4235
Busz Szimulátorok Topikja
  • kifli
    #227
    hmm?
    "Language...........: German, English"
  • kem001
    #225
    Na látom már van 3 patch a hivatalos oldalon a játékhoz
  • kifli
    #224
    ez nem túl jó hír :S
  • sandor72
    #223
    Köszi a tippet. Megvárom a full verziót és majd ott megnézem ha nem megy.
  • gumikacsa
    #222
    a teljessel sem múkod
  • gabcsi13
    #221
    probáld ki hogy csak a gázt meg a balra kanyart álitod be a féket meg a jobbra kanyart hagyjad
  • sandor72
    #220
    Én is próbáltam az angol demót kormánnyal nekem logitech g25 -ös kormányom van és nem ment vele nem tudtam beállítani a pedálokat. Amikor szerettem volna a tengelyeket beállítani és a gázpedálra léptem akkor beállította, de amikor be akartam a féket is állítani akkor ami gáznál volt beállítva az átugrott a fékhez és a gáznál pedig üres lett. A kormánynál ugyanígy volt a jobbra és a balra tekerésnél. Sajnos nem lett javítva mert a német demó is ezt csinálta. A gombokat azokat be lehetett állítani. Remélem a teljes verzióban menni fog. Amúgy nem lenne rossz ha le lehetne tölteni valahonnan a teljes verziót a német is jó lenne kipróbálni. Megvenni csak az angolt szeretném.
  • Rayden02
    #219
    Hát akkor marad a joystick??!!Kár pwdig kormánnyal sokkal faxább lenne!!
  • gumikacsa
    #218
    Nekem van, de sajnos a demoval sem működik. (az angollal sem, pedig azt ígérték, hogy aban már javítva lesz.
  • Rayden02
    #217
    Sajna nincs,valahogy csak átvészeljük eszt a pár hetet valahogy!!!
    Én már meg is vettem hozzá a kormányt is,mert eddig nem volt!!
  • kem001
    #216
    Nem csak téged. Külön gombokat találtak nekik ki, na az lol benne. Amúgy valakinek német teljes verzió nincs meg esetleg?XD
  • [HUN]FaTaL
    #215
    Engem is. Az is zavar a videón, hogy a többi autónak nem ég a fényszórója.:/
  • kifli
    #214
    tiszta gta :D
    am csak engem zavar hogy nincsenek tükrök?
  • Rayden02
    #213
  • BB7
    #212
  • Bulykin
    #211
    C-C-C-Combo fail
  • Rayden02
    #210
    A Fenébe eszt is!!

    http://www.youtube.com/watch?v=jOJ-7ZK8P5s
  • Rayden02
    #209
  • Rayden02
    #208
    Upszi eszt elszúrtam!!
  • Rayden02
    #207
    Valóban érdekes,úgy ahogy mondod!!









  • kem001
    #206
    Ha pár sort visszaolvasnál ott az angol Demo linkje. Teljeset meg letöltheted 30 euróért a hivatalos oldalról
  • gabcsi13
    #205
    sziasztok!
    tudtok adni linket?
  • gumikacsa
    #204
    szerintem teljesen jó

    a busz addon, az eredeti csak 1 buszt tartalmaz
  • BB7
    #203
    Érdekes lett a full verzió! :D
  • hungaryws
    #202
    Köszi
  • kem001
    #201
    Angol demo letölthető innen
    Ja és egy videó
  • TaRka0107
    #200
    Bocs! Akkor néztem be a forumba először amikor írtam!
  • Rayden02
    #199
    Elvileg ekkor jön a box verzió!

    Release der Box: 15. Oktober 2009 (Angabe ohne Gewähr)
  • hungaryws
    #198
    egy cikket találtam róla:
    City Bus Simulator 2010

    Igen, tudom: rétegjáték - de érdekes, izgalmas és ahhoz képest, hogy teljesen új, nagyon igényes.

    Gyerekkorunkban biztos többen akartunk a jelenlévők közül busszsofőrők lenni - én speciel LEGO-ból még metróvezérlő eszközöket is építettem, szóval a tömegközlekedés mindig vonzott.

    New Yorkban létezik egy legendás buszvonal, az M42, amely Manhattan 42-es utcáján közlekedik. A játék ezt a vonalat dolgozza fel elsősorban döbbenetes részletességgel. Olyan helyszínekre juthatunk el a játékban, mint a Times Square, a Chrysler Building, a Grand Central Station, a Circle Line, az Intrepid vagy a Port Authority Bus Terminal. A 42. utca összes házát akkurátusan lemodellezték és létrehozták virtuálisan. A játék természetesen fizikai motort használ a megfelelő szimulációhoz, 3 játékmódal rendelkezik: Virtual world (ebben benne van a vezetés a menetrend betartásával), missziók, kampány.

    A játékos Carlos szerepét kapja meg, aki egy igazi latin buszsofőr Manhattanban - Carlos animálható és 3D-ben irányítható a billentyűzettel és az egérrel. Belső és külső nézetből is játszható.

    Miket is tud a busz a játékban? Az igen részletes 3D-s modell ugye alap, a magas minőségű shader model használata is az (nap visszatükröződése, utcai lámpák fénye). Realisztikusan viselkednek a lengéscsillapítók, így ha áthajtunk egy lyukon, vagy vizes úton vezetünk azt is érezni. A vezetőfülkében minden működik és teljes 3D-ben van szimulálva. Animáltak az ablaktörlők, a kerekes-szék guruló, a busz állóhelyzeti emelése és lesüllyesztése. Kapcsolhatóak a fények a busz belsejében. A játék támogatja a játék-kormányokat stb.

    Mindemellett dinamikus mesterséges intelligencia irányítja a forgalmat, dinamikusan változnak a napszakok, az időjárás (eső például), az utasok animálva vannak, a busz bejárható 3D-ben és van a játékhoz egy jármű-editor is, amivel ingyenesen letölthető 3D-s modellek segítségével ki lehet cserélni a buszokat a játékban. Sőt, az év vége felé egy ingyenes útvonaltervezőt is letölthet majd, aki rendelkezik a játékkal.

    Aki még ezek után is kiváncsi maradt, annak egy hosszabbacska film következzék magáról a játékról

    videó:http://www.youtube.com/watch?v=FP1yddiEzpQ

    http://www.gamestar.hu/city-bus-simulator-2010.html
  • kem001
    #197
    Hivatalos oldalon, németül!
  • hungaryws
    #196
    a hivatalos oldalról lelehet tölteni a demó-t

    http://www.citybussimulator.com/index.php?id=257&L=1
  • kifli
    #195
    nameg hol? priviben linkt pls
  • kifli
    #194
    német?
  • BB7
    #193
    #118 óta van! :D
  • gumikacsa
    #192
    :D tényleg?

    A demót már becsukott szemmel nyomom...
  • TaRka0107
    #191
    Szevasztok! A demo is ott van!
  • BB7
    #190
    Még semmi kalózverzió nem jelent meg!
  • gumikacsa
    #189
    Tölthető a teljes verzió:

    http://www.citybussimulator.com/

    (természetesen a fizetős online verzió, a dobozos októberben jön..)
  • Rayden02
    #188
    Köszi az infót,így már világos!!
  • kem001
    #187
    Ja igen, a videó: ez