12
  • artschi
    #12
    igazad van jópár dologban, viszont ahhoz elég nagy köcsögség kell, hogy törlik az acc-ot 1 nap késés miatt, majd később vonják a zsét a számláról... a pénzbüntetéses rész még gázabb, ha igaz...

    A cikkírót kérném, hogy a "pénzbűntetést" javítsa ki pénzbüntetésre, ha lehet. Köszi.
  • Inquisitor
    #11
    Lol. Mutassanak az amerikai egyetlen olyan szoftvert amit megvehetk ha kifizetem és nem csak a használati jogát kapom meg, hanem a szoftvert. Ez alól csak a direkt rendelésre készült programok kivételek. Ekkora idiótákat.
    Ha a Square nem volt sík hülye, és normálisan leírta ezeket a telepítés közben olvasható liszencben, mint mindenki más, mehetnek a perelők krumplit kapálni.
    Másrészt a havidíjas MMO-t megvásárló embernek illik tudnia, hogy mit vesz (meg prsze rajta van összes MMO dobozán, már ami havidíjas), ha csak nem fogyatékos ilyen szinten ...
  • zola2000
    #10
    Szerintem meg az a legkevesebb, hogy átverik őket japánok, megvan rá az okuk ^^
  • opeca
    #9
    Ez történik amikor már nem bírnak józanul gondolkozni a pénzéhségtől.
  • Seth
    #8
    Én még mindíg a 6. részt tartom a legjobbnak, abban annyi minden volt, el sem tudom képzelni hogy préselték bele egy snes kártyába (chrono trigger-rel egyetemben)Leghangulatosabb rész, abban nem tudják megakadályozni a gonosz tervét, szépen megsemmisítik majdnem az egész bolygót, így a játék 2. felében a rommá dőlt kontinenseken,városokon kell majd keresztülvergődni.A főszereplő csaj sem az akinek látszik. Mestermű.pont XD
  • zola2000
    #7
    Szerintem meg az ötödik rész óta el van rontva a final fantasy sorozat, próbáljátok ki a Dragon Quest sorozatot, az jobb.
  • Szefmester
    #6
    nekem a 9. rész volt a mélypont.. és most a 12.. de ahogy látom át fogja venni valamelyik helyet ez a 13. rész.. kissé platformosra sikeredett.. nézem a videót és ugrál a csaj.. de egy ff-ben ne ugráljunk már :P
  • Seth
    #5
    "Szőke szépfiúk lányos pofikával"

    Mintha csak Cloud-ról beszélnél XD
  • Tinman #4
    Wrong.

    Az FF 8 is zseniális volt a maga nemében, a X. rész simán megközelíti a 7. rész színvonalát... a Crisis Core pedig méltó előzménye a VII. résznek.
  • Derapo
    #3
    A Final 7 óta nincsen rendes Fantasy. A nyolctól kezdve buziforma főhősökkel van teli a story,akik szerepébe nemigazán tudztam magam beleélni.Szőke szépfiúk lányos pofikával...brrr
  • FoodLFG
    #2
    Tényleg..
  • Frosty01
    #1
    lol de genyák