4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • NIVIDIA
    #307
    Üdv. feltelepitem a jatekot ramegyek a cbs.exere és nemlép be mert kiirja hogy The engine was unlabe to intalize the sound system.
    Please makesure that you have the June 2008 (or later)directx installed.
    Also make sure that you have a sound driver installed.
    És fenn vana diretx 9 is meg a quick time is. Mi lehet a gond????
    előre is kössz.
  • Rayden02
    #306
    Köszike!!
  • sandor72
    #305
    Most találtam:

    Útvonal térkép
  • kifli
    #304
    nm, nem az én művem én elakadtam az uticél váltásánál, és mibvel notin nem fut asztali gépem meg nemjó, így megnézni sem tudtam, de egy kolléga megoldota :)
  • kem001
    #303
    Köszi a billentyűzet kiosztást. Sokat segítettetek vele ;-)
  • Blackdog
    #302
    Akit érdekel: Billentyűk nevei németül és magyarul:
    Billentyűzet kiosztás
  • kifli
    #301
    billkiosztás magyarul link
    alapból sok nincs beállítva de az alap német kép alapján megtudjátok csinálni
  • Blackdog
    #300
    Estére megpróbálok összehozni egy magyar leírást a billentyűkiosztásról, csak nincs túl sok időm.
  • dennis88
    #299
    és melyik a cb, mert beszélnek hozzám és már idegesít h nem tom h mivel szólok vissza:D
  • Blackdog
    #298
    Igen az, mellémész(vezetőoldali ajtó elé) és megnyomod a beszállás gombot(az a gomb amivel a busz volánja mögé is beülsz. Pontosan nem tudom melyik, mert én már átállítottam.
  • dennis88
    #297
    köszi megvan
    a szervízkocsi az az amelyik a garázsban van a többi busz mellett?
    hogy lehet bele beszállni?
  • Blackdog
    #296
    Megnyomod a Pause/Break gombot.
  • dennis88
    #295
    nem lehet valamilyen térképet előhozni a játékban?
  • dennis88
    #294
    megpróbálom köszi a segítséget!
  • Blackdog
    #293
    Ha valakinek problémája lenne a gyönyörűséges német nyelv szépségeivel, nyugodtan írjon. Esetleges fordítást is szívesen csinálok, remélem a középfokú nyelvvizsgámmal elboldogulok. A magyarítás egyenlőre felejtős számomra, de ahogy sikerül bármi is, közzéteszem.
  • Blackdog
    #292
    Bemész a buszdepóba, beszélsz az emberkével. Ő kiküld a szervízkocsival a lerobbant buszhoz, ami a 34. utcában van a Javits Center mögött. Onnét megpróbálsz beszólni a központba CB-n, hogy nincs meg a vezető és zárva van a busz. Majd vissza a Depóba ismét beszélsz a pacákkal, ismét ki a 34. utcába, de a busz már nem lesz ott. CB-n felhívod a központot, most már lesz válasz is. Vissza a központba és meg is lennél az első feladattal. Nekem ennyi volt.
  • dennis88
    #291
    hala
    hogy kell megcsinálni a kampányban az első feladatot, amikor a buszokat kell keresni?
  • Rayden02
    #290
    Nah végre megoldódott a hiba,valami ZURÜCK ZUM FAHRZEUG Gombot kellett megnyomni a játék közben,amivel egyből beletesz a buszba,huhh!Azért fura mert amikor legelöször betöltöttem akkor egyből velem szemben volt a busz!!Nagyon érdekes dolgok történnek ebben a játékban!!Azért még ráférne erre egy jó nagy tapasz!!
  • kifli
    #289
    valaki megtenné azt hogy lefordítja a billkiosztást? ottvan egy képen a főmappában a manual.pdf melett. Ha valaki megtenné azt hogy átírja magyarr az jó lenne. Megcsinálnám én is de mivel asztali gépem meghalt, nincs fent notin a játék, és amit nem értek azt nemtudom menézni hogy micsoda pontosan
  • sandor72
    #288
    Esetleg a directx 9c frissítés segíthet. A játék fórumán olvastam. Állítólag használhat ha a játék összeomlik.

    Itt a játék fórumán ajánlják

    Latest / Legutolsó DirectX

    [URL=http://www.microsoft.com/downloads/en/resultsForProduct.aspx?displaylang=en&productID=9C954C37-1ED1-4846-8A7D-85FC422D1388]All / összess DirectX[/URL
  • Rayden02
    #287
    Fenébe,sehogy sem jó,pedig újra raktam,tettem fel codecet is.és akkor se jó,nem értem pedig ma forma1 előtt az 1.3as patchel elindítottam egy új busszal,("akkor indítottam legelöször")és működött,de ahogy betöltött,már léptem is ki!!Hát nem értem!!!
  • hungaryws
    #286
    Nekem a mentéseket se tárolja el.
  • kem001
    #285
    Nem tudom. Amúgy nektek a mentéseket betölti? Nekem hibanaplóval kivág a játék amikor beakarom tölteni :S
  • Rayden02
    #284
    Ahh,nem baj,most újra felrakok mindent,am ,mundjuk a Quick time codec nem volt fent!!Lehet hogy az miatt??
  • kem001
    #283
    Nálam nem volt. Olyan volt már, hogy busz kerekeit nem töltötte be az elején. De utána mindig betöltötte szerencsére
  • Rayden02
    #282
    Nagyon szépen köszönöm!!De megint van egy nagy gondom!!Az van hogy elindítom a single módot,be is tölti,de sajnos busz nélkül!Hát ez elég xar!!Valakinek már volt ilyen hibajelensége????Mert nekem sikerült összehoznom!!!
  • kifli
    #281
    na hol a magyaritás? :D
  • sandor72
    #280
    Na még egyszer:

    Vagy felszáll és ott ragad be az ajtónál és nem megy tovább ami azt jelenti ha tovább mész akkor kiesik a buszból.
  • sandor72
    #279
    Nálam viszont olyan hibák jöttek elő, hogy az utasok beragadnak bizonyos tárgyakba és persze felszállni már nem tudnak. Vagy felszáll és ott van ragad be volt olyan is hogy mentem hátra a tolókocsisnak leengedni a rámpát és a padlón kiestem a buszból.

    Én kiesve a busz a derekamon

    Csaj beragadva
  • hungaryws
    #278
    Elküldve!
  • Szabeebmx
    #277
    Hello!Nekem olyan gondom van hogy kér online regisztrácios kodot:(( valahogy kilehet jáccani?
  • gabcsi13
    #276
    nincs, de nem is kell mert a német verzióval semmire se megyek a szimmel
  • hungaryws
    #275
    quicktime van a gépeden?
  • gabcsi13
    #274
    letöltöttem és a töltés közben hibát jelez az exe a demó tökéletesen ment tudna valaki segíteni?
  • hungaryws
    #273
    1.2 Patch:

    http://www.citybussimulator.com/uploads/media/CBSUpdate1_2.exe

    1.2.1 Patch:

    http://www.citybussimulator.com/uploads/media/CBSUpdate1_2_1.exe

    1.3 Patch
    http://www.tml-studios.com/fileadmin/Bilder.world-of-busdriver/download/CBSUpdate_1_3_Zusatzpaket.exe
  • Rayden02
    #272
    Tényleg nem rossz game!De nálam is akadt egy plobléma,szval feltelepítettem a játékot patch nélkül,tökéletesen fut az összes játékmód,jólvan mondtam magamban,akkor rakjuk fel a patch-et is(1.3)!!Felraktam!Kiválasztottam az alap bus helyett egy másik buszt és egy útvonalalt,de ahogy rákattintok az ok-ra,bamm,kifagy a hibajelentés üzenettel!!De olvastam fent a játék honlapján hogy mielőtt feltenném az 1.3-as patch-et,előtte telepítsem az 1.2.1-et,viszont aszt sehol sem nem találtam!!Valaki tudja hogy hol ez a patch?Vagy nem is ezmiatt fagy le??Mert én nem vágom!!(Amúgy az 1.3-asal elindul az összes mód az alapbusszal!!)A segítségeteket Előre is köszönöm!!
  • kem001
    #271
    Köszi, így már jó :D
  • sandor72
    #270
    A táblaváltás felfelé : ZIELANZEIGE HOCHSCHALTEN
    A táblaváltás lefelé : ZIELANZEIGE RUNTERSCHALTEN
  • kem001
    #269
    Nem lett rossz játék, de nem jövök rá, hogy miért nem szállnak fel az utasok. Melyik opció a táblaváltás?
  • Rayden02
    #268
    Fenébe kár hogy nem jó hozzá,reményketten hogy jó lesz!!Mindegy,amúgy nekem TRUST van,de énszerintem tök mindegy hogy a kormány milyen,egyikkel se fog menni ezek szerint!!!