53
Clash of the Titans remake filmje
  • DantszEE
    #53
    És még egy.:D
    Mi van veletek, emberek?:DD
  • EMSz
    #52
    Tyrion magyar hangja, Láng Balázs nyilatkozik a sorozatról 15:23-tól:
    https://youtu.be/-eZKWJAgj8o?t=15m23s
  • DantszEE
    #51
    Ez mellément, koma.:)
  • Palinko
    #50
    találtam egy képet a Forbes-en ahol mérlegelik hogy ki halhat meg a részben:



    ok ez inkább erősségi sorrend, de úgy értelmeztem a gyengébb meghal valszeg akinek sok van, az meg tuti nem. szerintem Arya és Bran nem halhat meg a starkok közül még, a Lannisterek meg kevesebbet adtam volna, mert ha megtámadják őket simán meghalhat pár Lannister.
  • Seth
    #49
    Kratos kiírtotta őket :D
  • LasDen #48
    vannak, de mivel sokan nem részei a történetnek, így a cameojuk után nincs miért tovább szerepelniük a filmben...az első részben feltűnik Artemisz, Héra, Aphrodité, Athéné is...a folytatásban Árész és Poseidon is megjelenik...Zeusz egyszer azt mondja, hogy a többi isten eltűnt, ezen túl semmi utalás hogy merre vannak....
  • Trantorius
    #47
    Nem ismerem a háttértörténetét, de hol van a filmből a többi Isten?
  • weskerrebort
    #46
    Ritka szar adaptáció!
    Ennyi hibát csak az amcsik ejthetnek.... .P
    A össze vissza, oktalanul ugrál a történet. Az eredeti filmez, képest súlyos azonos szálon alapuló eltérések.... :P
    Cöhhh
  • Prof William
    #45
    Mármint ha már történet nincs azért jó a látvány? Élvezetesek harcok? Vér?
  • Prof William
    #44
    Ha már türtémezt nincs azért jó a látvány? Élvezetesek harcok? Vér?
  • DantszEE
    #43
    Én alapból úgy mentem el a filmre, hogy a látványra fogok figyelni, és nem a történetre.
    Nos, nem is kellett rá figyelnem, ugyanis nem is volt.xD
    Olyan párbeszédek voltak benne, hogy HuhUUHhhhUU.xD

    Viszont amin hatalmasat röhögtem az a robotbagoly volt.xD Aki látta a régi Titánok harcát, az biztos vágta azt a jelenetet.:D
  • BlackWolf
    #42
    fos volt jah :D
  • Monoton
    #41
    Nagyon gyenge lett a film szerintem, legalábbis én többet vártam.
  • Tatyla
    #40
    nem arról volt szó hogy "átkonvertálják" 3D-be azért késik az amerikai bemutató is?
  • Kly
    #39
    Az eredeti plakát és trailer szerint március 26-án kellett volna megjelennie, neten április 2-át lehet olvasni (USA megjelenés), valójában azonban április 15-én kerül a magyar mozikba.
  • Prof William
    #38
    Azt halottam hogy április 2-én került a mozikba a film.

    Mik a hírek róla?
  • Xerxész
    #37
  • Xerxész
    #36
    Perszeusz vs. Medúsza!
  • Prince23
    #35
    Videogame is készül
  • dante3
    #34
    HD trailer
  • Xerxész
    #33
    Az eredetinek valóban ez a sztorija, annyiban javítanálak, hogy nem egy szörnyhöz akarják adni Andromédát, hát nem őrültek ők meg. Fel akarják áldozni a hercegnőt a Krakennek, mert Kassziopeia királynő hiúságával megsértette Thétisz istennőt, aki bosszúból Kassziopeia lányának életét követeli: áldozzák fel Andromédát a tengeri szörnynek.

    Az új film történetileg eltér az eredetitől. Most a főgonosz Hádész, az alvilág istene (ő benne sem volt az eredeti filmben), aki át akarja venni tesójától, Zeusztól az abszolút hatalmat és el akarja hozni a poklot a földre. Megöleti Perszeusz családját, aki ezt szeretné megbosszulni.
    Ezeken kívül persze lesz jópár újdonság az 1981-es filmhez képest, akit bővebben érdekel, olvassa bátran a FilmUniverzumot, én elég részletesen foglalkozom ott a filmmel.
  • Xerxész
    #32
    Szolgálatodra!

    Clash of the Titans trailer

    Figyeljétek az oldalt, ha jön a HD verzió, a hír frissítve lesz.
  • Prof William
    #31
    Már le is szedték...

    Valami új linket nem tud valaki?
  • LasDen #30
    ennyi :D a kraken kicsit durván néz ki :D
  • haxoror
    #29
    This video is no longer available due to a copyright claim by Warner Bros. Entertainment Inc.

    :(
  • spike0007
    #28
    Lassan jobban várom mint az Avatárt!
    Második előzetes:
    http://www.youtube.com/watch?v=IazoKiYyGCY&feature=player_embedded
    Nagyon jó!
  • Prof William
    #27
    Jól hangzik.

    A főhős nagyon cool a teaserben...
  • FL Zoli
    #26
    Ha Bubo nem lesz benne, én meg se nézem:D:D
  • LasDen #25
    Zeusz felesége magára haragította az isteneket, ezért fiával, a halandó Perszeusszal együtt egy koporsóba zárva a tengerbe vetik. Ám Zeusz megkegyelmez az asszonynak, és gondoskodik róla, hogy hosszú hányódás után a koporsó partot érjen Szeriphosz szigetén. Itt nő fel Perszeusz, aki beleszeret a szépséges Andromédába. A lányt hozzá akarják adni Krakenhez, a szörnyhöz, és a férfinak számos próbát kell kiállnia, míg megmentheti szerelmét.
  • shaba23 #24
    egy lájtos akciódús skorpiókirály szerű filmet akarok:)
  • Prof William
    #23
    Jó a trailer...

    Én kicsit lemaradtam és az eredetit se láttam. Szóval miről is fog szólni film? Kicsit a 300 meg a God of War ugrott be a trailerből.
    A főhős szimpatikus.
  • haxoror
    #22
  • spike0007
    #21
    Teaser Trailer
    Végre!!! Clash of the Titans rulezzz! Meg Sam és Liam Rulezzz ez k.jó lesz!
  • Prince23
    #20
    Mert a római viselet ezt diktálta. Ott rövid haj volt a "divat", militarista viselkedés...
  • EnZsolt
    #19
    Mondjuk a Gladiátorban pont nem :)
  • tigeroo
    #18
    végre nem hosszú hajú hős:DDd

    elegem van abból hogy minden ilyen történelmi (ókori) akció/kalandfilmben egy fürtös csávó a főszereplő
  • FL Zoli
    #17
    off, de nem ismertek vmi lapot ahonnan a régi Aranygyapjút le tudnám szedni? 4-5 évesen láttam először- s utoljára, FF tévén:)
  • LasDen #16
    mintha én is láttam volna már a filmet...valami rémlik.....úgyhogy régen lehetett mikor én láttam :D
  • Xerxész
    #15
    Lesznek benne CGI megoldások, persze (pl. Medusza is az lesz), de alapvetően nem olyan lesz, mint a 300. A Clash of the Titans testvérfilmje a War of Gods-ról terjesztik azt, hogy 300 mintára fogják forgatni végig zöld vászon előtt.
    De a Titánok harca valós helyszíneken forgatódik: Tenerife szigete, London közelében, Izlandon és Etiópiában is fognak, jelenleg éppen Walesben egy kőfejtőben vesznek fel jeleneteket.

    Ha érdekel titeket, én ezzel a filmmel bővebben foglalkozom a FilmUniverzumon. Több kép, korábbi infók, stb. Keresőbe beírni, hogy Clash of the Titans és győzni olvasni.
  • FL Zoli
    #14
    A régit én is rengetegszer láttam TCM-en(anno TNT), alapfilm. Bábfilm, meg ketchup folyik ki Medusa fejéből mikor az elcsúfitott kérő(nevére nem emlékszem:() megböki-de mégis klasszikussá nőtte ki magát:)
    Vhogy én is úgy érzem, hogy az új nem fog tetszeni. Vmi van a régi filmekben, ami az újakból hiányzik...