1111


  • Tyler1
    #103
    köszönjük h itt voltál! szia
  • Azorut
    #102
    Nincs azzal semmi baj, hogy hisz benne, értelmezd is amit írtam légy szíves.
  • ldavid
    #101
    azért ha ő nem lett volna, most más lenne a popzene
  • SimaSuna #100
    felesleges neki válaszolni bármit ír...

    aki a zenei életben kicsit érdekelt, az tudja h Jacko marha nagy zenéket csinált...hány és hány Jacko imitátor verseny, hány és hány lemez, hány és hány jó koncert áll mögötte...

    ilyen analfabétákkal akik csak fikázni tudnak és a bulvárhírekre alapoznak, felesleges a billentyűzetet koptatni :)
  • Azorut
    #99
    Nem mondtam, hogy molesztált volna bárkit is bármikor, a te hülyeségedbe kötöttem bele. Egyébként mind2 és te sem lehetsz sokkal öregebb.
  • eightmiles
    #98
    Hisz benne, miért baj az?
  • Kaplan
    #97
    A probléma ott kezdődik, hogy a mai fiatalok kinevették ezt az egészet. Ja, hogy Jacko a nevetséges fejével, meg táncikálásával. Ráadásul az a gagyi zene, könnyű nevetni és fikázni pedig el sem tudják képzelni mennyi munka, akarat és őstehetség vagy inkább tudás van emögött. Soha nem fogják megérteni, hogy Jackson mekkora kultusz volt, a zenéi lefektették a szakma alapjait amit még évekig fel fognak használni. (De ezt kivetíthetném Elvisre, John Lennonra is. Nirvanára és Joplinra inkább nem tenném mert azt meg már divat manapság szeretni az életérzés miatt.) Egyszerűen imádtam a zenéit, a Moonwalkeren nőttem fel és még sorolhatnám.

    Pedig össz-vissz tizennyolc éves kis pöcs vagyok, de zenei téren a neveltetésem jeles volt.
  • Fbn Lx
    #96
    sőt, nekem ennél még radikálisabb véleményem van! Szerintem még jó számai sem voltak! hajajj!

    gyerünk, ugorjatok rááám
  • Azorut
    #95
    Persze nem tudhatom, mindenki azt hisz amit akar, na de az a komment..., Tyler1 úgy beszélt mintha ő tudná, hogy pontosan hogy történt.
  • Bruk
    #94
    De az egész arról szól hogy felesleges a topik. Van már Michael Jackson-s topik és oda biztos nem írtam volna be hogy "kit érdekel hogy meghalt"...remélem kezded érteni. :)
  • karajjj
    #93
    1:12: Míg a tömeg folyamatosan nő a kórház előtt, a CNN élő közvetítése arról számolt be, hogy semmi biztosat nem tudnak, de egy, a családhoz közel álló személy megerősítette: a család sír.
  • Slayerboy
    #92
    Látom nem érted.. No way. :)
  • eightmiles
    #91
    Még ha 20 évvel is lenne idősebb nálad és leporbafingózna, csak visszaszólnál neki.
  • Tyler1
    #90
    te tudod egyátalán ki volt ő vagy csak bejöttél mert nem vagy álmos???
    van aki tudja ki volt és nem csak a pletykalapokból hallott róla! amúgy a molesztálós vádat ejtették, ez az egyik, a másik h ő már akkor legenda volt mikor te még csak egy gondolat voltál...
  • Rehom
    #89
    R.I.P
  • Carloska
    #88
    CNN LIVE:

    http://edition.cnn.com/video/flashLive/live.html?stream=stream1

    http://edition.cnn.com/video/flashLive/live.html?stream=stream2

  • Slayerboy
    #87
    És általában igaz amit a bulvár ír? Nem.
    De tök8, mert ha igaz is, amit elért a zene területén az akkor is páratlan. És bármibe fogadnék, hogy egy buliban bármelyik számára közülünk, akik eddig ide írtak, bármi is legyen az, mindenki felugrana azzal h "ez kurva jó szám". És ez a lényeg.
  • eightmiles
    #86
    Már nem azért, de pontosan nem tudhatod, hogy molesztált-e bárkit is vagy sem. Én ebben az esetben nem alapozok arra, amit a média közölt róla. Lényegében nem hiszem el.
  • SimaSuna #85
    sokan vitatkoztok..így Jacko úgy Jacko...

    akkor fikázd a másikat, ha hasonlóan letettél valamit az asztalra mint Ő...

    kinézett ahogy kinézett, de messze merem állítani, hogy zenéi még 100évig a köztudatban maradnak...

    a Thiller, a Beat It, a Billie Jean vagy akár a Black Or White...

    ha letesz valaki hasonló kaliberü zenét, akkor azt lehet fikázni akit akar...
    sajnos a sok 10éves minderről nem tud semmit, csak a média álltal eláztatot bulvárhírekben hisznek...
  • Juhiii
    #84
    R.I.P.
  • Bruk
    #83
    De arról van szó, egy 13 éves nyilván nem mondja egy 20 évesre hogy porbafingó, de fordítva előfordul. Talán ha 20 évvel idősebb és bölcsebb lennél nálam nem érdekelne, de azzal a pár éveddel elmehetsz.... :)
  • Azorut
    #82
    Ezt fejtsd ki légy szíves, miért is?
  • Azorut
    #81
    Nem és gondolom ő se, úgyhogy mi az, hogy "amit elhitetet vele a média"? Mi mást tudunk róla azon kívül, amit a média leközölt??
  • Tyler1
    #80
    huuuuuuuuuuuuuuuu ennél gyerekesebb hsz már nem jöhetett volna!!!
  • Bruk
    #79
    Nem jön álom a szememre...
    Az élet rendje szerinted tahóság? Megszületünk, élünk és végül meghalunk. :)
    Sajnos ez van....
  • tomonor
    #78
    R.I.P. Michael J.
  • S2000
    #77
    RIP
    Kár a botrányaiért, nagyon nagy ember volt...
  • Slayerboy
    #76
    Nem arról van szó, hogy idősebb vagyok vagy nem. Egyszerűen normális ember ilyet nem ír, csak akkor ha éretlen kis pöcs. Ennyi.
  • Kicsikiraly
    #75
    RIP, ha magánélete zűrös is volt, zeneileg elég sokat letett az asztalra.
  • eightmiles
    #74
    Sorry, #69-re ment.
  • eightmiles
    #73
    Te az voltál?
  • Darukezelő
    #72
    Akármit is csinált a magánéletében, igaz vagy nem igaz az amit állítanak róla, a munkássága során szerintem még mindig többet tett le az asztalra, mint innen mindannyian összevéve. Meg amúgy is, halottról vagy jót, vagy semmit...
  • Viktor99
    #71
    :)
  • gyuri12
    #70
    Csak azt nem értem,hogy ha leszarod,hogy meghalt Michael Jackson,akkor miért írsz ide tahóságokat.
  • Azorut
    #69
    Te nyilván személyesen ismerted, barátja voltál, ugye?
  • Dynamic
    #68
    Nyugodjék békében

    (Ha lehet ilyen különc, mert nem "ripelek". Bár én húsvétkor sem azt mondom az ismerősöknek, hogy hepiiszter)

  • toysoldier
    #67
    "Tik vagytok a parasztok"

    aha.
  • Bruk
    #66
    Olyan vicces amikor valaki arra veri magát hogy pár évvel idősebb a másiknál. Te vagy a mester, az okos és bölcs lol. Gondolom ha nem tudom ki az nem írok ide ebbe a topikba. Nem kell ennyire hülyének nézni, de ha már porpafingó vagyok akkor megjegyzem mindenki magából indul ki. :)
  • Slayerboy
    #65
    Így van...
  • Kaplan
    #64
    ja amúgy, rip, nagyon nagy zenész volt, respekt egy életre!