14
  • Seth
    #14
    Nem és nem is fog
  • ApPa123
    #13
    Heló érdekel ne engem hogy kijött e gépre??!!
  • sz4bolcs
    #12
    Az első 3 jó volt, a 4 elmegy, a többivel nem játszottam.
  • Sheltem
    #11
    Hirtelen azon gondolkodtam miért az első hozzászólás mindig a leghülyébb?

    Téged vertek alsó tagozatban ugye?
  • Zocsi
    #10
    oh bászdmeg
  • Szefmester
    #9
    én leginkább a darabos animáció, és a szánalmasan erőltetett durvulások/kivégzések miatt .. legyen olyasmi mint az 1.-2. ... a 4-8ban baromi röhelyesek voltak.. nah meg a meccs közbeni törések.. egy lábvisszahajtás után még pattognak össze-vissza.. vicc..
  • psishock
    #8
    személyes küzdelem...hmmmm, EMOrtal kombat? :D
  • Julius Caesar
    #7
    és jöhetne PC-re online duellel...
  • opeca
    #6
    Plusz több személyes küzdelem, erős sztori mód.
  • SonicBoom
    #5
    ahogy mondod, sajnos sok mai játékra igaz ez, hogy a kevesebb több lett volna. Mindenki túl sokat akar, és szem elől veszették az igazi célt.

    Egy jó Mortal szerintem ma úgy nézne ki, hogy az első részt fotórealisztik megcsinálnák 3D-ben. ennyi.
  • AndRobid
    #4
    A Mortal szerintem nem azért nem népszerű, mint egykoron, mert nincs benne elég paradicsomszósz, hanem mert aki játszani akar, az nem kódok ezreit akarja fejben tartani, hanem játszani! MK1, ami az alapkő volt, azért volt a legjobb a maga nevében, mert nem kellett eminensnek lenni megjegyezni azt a 30 kódot, ami kellett a spec mozgásokhoz és a kivégzésekhez. Ezzel szemben az új Mortalokban összeszámolni is sok, hogy mennyi kód van, nem fejben tartani őket.
    Ha népszerű Mortalt akarnak megint csinálni, akkor ezen kéne elgondolkodni, nem pedig, hogy Sub-zero gerinckitépését most hogyan animálják le...
  • cateran
    #3
  • Fbn Lx
    #2

    tessék, én még tudok ujjat mutatni
  • kissssss
    #1
    bla bla bla nem tudnak már ujjat mutatni :-/