38
Minden ami a Sony Walkman márkájával kapcsolatos.
  • netmester
    #38
    hello
    vásároltam NWZ-A826-os sony walkman mp4 lejátszót. a problámám az hogy fontos lnne nekem lejátszási listákat rakni lejátszóra de ez udomásom szerint csak a saját programjával(Media menager for walkman) lehetséges ami nem műkődik újratelepítést és minden mást is megpróbáltam már de mikor rádugom az ezközt a gépre az XP felismeri de a programban nem jelzi hogy csatlakoztata van és hiába nyomkodok csatlakozásara semmit nem regála program.

    pls help!
  • 5c0rp330n
    #37
    hát, ez így ebben a formában eléggé nagy baromság.
    a flash lehet sokkal gyorsabb is a hdd-nél. a véletlen elérése pedig minden flash-nek sokkal gyorsabb a hdd-nél. egyébként kisebb is, könyebb is, kevesebbet is fogyaszt, és nincs benne mozgó alkatrész, így üzembiztosabb is. a nagyobb tárhelyen és olcsóságon kívül nem sok érv szól a hdd mellett, hordozható eszközökre ez hatványozottan igaz.
  • Azorut
    #36
    Én meg úgy tudom, hogy a flash memória gyorsabb beolvasásra, a HDD-vel pedig nagyobb átviteli sebességet lehet elérni.
  • sambauer
    #35
    tudtommal a HDDn lévő fájlokat lényegesen gyorsabb beolvasni mint a flash memórián lévőket.
  • Cat 02 #34
    Nekem mobilmba van és lassan 2 éve. Zsebbe bedobom és megy a zene, otthon is néha leesik, és eddig semmi baja nincs:)
  • csgery
    #33
    Na meg azis.
  • n3whous3
    #32
    nem azért lassú egy gép feltétlen meg mp3-as is, mert töredezett a hdd, hanem a felpörgés, lepörgés, keresés művelet sokkal lassabb, mint egy memória művelet
  • csgery
    #31
    Mert mondjuk a HDD töredezett?
  • 5c0rp330n
    #30
    nem értem az összefüggést. miért ne lassulhatna be attól, hogy HDD-s? egyébként ennyire nem ismerem a cuccot, élőben nem is láttam talán.
  • 5c0rp330n
    #29
    igaz, de telefonban csak félig sony :)
  • SrAta
    #28
    telefonban H.U.G.Y.
  • sambauer
    #27
    de ha HDD-s akkor telipakolva mért lassul be a menü, mér tölt annyit ?
  • Nitramk
    #26
    Nekem NWZ-S615F van és tökéletesen bírja másfél éve, lemerülve még nem volt :D
  • 5c0rp330n
    #25
    az úgy már kicsit más :)
    hát jah, az bizony hdd-s walkman, nem flash memóriás, ezért zabálja az aksit. ugyanabból a szériából van nekem flash memóriás: kisebb, könyebb, aksija 40+ óráig bírja.
  • 5c0rp330n
    #24
    sonynál minőségibb márkát nem sokat fogsz találni.
  • sambauer
    #23
    igazad van, NW-A1000 a típusa viszont a 7-8 óra az tényleg annyi, meg voltam én is lepve.
  • SrAta
    #22
    barátnőm sony mp4e fél évet bírt...
    10esével vitték vissza azt a szériát a telefonjuk is szar, nekem is sony ericssonom van
    sonyt és sonyericssont soha többet, egy életre leírták magukat előttem...
  • 5c0rp330n
    #21
    -AW-10000 típusú walkman nem létezik tudtommal, nézd meg azt a típust mégegyszer
    -7-8 óra? az furcsa. a sony walkmanek, főleg a régiek tipikusan 40-50 óráig bírják.
    -(ezt a fikázóknak is) sonicstage-et a sony évek óta nem használ, az összes kicsit is újabb lejátszójára teljesen szabadon lehet másolgatni bárhonnan. és egyébként sem rosszabb sokkal, mint egy alig fikázott ótvar itunes
    -sonicstage-ben ha rendezni akarsz, csinálj playlisteket, oda húzogasd be a számokat, ennél egyszerűbb nagyon nem lehetne a dolog..
    -ha semmiképpen nem akarsz sonicstage-t használni, asszem vannak más megoldások (mp3 file manager, voidmp3fm), de ezek nem biztos h működnek a te modelleden.
  • sambauer
    #20
    nana nem flémelni ejnye ! :D tény hogy én is utána gondoltam arra hogy egy walkman mobillal többet értem volna, de az ilyen zenés telefonokkal eddig csak rossz tapasztalatom volt (vagy elhagytam :D, vagy elszaródott a füles bemenet stb.) Ipod érdekelne viszont, ha van MAPPA nézet. A Go Gear topikban is emiatt nyavajogtam hogy mért nem lehet egy MP3/MP4ben mappa szerint válogatni a számokat. Ipodnál van erre lehetőség vagy az is elrendezi full magátol ?
  • Csabesz6
    #19
    T1000
    XD
  • n3whous3
    #18
    Hagyd, ez a jövőből jött.
  • davidka003
    #17
    Tegyük fel, hogy bemegyek a városba és nincs nálam mobil. Akkor hogy érsz el? MSN nem játszik.
    Szükség van mobilra, felesleges ebből vitát indítani.
  • n3whous3
    #16
    Lehet te Japánban élsz, de nincs mindenkinek okostelefonja wifivel meg minden sarkon wifi.
  • werkfilm
    #15
    így 2010től percekre alap lenne elmondani hogy aki épp nem online az alszik, vagy nem él - ha már a kutyasétáltató robotok nem jelentek még meg.
  • n3whous3
    #14
    :D
  • davidka003
    #13
    Én is az MSN-t kedvelem jobban ha a barátnőm is gép előtt ül de ez kb napi 1-2 óra. Szükség van mobilra is.
    Egyébként szerintem a gyereknek nincs barátnője és kb 12 éves lehet.
  • n3whous3
    #12
    Igen, bárkit elérhetsz msn-en, aki épp online van. Úgy látszik te is meg ismerőseid is atom kockák lehetnek, ha neked elég az msn elérhetőség. Barátnőd is szék elé van szögezve egész nap?
  • tom235
    #11
    Nekem is walkman mobilom van, lehet rá pakolni total commanderben, de a lejátszó ugyanúgy maga rendezi a számokat, tehát ilyen előadók, év, meg még ki tudja mi szerint szóval rémes. Lejátszási listákat ugyan lehet csinálni, de ez csak amolyan fél megoldás.
  • werkfilm
    #10
    30-40k egy ipod touch
    telefonálni meg akar a f*sz az msn meg ingyen googlesms korszakban.
  • n3whous3
    #9
    meg telefonálhatsz is XD
  • davidka003
    #8
    Én még azon csodálkozok, hogy vesz valaki sima walkmant.
    Sony Walkman mobil és minden meg van oldva. Arra pakolhatsz Total Commanderben mp3-at.
  • tom235
    #7
    Az ipod szerintem nem olcsó, ráadásul a hangzása is hagy maga után némi kivetnivalót. Ráadásul ha jól tudom kell ahhoz is egy külön program (itunes) tehát akkor már ugyanott volna mint a sony-val.
  • kraawz
    #6
    nekem is anno iRiverem volt, nagyon szépen szól, csak az akksija már nem bírta. Most az iPodnál nincs jobb lejátszó ár/érték arányban szerintem, bár itthon ez is jóval drágább, mint mondjuk 1 éve volt külföldön (mikor nekem hozták, a 8 GB-os akkori áron számolva kb 30,000 Ft volt)
  • n3whous3
    #5
    Hát ez elég gáz, vegyél motorola telefont vagy ipodot :D
  • tom235
    #4
    Szerintem vegyél egy másikat. A sony-nak mindig is ilyen idióta felfogása volt, ugyanilyen bugyuta módon vannak rendezve a számok a a sony ericcson telefonokban is. Iriver-t tudom ajánlani mp3 lejátszónak, korrekt hangzásuk van és csak intézőből vagy total commanderből át kell húznod rá a számaid.
  • Carlos
    #3
    A páromnak is valami sony mp3 lejátszója van (nemtom a típust) nála nincs lassulás (legalábbis nem panaszkodott).
    Viszont ő is szidja a Stage szart. Ráadásl úgy beeszi magát a windows-ba, hogy az félelmetes!
    Szóval engem is érdekelne, hogy hogyan lehet megkerülni azt a szart.
  • sambauer
    #2
    U.I.: jha igen másik aranyos momentum hogy ez a SonicStage néhány mp3 fájlt csak úgy poénból error hibával kidob hogy "nem találja a fájlt". Egyszerűen hihetetlen hogy a Sony ilyen ocsmány módon ad ki egy MP3mat.
  • sambauer
    #1
    Sziasztok ! Nos a helyzet az hogy nekem egy AW-10000 sorozatszámú Sony MP3-mam van, és lenne néhány kérdésem amibe remélem segíteni tudtok.
    Meglepődve tapasztaltam hogy az aksi egy MP3-hoz képest csak 7 max 8 órát bír, a menü néha nagyon lassú, sokat tölt de ami a legrosszabb: kizárólag keretprogrammal lehet rámásolni, külön egy úgynevezett ATRAC formátumban, tehát az "átmegyekhaverhozzenével" dolgot ellehet felejteni, kivéve ha másnál is fel van rakva ez a Sonic Stage cucc. Nagy nehezen mondjuk mindezt meglehetne szokni, viszont ez a progi olyan szinten különválogatja a muzsikát hogy utána egy fél napba is beletelik az embernek mire végigkeresi őket (nem beszélve arról hogy külön az mp3mon belül is szétvan válogatva egy teljes album). A kérdésem tehát az hogy az elöbb említett belassulós problémák nálatok is jelen vannak e, és hogy esetleg szoftvert nem lehetne e valahogy cserélni a készüléken. Előre is köszönöm.