4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • sandor72
    #387
    Ha jól emlékszem akkor szállj ki a kocsiból és a 7. utcán menj a TIMES SQUARE felirat fele. és kb. a T betű magasságában meglátod a buszt és mellette a sofőrt. Beszélj vele és állj ki a busszal mert ö nem tud. Utána vissza hozzá ismét beszélj vele ha megvagy irány a kocsihoz és menj haza vele a 42 utcán. Ha jól emlékszem akkor a 10 avenue -n kell befordulni balra (a rendőrségi kocsik előtt) és utána jobbra itt lesz 1 sárga kör ami 2 parkoló jármű között van állj bele ne, de ne a pirosba ami a háznál van és ennyi.
  • gumikacsa
    #386
    sziasztok!

    elakadtam a 6. küldetésben. ki kell menni a depóba, beszélni a fazonnal, majd be a szervízkocsiba, és irány a times square. Ott van a narancssárga kör, beleállok, onnantól mit kell csinálni?
  • dennis88
    #385
    köszi szépen, nem tudom csak lejjebb írták h van metrós is
  • Blackdog
    #384
    Bocsi, #380-ra ment válaszként
  • papi08
    #383
    Ez mire ment?:)
  • Blackdog
    #382
    Szerintem ez nem is lesz olyan, lényeg, hogy a témánál maradjunk
  • papi08
    #381
    Reméljük, itt erősebben figyelmeztet majd a társaság.
    És én személy szerint nem fogom hagyni hogy olyan legyen ez a topik mint az ETS.
  • BB7
    #380
    Csak át ne menjen ETS topikba...
  • papi08
    #379
    Ha igény lenne rá létre is hozhatok neki egy képtárat.
  • papi08
    #378
    Amúgy Srácok, Nyugodtan lehet beszúrni pár képet a meneteitekből:)
    Ezzel is fel lehet dobni a topikot.
  • kem001
    #377
    Amúgy ha megcsinálom az összes küldetést, lezárt területekből pár nem nyílik meg?
  • Blackdog
    #376
    Igen, minden fent van. Várok, és viszem a feladatokat, hátha megjön:)
  • sandor72
    #375
    Nem tudom én is csak tegnap vettem észre, hogy ott a mustang a listában freire fahrt menüben, hogy mikor lett feloldva és mikor rakta be a menübe, hogy elérhető legyen nem tudom. A szervízkocsit a végén az utolsó pálya - kapitel 9 - után írta ki, hogy elérhető amikor visszarakott a menübe.

    A patch-ek fent vannak? Az 1.2 az 1.2.1. és az 1.3 -as? Viszont ha jól emlékszem akkor a játék már alapból az 1.2 -es verzió tehát csak az 1.2.1 és az 1.3 -as kell ha az itt lévő linkekről szedted le.
  • Blackdog
    #374
    Sikerült végigvinnem, de nekem nem lesz választható a mustang:( Mit csináltam rosszul?
  • sandor72
    #373
    Ha erre gondoltál akkor:

    1. rész: World of Subways Vol 1: New York
    2. rész: World of Subways Vol.2: U-7 Berlin
  • dennis88
    #372
    mi a metrós részeknek a neve?
    köszi előre is
  • papi08
    #371
    Bekerült egy kisebb leírás a GY.I.K.-ba.
  • papi08
    #370
    az más:)
  • BB7
    #369
    A baj az, hogy tudok németül, értem is 80%ban, hogy mit mond az a Jack, de még így se tudom, hogy mi a feladat! :D
  • papi08
    #368
    Nincs mit! Csak javuljon meg.

    -BB7:
    Próbáld meg kiírni a feladat leírását, majd azt a webfordításba, akkor ugyan csak egy nyers fordítást kapsz, de az is több mint ha németül lenne:)
  • rgida666
    #367
    Köszi, megpróbálom javítani a dolgokat.
  • BB7
    #366
    Nem hiszem el! :D
    1 órája bolyongok a városban, s nem jövő rá, hova kell mennem a Kapitel 2-ben!
    Pedig szó-szó tudok németül: valami 7es buszmegállóban van a busz, vagy mi... :D
  • sandor72
    #365
    Most vettem észre ha végig vittük a kampagne módot akkor + 2 kocsi lesz a FREIRE FAHRT módban a buszok mellett. Kapunk 1 piros mustangot és a szervízkocsit.

    Képek a mustang -ról:

    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4

    Mustang + szervizkocsi a menüben
  • gumikacsa
    #364
    nálam működött minden, feltettem az 1.3-at, azóta betöltéskor hibaüzenet
  • gabcsi13
    #363
    ígysem indult be
  • Blackdog
    #362
    Ha nem segít semmi, akkor próbáld meg a következőt:
    1. Leszeded a game-t, uninstall
    2. KMegnézed a telepítési mappát, hátha maradt valami ott, kitörlöd azt is.
    3. Újratelepíted.
    Lehet, hogy a "kapitel 1" fájlja korruptálódott, ha semmi nem segít próbáld meg ezt esetleg. Nálam is volt hasonló, és ez volt nálam a helyzet.
  • gabcsi13
    #361
    teljes
  • papi08
    #360
    teljes vagy demo?
  • gabcsi13
    #359
    fent vannak
  • BB7
    #358
    Patchek fent vannak?
  • gabcsi13
    #357
    sziasztok

    beindítom a gamet el akarom inditani kampagnet rámegyek az elsö küldetésre (nem a tutorialra) bejön a töltöképernyő aztán 10 mp és hibáz jelez, beindítottam a tutorialt az meg tökéletesen ment tudna vki segiteni?
  • papi08
    #356
    Igaz.
  • BB7
    #355
    Nincs, de azért pár dologra odafigyelhettek volna! :O
    Na meg már 3 patchet kiadtak...
  • papi08
    #354
    Ezen a konfiguráción működnie kell. Nézd meg hogy a videókártya vezérlője illetve a DirectX 9c fent van-e, ezek hiánya okozhatja ezt a problémát.
  • rgida666
    #353
    Sziasztok!

    Radeon x1950 pro-val elmegy? Elindítottam a játékot és mintha szét lenne esve a kép+villódzás, szóval nem az igazi. :)
    A metrós 2 rész nagyon bejött, jó lenne ebbe is életet lehelni.
    Ja és a proci:P4 3GHZ. :(


  • papi08
    #352
    Nincs tökéletes játék...sajnos.
  • BB7
    #351
    Nagyon fel tud idegelni a játék... futok az utcán, s beleragadok minden autóba, de úgy, hogy minimum a menübe vissza kell mennem, mert nem bírok kijönni! -.-
  • BB7
    #350
    Kérlek olvassatok vissza!
  • TaRka0107
    #349
    Kössz, de amikor elmondja a feladatot mit kell csinálni? Nem tudok németül.... vagyis most kezdtem el tanulni:D:D
  • papi08
    #348
    az angol Demo linkje bekerült a GY.I.K.-ba is!