4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • papi08
    #347
    Itt az angol Demo-ról egy link. Használjátok egészséggel!
  • papi08
    #346
    Angol Demo-ról tudok linket adni azt hiszem.
  • sandor72
    #345
    Kösz!! Csak úgy sikerült, hogy a játékban kiírt feladatokat a google fordítóba beírtam és próbáltam a google sajátos fordításából kitalálni mi a feladat.
    Van története is a játéknak mert nem csak vezetni kell benne, de mivel a párbeszédeket nem értettem ezért magát a történetet sem teljesen. Valami buszrablást és bankrablást (a bankraub szóból gondolva) akadályozunk majd meg.
    Majd ha kijön angolul esetleg lesz magyarítás hozzá.
  • papi08
    #344
    Igazad van! Egyik forumozó kolega írta hogy ez a problémája. Újratelepítette a DirectX-et és most jó.
    A DirectX 9c augusztusi kiadása ITT letölthető!
  • kifli
    #343
    telepíts egy dx9 webinstallt, szokott olyan lenni hogy hiányzik pár játéknak egy dx9 file, ha felteszed a dx9-et rosszat nem csinálsz
  • papi08
    #342
    Én is Win7-et használok. DirectX 9.c-t, és tökéletesen működik.
    Sajnos erre nem tudok megoldást. De próbálkozom!
  • papi08
    #341
    Gratulálunk!
  • papi08
    #340
    Frissült a F.A.Q!
    Bekerült:
    -Patchek elérhetőségei
    -Gépigény
    -A megjelenést pontosítom ha valaki ír egy pontos dátumot.
  • sandor72
    #339
    Végig vittem a Kampagne módot összesen 9 küldetés van benne a tutorialon kívül tehát Kapitel 1 - Kapitel 9 ig.
  • papi08
    #338
    Most nekiállok javítom:)
  • BB7
    #337
    Hát nekem kiszúrja a szemem pár sor:

    Mekkora a játék gépigénye?
    Még nem közölték.
    ----------------
    Mikorra várható a megjelenése:
    Még nem közölték. A hivatalos honlapon is csak annyi van feltüntetve Coming Soon! (Hamarosan!)
  • Incsi
    #336
    Ehez a játékhoz nincs valami más nyelv a németen kívül, mert az nem nagyon megy, angol is jó lenne!?
  • kem001
    #335
    Balra elindulsz és a 2. útkereszteződésnél lesz a Bus Depot. Bemész és odamész a csávóhoz és elmondja feladatod
  • TaRka0107
    #334
    Amúgy amikor kijövök a házamból először, hova kell menni? Nem igaz hogy egy térképet a jobb felső sarokba nehéz lett volna betenni!
  • papi08
    #333
    Ha valaki leírja mit frissítsek frissítem:)
  • kem001
    #332
    Jaja, nálam maxon megy. Bár effektek valahogy idegesítenek benne engem kicsit :S Amúgy vannak érdekes hibák a játékban. Elég sokszor ki is fagy. Pl.: volt olyan, hogy oszlopnak nekimentem és az valahogy bekerült az 1. ajtóhoz, onnantól kezdve nem tudtam megmozdulni. Meg közlekedő kocsiba valahogy bekerültem gyalogosan, de ki már nem, és a kocsi sem mozdult meg...
  • TaRka0107
    #331
    Egyébként max grafikán nem olyan rossz a grafikája!
  • NIVIDIA
    #330
    Hello! Nekem is ez a gond.Nem tudtok rá valamit??kössz
  • Incsi
    #329
  • Incsi
    #328
    bocsi a bus simulator 2009-hez akartam[#zavart2
  • Rayden02
    #327
    Nem tudom,azért kérdezem!!
  • BB7
    #326
    FAQ-t nem kéne frissíteni? :D
  • Rayden02
    #325
    Én még nem,csak kávézót!!
  • sandor72
    #324
    Van magyarosítás???

    Nem azt kérdezi Incsi ami a billentyű beállításhoz lett lefordítva? Amit Blackdog és Kifli rakott fel tegnap?
  • kem001
    #323
    Véleményem szerint jól sikerült a játék. Gondolok részletes buszokra. Sörözőt amúgy láttátok a játékba? Én bementem amikor szállítottam az utasokat XD
  • Rayden02
    #322
    Miért van hozzá Magyarosítás?
  • Incsi
    #321
    Helló!Magyarosítást nem tudjátok hogy kell beletenni?
  • Atkaa80
    #320
    Sziasztok.

    Van már megoldás a directx és a hang kártya hibára?

    Directx11 van fent és működik a hangkártyám is.

    Win7-et haználok.

    Köszi.
  • sandor72
    #319
    Ez igaz.
  • gumikacsa
    #318
    ráférne, de most jelenleg, a piacon a legjobb busz szim... (mondjuk, nincs nehéz dolga...) hát még ha a kormány is működne...
  • sandor72
    #317
    Igen nekem is volt ez a hiba. Én leszálltam és vissza és akkor tudtam menni tovább. Lesz olyan is amikor az utas nem fog tudni felszállni mert beleragad egy tereptárgyba. Ilyenkor előre vagy hátra kell menni a busszal egy picit, hogy másfele forduljon és kiszabaduljon. Előfordult, hogy az is elég volt ha leszálltam. Van amikor nem sikerül egyszerűen nem akar felszállni vagy ha beragadt és nem tud kiszabadulni. Én 1x ott hagytam, de sajnos ilyenkor újra kellett kezdeni a pályát mert nem vittem el minden utast.

    Vannak még hibái a játéknak és ahogy lejjebb is írta RAYDENOZ: "Azért még ráférne erre egy jó nagy tapasz!!"
  • Blackdog
    #316
    Üdv! Kapitel 3-ban mikor le kell tenni a csajt a parkolóháznál másnak is van problémája? Miután megálltam, letettem a csajt becsukom az ajtót, de nem tudok elindulni, hiába nyomom a gázt. Ötlet, hogy miért van ez?
  • BB7
    #315
    Picit se szánalmas!
  • NIVIDIA
    #314
    Nektek mien hangvezérlő van fenn??
  • gumikacsa
    #313
    Illetve van amivel jó, de a legtöbbel nem. Konkrétan a logitech G25-el nem működik.
  • Rayden02
    #312
    Hát én nemtom,de nekem valahogy sikerült beállítanom,annak ellenére hogy sokan írták hogy nekik nem sikerült,de nekem sem sikerült beállítanom demóban,de ma valahogy sikerült!!A Kormányom pedig:TRUST-PREDATOR!!

    Szerintem próbáld meg hátha a tieddel is sikerül!!
    Íme egy kép a configomról!!

  • TaRka0107
    #311
    Szevasztok! Kormánnyal nem lehet játszani?
  • Incsi
    #310
    Helló!Nem tudjátok hogy magyarosítást hogy kell alkalmazni ill. már az elején elakadtam, hogy kell utasokat felszállítani hiába nyitom az ajtót nem jönnek.HELP
    Előre is köszi
  • NIVIDIA
    #309
    Ezt tom.Csak hát mindegyik fenn van..És azert kérdeztem nem tudtok e rá valamait?
  • sandor72
    #308
    Please make sure that you have the June 2008 (or later)directx installed.
    Also make sure that you have a sound driver installed.

    Google fordítás:

    Kérjük, győződjön meg róla, hogy a június 2008 (vagy újabb) directx telepítve.
    szintén győződjön meg arról, hogy van egy hang vezérlő telepítve.