115
  • WoodrowWilson
    #115
    Hol érdekel engem, hogy mennyibe kerül egy sláger? Az érdekel, hogy jó-e a fülemnek, vagy sem. Lehet az Lajkó Félix egy műve, vagy Michael Jacksoné, vagy akár a szomszéd Pisti zongorajátéka. Számomra annak van értéke, ami nekem ad valamit. Köze nincs a pénzhez.
    Te vagy egyszerűen azt hiszed, hogy ez a sznobság kiemel a tömegből, és ettől különleges leszel, vagy csak nem tudod megérteni, hogy nem csak az lehet a jó, amit te annak gondolsz.

    P.S.: Attól, hogy minden mondat végére három pontot raksz, nem leszel se titokzatosabb, se nyomatékosabb.
  • Benedekco
    #114
    ami Nekem nem jön be... aha... jóvan, ha nem érted amit mondok akkor mennyé aludj a disznókkal.... má úgy felizgultam, hogy csuda.... nem érzed azt, hogy ma minek van értéke és mi az érték... a pénz nem jellemzi az értéket, de Te arra izgulsz, hogy egy mai sláger többe kerül mint egy "kultúr" mű akkor beszoptad... feltételezni Én is tudok.... hülyeségeket... észrevetted? feltételezem el fogom még olvasi a válaszodat, de kijelentem nem fogok válaszolni rá.... innentől nem offolom a témát... elnézést az eddigi off-ért is!
  • WoodrowWilson
    #113
    Ha te arra izgulsz, hogy akkora műértő vagy, hogy kisujjból lefikázod azt, ami neked nem jön be, akkor részvétem.:)
  • Benedekco
    #112
    ezt mondtam igen, sőt azt is hogy amit egyetlen ember szeret a világon az a világ logjobb dolga... más szar... nyílván.... na.... akkor újra... a média mocska ellepte a világot, az emberek elbutultak (beleértve engem is, pubi) és megelégednek a szeméttel is ami van, amit megvesznek... ennyi... ha Te arra izgulsz, hogy ma egy nóta abból áll amiből akkor részvétem....
  • WoodrowWilson
    #111
    Tehát csak az lehet művészet, amit kevesek szeretnek?
  • Benedekco
    #110
    ma a zene már sajnos kevés helyen az ami, inkább csak valami megkreált szarság... inkább pénz, divat... mögöttes tartalom pedig zéró... a TV-t is tömegek nézik, számomra az sem jelent szart se...
  • Tsol
    #109
  • dez
    #108
    M.J. kicsivel mintha több embernek okozott volna örömöt, mint Kajkó Félix...
    Hát igen, nem csak a zene érdekelte, hanem hogy bizonyos változásokat idézzen elő a világban.
  • Justil
    #107
    csak szeretnéd...
  • WoodrowWilson
    #106
    Attól, hogy van aki nem szereti a népszerűséget (és mondjuk tényleg szarik a világra, Lajkó Félix vmi hihetetlen nagy arc:D), még lehet az is nagy művész, és beleadhatja a szívét, aki fürdik benne.
  • Benedekco
    #105
    Lajkó Félix kb Jimi Hendrix-el van egy lapon... csak nem befutott? csak épp szarik a világra és csak a Zene érdekli? hát pont emiatt igazi ember, igazi zenész és ez az ami Őt ilyen magasságokba emeli.... lehet hogy vannak profibbak nála... lehet... de a szíve lelke benne van. Míg Jackson a rivaldafénynek élt, számomra ez nem jelent semmit. Belőle is csinálnak egy olyan mitikus személyt mint Elvis-ből. Róla is az a legenda fogja járni mint a rock gyerekről... "Elvis él", lesz majd "Jacko él" póló, matrica, legenda... ami viszont még szörnyűbb, hogy a kiadók óriásit kaszáltak a szerencsétlen muksó halálával, és még fogják is.... na ez meg már egy teljesen másik történet...
  • WoodrowWilson
    #104
    Úgy értem, hogy világsztárnak lenni nem egyszerű. Teher. Főleg, ha onnan indulsz, ahonnan ő. Nem azt mondom, hogy így _kell_ viselkednie, hanem megértem, hogy így viselkedik. Btw az operációk minden bizonnyal a bőrbetegség következményei.
  • coolbboy83
    #103
    na ezt meg hogy hoztam össze.....MŰVÉSZ ...bocsesz..
  • coolbboy83
    #102
    Minden műszéf egy kicsit különc egy átlag embertől.
    Ez legyen akármilyen művész is!! Egyik ember sem egyforma, ettől vagyunk egyediek.
    Mindekinek megvannak a hibái, ez van.
  • Motoroj
    #101
    Mert ha valaki híres, akkor így kell viselkednie? Vagy hogy érted?
    Akkor nekem is át kellene magam operáltatni, meg ilyenek?
  • WoodrowWilson
    #100
    Például ő is véghezvitt vmit. De Michael Jackson is. Szvsz többet is.
  • Benedekco
    #99
    apuka..... ha valaki véghez vitt valamit a zenében az Lajkó Félix.... pl... Ő zenész.... és magyar is...
  • coolbboy83
    #98
    Ebben veled egytértek haver, ezt úgy hívják - THEHungarianMentality (TM) -
    Csak az a kérdés mi mit tudunk felmutatni...... egy szép kerek egy jegyű számot.... sajnos
    Ez ellen kellene valamit tenni.
  • coolbboy83
    #97
    Csakhogy kurvára nem ezt mondtam. Egyébként a te írásodból szerinted kiderül valami rólad??? NEM
    Hát akkor??
  • Tsol
    #96
    Fasz kivan már hogy mindenki általánosít és kurva okosnak hiszi magát!
  • Gamecube86
    #95
    Nyugodjon békében!Ez az ember a botrányoktól eltekintve véghez vitt valamit, nem úgy mint mi egyszerű magyar emberek...
  • pasi29uk
    #94
    Pedig írásodból egyátalán nem derül ki...

    Mintha azt mondtad volna: Csak a festő nevezhető művésznek aki csak kékkel és sárgával fest. Aki összekeveri a színeket és ezáltal visz egy kis zöldet is a kompozíciójába az már kókler...
  • coolbboy83
    #93
    De..... képzeld van fogalmam k. 90#

  • Sheltem
    #92
    Hát nem tudom, azért Heath Ledger halálán a Dark Knight megnézése után jobban ledöbbentem. Persze Jackson is "klasszis" volt(én nem tudnám úgy símogatni magam a színpadon az tuti) és hát emberszerető is volt amit sokan elfelejtenek! (Főleg a gyerekeket szerette)
    Tiszteljük az emlékét kérem szépen
  • qwas
    #91
    Nem voltam nagy rajongója de sajnálom, hogy meghalt. Viszont egy magyar fórumon ez a nagy R.I.P. meg rest in peace-ezés kimondottan nevetséges.
  • Justil
    #90
    Michael remek zenész volt, neked viszont nem sok fogalmad van a dj-zésről és a dj-kről...Nem kell az egyiket szapulni ahhoz, hogy a másikat megvédd, vágod?
  • Zoleeka007
    #89
    Öcsém besirtam, ponnt a lost childrent halgatom, phhh nem hiszem el gyermekkorom meghatározó és alakító alakja
  • dez
    #88
    Most vallotta be Evan Chandler (1. molesztálási ügy), hogy M.J. egy újjal sem nyúlt hozzá, és az egészet az apja találta ki, hogy így törjenek ki a szegénységből. Azt mondja, nem akarta tönkretenni M.J. karrierjét, de akkor még nem fogta fel az egészet. Reméli, M.J. megbocsátott neki.
    (A 2. ügyben meg már előbb kiderült, hogy hazugság volt.)
    Ennyit a pedofilozásról és pedofilozókról...
  • Zoleeka007
    #87
    Igen csak ő tette le a legtöbbet egy jó ideje és egy csómot adományozott anny hogy mindenki belölle akart megélni igy kicsesztek vele ha ezt valaki nem tudja felfogni az elbujhat de előtte kapja be a fa... bokám!:)

    REST IN PEACE JACKO REAST IN PEACE
  • pasi29uk
    #86
    Nem csak az egyedi dolog lehet művészi. Persze az egyediesség irdatlan nagy potenciállal rendelkezik.
    Számomra művészi lehet egy szép fotó, tárgytól, alkalmazott technikától függetlenül csak lássam meg benne azt a jelentés többletet ami megkülönbözteti a többi 100 meg 100tól. És egyátalán nem zavar, hogy kinyomtatva mindenkinek megvan...

    Javaslom figyelmetekbe Saint Exupery: Kis herceg ide vonatkozó rózsás párbeszédeit.

    Nem elég látni a művészetet, meg kell érteni és tudni is kell fogadni azt.
  • coolbboy83
    #85
    Igen, sajnos a média hatalma néha túl nagy.....
    A legnépszerűbb a legjobb...... ezért hiszik pl a DJ-k magukról, hogy nagy zenészek.
    Hiszen ma már minden DJ egyenesen zenei producer, igaz halvány fingja nincs a szó jelentéséről.
    nem tudja hány hang van egy oktávban, de nagy zenész.

    Ez van....ma ilyen a világ. ....ipari a művészet, ami ma nem létezik.

  • ilf667
    #84
    milyen jó hogy te tudod mik a legjobbak
    vagy ez le van írva valahova?
    egy súlyemelő meg felemel 200 kg-ot, ezt sem tudja bárki, hűűűűűűűűű
    uri geller mozdulatait már milliók utánozzák és tanítják, a gyerekedet járasd hozzá iskolába, messze a legjobb a megtévesztés iparában
    a politika iparban a legnépszerűbb párt a legjobb?
    a zeneiparban is? élvezd az ipart, mint a cégek
    az embereknek jó lesz a művészet is
  • ilf667
    #83
    leonardo kicsit több volt egy ecsetet vásznon huzogatótól
    valamiért nem meglepő, hogy benned csak ennyi maradt meg
    a te értékrendedre inkább ne támaszkodjon senki
  • Benedekco
    #82
    2 kezeden svarcenberger? komolyan küldöd apa.... lehet monjuk a Dalai Lámával kezdtem volna a sort, nem ilyen bugyuta senkikkel WOW nagy vagy! de sztem aki tudja értékelni azokat az embereket akik fontosak számára azoknak nem "kell" megvárniuk, hogy meghaljanak a "szeretteik"... szüleidet ki fogja pótolni? tessék velük foglalkozni amíg élnek, nem ilyen médiagecikkel!
  • bobi64
    #81
    Sajnos nemcsak Jacko-t hülyítette meg a média, hanem minket is úgy látom. Tisztára virtuális világban élünk már a média által. Ez hihetetlen. Nem jön már valaki azzal a két színű mátrixos választási lehetőséggel? Fel akarok ébredni...
  • bobi64
    #80
    roliika!Hát, amennyiben te úgy gondolod ezekről a lent felsorolt egyénekről, hogy fontosak a világ számára akkor sajnálom ezt a világot. manapság a csepűrágók és kóklerek uralják a világot, persze még követelmény a laza erkölcs és egyéb nyalánkságok. madonna!!! Rá kell hivatkozni , ha nagy embereket sorolnánk fel?Ezt nem hiszem el...
  • Tsol
    #79
    Koholt vád volt.
  • Gery13 #78
    Jah, meg nem is volt pedofil... csak csúnyán szerette a kicsiket
  • Gery13 #77
    jah . ez van...

    és mikor lesz a temetése?
    vagy már volt? a francba.... pedig elakartam menni egy fehérnéger temetésre... még ugyse voltam...
    R.I.P. egyébként szerettem a számait.
  • Amadeus
    #76
    Ez hülye kérdés volt... Természetesen nem, meg azt amúgy is visszaheggesztették mikor leesett neki.