1111


  • jackcsabi
    #143
    "...a másik meg hogy milyen ember az aki nem tudja elfogadni hogy néger..."
    Az biztos, hogy egy fura dolog volt töle, de ö így döntött, én ezt elfogadom, nem kell egyböl elítélni ilyesmi miatt...
    Tudom én milyen az ha más vagy mint amilyennek szíved szerint kéne...
  • erieskrisz
    #142
    Bevalom nem tok sokat rola de akkor sem normális dolog amit magával csinált vagy szerinted az.Csak ismételni tudom magamat nem vagyok jackson rajongo voltak jó zenéi de hogy nem volt komplet az is tuti
  • Slayerboy
    #141
    Amúgy megnézném, hogy melyikőnk viselné el ezt a hírnevet anélkül, hogy belebolonduljon.. Tény, hogy nem volt komplett, de rosszat soha, senkinek nem akart. Csak bizonyítani. :S
  • eightmiles
    #140
    Ennyi erővel komplett ember nem eszik kézzel. Komplett ember nem fut az utcán, amikor mindenki más sétál. Én speciel nem rökönyödtem meg azon, amit tett. Nem egy szokványos dolog, én sem csinálnám meg, de attól még az ő dolga, mit tesz.
  • Azorut
    #139
    Egyetértek.
  • Neoncsoves
    #138
    amúgy szerintem nincs jó zenéje... ja meg szarul táncol :DDD
    [a tánca viszont érdekes, szivesen megtanulnám:)]
  • msstz
    #137
    Nem vetted észre, hogy teljes respekt van Jacko iránt irányomból. Csupán valahol undorít (nem fáj, undorít!), hogy most lesz topikja és ő a SZTÁR. mikor élt, nem volt az? álszentség.

    @eightmiles: nos ez okés, de míg a NASA küldetésekről nagyságrendekkel több infót tudsz meg itt a fórumon (és a neten), addig Jackóról már semmit, max azt, hogy konkrétan mi okozta a bajt. tehát míg az űrkutatós topikban okosságok vannak, itt egymás oltogatása, "nem tiszteled bazd meg" és persze jóféle amcsi RIPpezések. ezért nem kell. míg az űrkutatás topikot nem tudod leírni egy papírra háttértudás nélkül, ddig ezt a topikot igen, mivel 3 szó jellmzi: anyád, ezszomorú, RIP.
  • Slayerboy
    #136
    Az apja miatt "nem fogadta el, hogy néger". De látom te is sokat tudsz róla. :D
  • eightmiles
    #135
    Ez nyilvánvaló, de aki nem szerette/becsülte/tisztelte, az minek jön be ide? Hogy irjon pár lenéző sort ha már meghalt? Értem én, hogy a sok R.I.P., nyugodjék békében szinte hogy fölöslegesnek hat (holott nem feltétlen az), de legyen ez a topik azoké, akiknek jelentett valamit M.J.
  • Slayerboy
    #134
  • jackcsabi
    #133
    Az elöbb te említetted, hogy csak a korral tudnak ellened érvelni. Akkor most nézd meg te mit csinálsz ^^
  • erieskrisz
    #132
    Sajnálom szegényt hát halotrol vagy jót vagy semmit de genyo leszek senki nem szoplya ki a kisujjábol hogy molesztálták a másik meg hogy milyen ember az aki nem tudja elfogadni hogy néger zeneileg jó volt emberileg kb=0 AKINEK NEM TETSZIK amit irtam annak egyéni szocproblémálya JAH azt elisfelejtettem leirni miokor a gyerekét logatta ki az erkélyröl komplet ember nem csinál ilyet szerintem
  • Atkamon
    #131
    Nekem nem tiportál semmimbe, csak gáz, ha valaki úgy jön negatív véleménnyel, hogy szarik az egészre.
  • Slayerboy
    #130
    Nem is azoknak nyílt ez, akik nem szerették..
  • Bruk
    #129
    Nem szeretnék moderátornak menni, fórumozó vagyok leírtam a véleményem. Korod ellenére nehéz a felfogásod. :)
  • jackcsabi
    #128
    Az lehet hogy jó zenéket csinált... lehet hogy jó zenész volt, de ettöl még nem kell mindenkinek szeretnie és rajongania érte.
    Azért ezt is megérthetnétek...
    Én se nagyon szeretem a zenéjét, egyszerüen az ilyen stílus nem jön be... de mindenesetre az biztos, hogy letett dolgokat az asztalra...
  • Bruk
    #127
    Nem fogok összetörni. :)
    #108 Nem feltétlenül, de fórumozó vagyok és leírtam a véleményem. Sajnálom ha beletiportam a kis lelkivilágátokba (néha napján én is lehetek bunkó)
    #111 Ez a több ezer közt van.
    #112 Nekem se, teljesen igazad van.
  • eightmiles
    #126
    Van benne igazság, de ennyi erővel bármelyik topik témáját meg lehet vitatni a holnapi ebédszünetben is.
  • Tyler1
    #125
    vagyis ők nem popikonok de értitek na :)
  • Slayerboy
    #124
    El kéne menned moderátornak.. Alig több mint 1 hónapja vagy itt és mennyire a szívedre veszed az SG sorsát.. Ez megbecsülendő.. :D
  • Atkamon
    #123
    Jó, és neked mi fáj abban, hogy megnyílt ez a topic? Szörnyű, most muszáj volt rákattintanod, és beírnod ezt a szép beszédet, különben nem lett volna teljes az életed.

    Épp elég nagy legenda volt Michael Jackson, nem tudom miért fáj egyeseknek, hogy topicot nyitottak a haláláról.
  • nan76
    #122
    a 2.én voltam..bocsi...remélem törlik
  • Tyler1
    #121
    Jackson popikon is lesz úgyanúgy mint Presley vagy J. Lennon!
  • Carloska
    #120
    sky newson , euronewson is már adják élőben tvben
  • werkfilm
    #119
    rip :(
  • Viktor99
    #118
    Nemvicces fail
  • Pókmalac
    #117
    nyisaak én is egyet?
  • karajjj
    #116
    már megint meghalt?

  • Pio
    #115
    Dehogy felesleges, tök szórakoztató.
    Féltem, hogy a ténylegesen szomorúak nem fognak belemenni a flamewarba és egyoldalú lesz majd elhal pár HSZen belül, de úgy néz ki egy jó kis flamewar minden gyásznál többet ér...
  • msstz
    #114
    nem kell ez a topik. ha van neki normális topikja, akkor ott is lehet gyászolni. ha nincs, akkor most miért pont akkor legyen, mikor meghalt - életében nem kellett?
    szomorú, ami történt, de ez a topik semmire sem jó, az emberek RIP-jei, és "nem hiszem el"-jeinek tökéletes a holnapi munka ebédszünete is.
  • Bruk
    #113
    Te káromkodsz ami arra utal hogy te ideges vagy. Vegyél be 1 rivot talán 2-t de ne vidd túlzásba csak hogy megnyugodj. :)
  • Kaplan
    #112
    A topik mivoltával kapcsolatban meg nem fogok vitatkozni, várható volt, hogy lesz egy ilyen.

    Nekem nem lesz ettől rosszabb az életem, hogy megnyitották legalább kinyilváníthatom valahol a részvétem.

    A moderátorok arra vannak amin te most fenn akadtál.;)
  • Slayerboy
    #111
    Nehogy már ez legyen a felesleges topic a többi ezer (tényleg fölös) között..
  • SimaSuna #110
    majd ha valamelyik kedvenced netán meghal, majd ugyanerre a mondatra visszatérünk :)
  • nan76
    #109
    Akárki akármit mond Jackson amikor csúcson volt egy popikon volt!!Akik emlékeznek a régi mtv-s időszakra az érti miről beszélek.Egy nagy emberrel kevesebb.R.I.P.
  • Atkamon
    #108
    Ja és ha új a topic, akkor oda rögtön be kell írnod valamit, függetlenül attól, hogy szarsz-e a topic témájára vagy sem...
  • Azorut
    #107
    Nem megyek sehova egy darabig.
  • SimaSuna #106
    Teljes mértékben igazad van!

    én sem vagyok sokkal idősebb...
    de feltudok sorolni olyan előadóművészeket akik rengeteg olyan dolgot tettek le az asztalra, és nem a megaszarból kerültek a médiába...
    sajnos a divat teljesen más irányba hangolja a mai fiatalságot..
  • Viktor99
    #105
    Jó bazdmeg akkor holnapra bezárják. Megnyugodtál? Szép álmokat!
  • Bruk
    #104
    Én nem nevetem ki a zenéjét, óvodás koromba még ő volt a kedvenc zenészem. De ez a topik attól még felesleges. :)