortal Kombat Deception, Mortal Kombat Shaolin Monks, Mortal Kombat Armageddon. A többi számitógépre készült.
    A Midway gyakorlatilag csak egy mini-játéknak szánta az első részt ám, az jó időben volt, jó helyen és milliókat ejtett rabul a mitikus varázsa, mely egyszerű de nagyszerű hatást váltott ki az emberekből. Legnagyobb egyéniségét a Fatality (kivégzés) adja melynek rengeteg hibrid változata született a folytatásokban. Az alapmozdulatok mindenkinél ugyanolyanok csupán speciális támadásaik különböznek és kivégzéseik.