63
Avagy hogyan belezzük ki minél véresebben ellenfelünk.
  • Terensz
    #63
    Fatalittyet má!
  • Legend Killer
    #62
    nekem a sakk azért tetszik, mert régen sakkoztam és jól ment, most már persze nem. de itt MK-ban király, a puzzle télleg tré, óvodás. a verseny meg gagyi, komolyabbra kellett volna csinálniuk.
    Konquest meg Armageddonban elég szivatós :S, Deceptionben tréning rész rohadt nehéz, nem is jutottam még tovább, mert hiába nyomom le a kért kombót neki, nem fogadja el. gondolom nem elég gyors, pedig igyekszem.
  • nan76
    #61
    na én meg pont a sakktól kaptam idegbajt..meg a tetriszes marhaságtól..és az "autóversenyes"részt se nagyon erőltettem:)..ami viszont bejött az a konqvestes rész volt..jó ötlet volt hogy gyűjtögetni kellett azokat a coinokat aztán a kriptában jóóóól el lehetett költeni mindenféle haszontalanságra.Nálam amúgy a MK2 volt,van,lesz a favorit mindig!!:)
  • Legend Killer
    #60
    amúgy ezek az állatok eléggé rajzoltak, dolgozhattak volna rajtuk, de akkori követelményeknek végül is megfelelt.
  • Legend Killer
    #59
    meg aztán azok, amikról az újabb részekben - Deception, Armageddon, nem emlékszem régikben, hogy volt már - leesel a pályáról és egy bazi nagy tüskére ráfekszel, vagy a pályán átrepülsz egy rúgástól egy másik pálya részre. Kicsit már mátrixos, de profi, ez is tetszik.
    és ami nagyon tetszik a Deceptionben, az a sakk kombat :D
  • nan76
    #58
    és akkor ezekről még nem is beszéltünkbár szerintem ez már "a több jobb"elven készűlt,és nincs is annyira kidolgozva mint az igazi Finishek...szvsz
  • nan76
    #57
    na igen..van 1-2 iggggen elmebeteg finish benne
    pl ez::).igen sok agymunka kell szvsz egy-egy fatality kigondolásához...de ezért szeressssssük a MK:)
  • Legend Killer
    #56
    amúgy témánál maradva.

    azért nem semmi emberek lehetnek a Mortal Kombatnál, hogy ilyen fincsi fatalityket tudtak csinálni. mármint alap járaton ki gondol ilyen belezős dolgokra? :D ők meg miket ki nem találtak már! :D szal profik :D.
  • Legend Killer
    #55
    ja. szóltam modiknak, ők áttették ide, azt jóvan :D.
    nem kell ugatni a sok gyökérnek, h milyen láma topik. ha ez a bajuk, húzzanak a rákba, senki nem hívta őket ide :D.
  • nan76
    #54
    heh..még mindig ez a téma??...miért nem rak valki a TOPICkal kapcsolatos bármit???...sok retardált....(tisztelet a kivételnek)
    akkor is kirááály Topick ez és pont!!!!..akinek nem tettszik az ne jöjjön be ...ennnnnnnnnyi
  • Legend Killer
    #53
    és nyugodtan járjon a szád, nem probléma :D. mellé lőttél rendesen.
  • Legend Killer
    #52
    barom
  • Legend Killer
    #51
    jaj, de fárasztó vagy. ne gyere azzal, hogy jut 100 legend killer, mert attól, hogy most ezt megnyitottam, nem kell rögtön lehülyézni, meg minden.
    de ugass csak láma király.
  • arty
    #50
    szerintem meg a moderátorok kurvára leszarják sajnos, minden moderátorra jut 100 legend killer féle retard, 25 topiknyitással naponta ... :( egyszerűen nem jut minden hülye mellé ápoló, ez van.
  • LordVenom
    #49
    Ez jó lett,gratulálok...csak kár,hogy ezek a videók nagyon lebutítják a grafikát. De az összevágások nagyon passzolnak. ;)
  • LordVenom
    #48
    Köszönöm! ;)
  • nan76
    #47
    egy sajátot is bebiggyesztek:)
    minden szentnek mag felé hajlik a keze...
    ...bár én nem vagyok szent:)
  • Legend Killer
    #46
    ezt már láttam. grat, jó munka, kiváló oldal.
  • LordVenom
    #45
    Abszolút egyetértek,csak annyival egészíteném ki,hogy az MK első része is örökzöld lesz számomra. Egy mérföldkő volt a videojátékok történelmében. Bár ezt át kell élni ahhoz,hogy érezze az ember. ;)

    Akit nem csak a játék érdekel,azokat szívesen várom a nemrég nyitott oldalamon,ahol a Mortal Kombat 1-től a Mortal Kombat Armageddon-ig egy teljesen átfogó történetet publikáltam,kiegészítve a karakterek eredettörténetével. Mindenkit szívesen várok,aki szeret olvasni,és akit érdekel ez a mitikus világ. Meglepően összetett. ;)

    A cím: Mortal Kombat
  • Terensz
    #44
    Nos, javaslatom: innentől akit nem érdekel a Mortal Kombat, az menjen máshová másokat oltogatni és személyeskedni. Ott van pl. a "szóld le az előtted írót" a gumiban, ott is hasonló stílusban tolják a srácok (Néha én is benézek ), csak ott ez nem zavar senkit.
  • fery02
    #43
    Ne kívánj ilyet!
  • Calver
    #42
    igazándiból te vagy rossz helyen. ez alatt természetesen a föld felszínét értem. 180 centivel mélyebben, egy fa dobozban már egész jó lenne.
  • fery02
    #41
    Lassan már kezdem elhinni, ha a modik úgy gondolják, hogy itt már úgyis minden a feje tetején van és nem foglalkoznak ilyen apróságokkal. Pl napokig elérhető volt a fórum főoldalán a "Találtam egy gombát" vagy mittomén milyen nevű topik, ami igazi retardált topik (lehet megszűnt már, nem igazán érdekel).

    #36: Totálisan egyetértek, ezért nem szerettem én sem sohasem, mert az az igazán hatékony benne, aki szinte minden kombót ismer. Nálam pl az egyszerűség az előnyös, ezért játszok pl GTA 4-gyel. :P
  • dragon11
    #40
    Nem azért írtam, hogy vitát szítsak, de fura.
  • dragon11
    #39
    Lol, miért lenne igaza? Szerinted a modik már nem intézkedtek volna, ha rossz helyen van?:D
  • Legend Killer
    #38
    de lámák vagytok. ennyire oltogatni1topikot :D. de tegyétek, ha unatkoztok, engem nem zavar.
  • gregtom6
    #37
    Amúgy is a karddal való harcot jobban szeretem...(lásd:Devil May Cry)
  • gregtom6
    #36
    Üdv. Én csak annyit fűznék hozzá, hogy van egy rakás Mortal Kombat topik, fölösleges emiatt topikot nyitni...Ez most olyan, mintha én Crysis ruhaképességekhez nyitnék topikot...Fölösleges...
    Én őszintén amiatt nem szerettem a Mortal Kombatot pl, mert az ilyen játékokban csak az igazán kocka, aki betanul kismillió kombót a nyerő, a többieknek nem fog menni. És olyan, mintha virtuálisan agyonvernéd mondjuk osztálytársadat...
    Nem szeretem az ilyeneket, de anno játszottam velük, mert nem volt más nagyon...
  • Legend Killer
    #35
    én leszarom mit ír :D. nyugodtan irkáljon, lámahuszár :D.
  • Calver
    #34
    látom nagyon magadra vetted a degeneráltat
  • SonicBoom
    #33
    a mortal kombat igazi nagysága szerintem az első részben jött ki, azon belül is a játéktermi verzióban. 1992-ben a vér a játékokban kb 2 db piros pixelt jelentett, erre jön az MK a fényképszerű grafikával és valós erőszakkal, és hatalmasat lépett.

    Az ezt követő átiratok és folytatások és egyéb klónok már nem tudtak kibújni az első rész árnyékából.

    Mivel gondolom nem akar mindenki egy játéktermi gépet venni, ajánlom a MAME emulátort. Google segít.


    A fenti rész nyilván újszülötteknek szólt, tekintve a topik természetét...
  • Daza500
    #32
    Ez ótvarfos, ráadásul egy rakás igazán minőségi hiányzik belőle.
  • geo91
    #31


    nesztek, barátok közt bunyók, mortal kombat zenére. :ASD:AS:D:ASD:AS:D:ASD
  • sz4bolcs
    #30
    Kezdjük ott, hogy nem általános eszmecserébe nyitogatjuk ezeket a topicokat, és utána beszélhetünk az összes többiről.
  • Zomil
    #29
    az én gépemen a mai napig rajta van az MK Trilogy :)
  • Daza500
    #28
    Játéktermi hangulatban a VF is veri az MK-t.

    De ettől még Mortal-al játszottam eddig legtöbbet.
    Még jó 11 évvel ezelőtt a Pólusban az 576kbyte bolt bejáratánál volt kiállítva egy Playstation, azon is nyomtam egyszer az Ultimate MK3-at. :)
  • nan76
    #27
    miért bajha valakinek bejön a mortal????és igen a kivégzések adták meg az ízét a játéknak..mert lehet hogy a SF,vagy a Tekken magasan veri grafikailag,de abban nem volt meg az izgalom,hogy ha levered az ellenfeled akkor kitéped a kezét és azzal vered agyon őt!..(nem beszélve arról,hogy amikor megjelent a mk1 akkor igen nagyot ütött a brutalitásával,még ha ez mára elavultnak is számít)..úgyhogy akár vip-vagy akár nem ne itt fecsegj balgaágokat...ez egy ilyen topick...az IGAZI FANOKNAK van....gondolom..szvsz
  • tigeroo
    #26
    degeci :DDDdd
  • Legend Killer
    #25
    jaj már.



    picit erőlködj, tudsz te ennél jobbat is.
  • DanielT
    #24
    Hóli fákk! Ez a topik odabasz :D

    Ez a komment meg egyenesen EPIC!!!

    A fatalityk adják ennek a játéknak a krémjét, de nem csak ezért jó.
    csak nagyban hozzá járul a vérengzős jeleneteivel a játék élményéhez, úgy is mondhatnám ez a hab a tortán.
    nekem pl soha nem sikerült egyet se csinálnom.
    most játszok MK Deceptionnel és nem tudok fatalityket, de biztos akad itt pár fatality Mester.
    számomra érthetetlen, hogy miféle kombókat kell ott leütni "

    Hajrá Mortal ovi! :DDD