1111


  • Tyler1
    #63
    mért milyen emberreé vált???? olyanná amit elhitetett veled a média!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kaplan
    #62
    máté üzenete:
    na mikor nyitja meg valaki sg-n is a
            kr18z            üzenete:
    jaja
            kr18z            üzenete:
    :D
    máté üzenete:
    meghalt michael jackson topikot?
    máté üzenete:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1245969410
    máté üzenete:
    megtörtént
            kr18z            üzenete:
    máté te egy látnok vagy. :DD
            kr18z            üzenete:
    neh
  • Carloska
    #61
    A közvetlen családtagok, rokonok, barátok útban vannak az UCLA Medical Center felé, hogy közösen gyászolják a popzene egyik legnagyobb alakját.

    BBC/CNN/Drudge Report/AP
  • tommygear
    #60
    nagy ember volt, RIP
  • davidka003
    #59
    Tik vagytok a parasztok, mert nem fogadjátok el más véleményét.
    Engem nem érint, hogy meghalt. Ez is egy vélemény. El kell fogadni.
    Ha most azzal jönnél, hogy akkor minek írok ide ha nem érdekel akkor az a válaszom, hogy ez egy fórum és pont ezért van, hogy mindenki elmondja a véleményét.
    De mint már mondtam is, voltak jó számai csak hát amilyen emberré vált...
  • Balazs15
    #58
    jahh pfff ha láttál volna videot az életérölé vagy vmi tudhatnád attol még hogy gyermeki lelke volt mert tudod nem volt gyerek kora,,meg az apja is egy állat volt...szoval a pedofilos hülye dumádat is mellözheted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Slayerboy
    #57
    Gratulálok. Végülis nem tehetsz róla, hogy porbafingó vagy és azt sem tudod ki volt. A hozzászólás meg téged minősít.
  • Neoncsoves
    #56
    RIP, de igazából nem kamáztam...
  • gyuri12
    #55
    Ööööö... a zene csak egy kis részét tökéletesítette,butaságokat nem mondj már.

    R.I.P. nagy kár érte, aki az utóbbi pár év miatt szidja szerencsétlent pedig elmehet a picsába.
  • Rockynhooo
    #54
    rest in peace
  • Slayerboy
    #53
  • jackcsabi
    #52
    Hát nem tudom. Nem csíptem a fazont... persze volt sok jó száma meg híres is volt stb... de amilyen ember volt, azért már annyira nem lehet dícsérni...
  • Zomil
    #51
    RIP, én is csak azt tudom mondani, mint sokan előttem: botrányai ellenére egy legenda volt :(
  • Carloska
    #50
    Tegnap meg meghalt hatvankét éves korában Farrah Fawcett, a hetvenes évek legendás szexszimbóluma, a Charlie angyalai című tévésorozat sztárja korombeliek ismerheték nagyon őtis
  • Slayerboy
    #49
    Hidd el, hogy a magadfajta paraszt ki tudja hozni az emberből azt, hogy a gépelést is elcseszi.
  • Bruk
    #48
    te*
  • solo
    #47
    MInt már leÍrtam egy topikba, nemszerettem annyira a tagot, de mégis nagy ember volt.RIP.
  • Bruk
    #46
    Mert ugyan olyan fórumozó mint vagy én. Fogadd el és fogd ia fel. Én meg leszarom hogy meghalt. Ez van. :)
    ..:
    Jefferson
  • SimaSuna #45
    A Beat It és a Billie Jean nagy nyomott hagyott az életemben...

    rengetegszer próbáltam utánozni a mozgását...

    Jacko soha sem felejtünk!
  • Tyler1
    #44
    hagyjad! az ilyenektől, akik azt se tudják ki volt nem várj mást!
  • Slayerboy
    #43
    És ki volt ott, amikor gyerekeket molesztált? Erről ennyit. rip
  • LoDMaSt
    #42
    R.I.P Az tuti, hogy nagyon nagy volt, amit csak el lehetett érni zenében, azt elérte...
  • davidka003
    #41
    Tanulj meg írni gyökér. Nem is azt mondtam, hogy zenei téren nem volt jó. Értelmezd amit írtam te bunkó.
  • AntiHero
    #40
    R.I.P.
  • eightmiles
    #39
    Nagyon nagy tehetség, és amúgyse molesztált senkit >;/
  • Slayerboy
    #38
    De akkor mi a faszért jön be? Húzzon aludni. Leszarom a véleményét. Meg a tied is.
  • Hmuda
    #37
    Mondjon bárki bármit, hiába volt botrányokkal teli az utóbbi pár év körülötte, a zenei karrierje elvitathatatlanul legendás.

    Hiányozni fog.
  • Bandee1987
    #36
    THRILLER: A LEGJOBB VIDEÓKLIPPJE
  • Maximus4
    #35
    Szerintem iszonyat jó zenét csinált annak idején,sajnálom,hogy meghalt:(
  • Pókmalac
    #34
    a kurva anyád neked....azt se tudod mit beszélsz te ksi geci...halgassad az SP-t meg ezeket a nyálas emo zenéket vagy kussolsz
    davidka003 neked se tudok szebbet irmi minthogy egy taplo paraszt vagy...jackson miatt tart ott a mai zene ahol....azt hogy nicns ezen a téren izlésetek akkor ne itt éljétek ki,.,,,bocs de kurvára felbassza at agyam mikro ien kis balfaszok beugatnak..bocs de enge msot ez vmien szinten megviselt hogy elhunyt..ö egy legenda volt ennyi
  • davidka003
    #33
    Ellensúlyozza lol.
    Ember, gyerekeket molesztált és ha az én gyerekeimmel tette volna ezt már rég kettéfejeltem volna attól függetlenül, hogy jó zenéi voltak.
  • Carloska
    #32
    szegény gyerekei is most hogy kilehetnek
  • eightmiles
    #31
    Rest in Peace ;(
  • geo91
    #30
    volt egy-két jó száma az tény, de különösebben nem szerettem...
  • Tyler1
    #29
    úristen a legnagyobb volt a szememben!!! r.i.p. Michael
  • Carloska
    #28
    ma újra világhires lesz sajnos de utoljára
  • Bruk
    #27
    De hát tudod, ha híres vagy és gazdag mindent megtehetsz, ígyis úgyis isteníteni fognak. :s
  • Atkamon
    #26
    Nem is mondta senki, hogy semmissé teszi, de azért ellensúlyozza...
  • davidka003
    #25
    Az egy dolog, hogy voltak jó zenéi de ez nem teszi semmissé azt, hogy gyerekeket molesztált.
  • Mr Olimpia
    #24
    Ez így azért nem fair leírás az életéről.
    Valamit csak letett az asztalra, hogy te is ismered a nevét...