20
konzolos Left 4 Dead játékosok topikja
  • guardian hero
    #1
    Aki tolja még online, és szeretne magyarokkal játszani, írja be a gamertag-jét:

    HUN Guardian
  • offkorzreg
    #2
    úgylátom túlsokan nem:d
  • werkfilm
    #3
    menjinnen
  • Lammer
    #4
    ezeknek a stilusu hszeknek valaki elarulna, hogy mi az ertelme?
  • Victor1103
    #5
    Nem tudom de szerintem a játék egy nagy piece of sh.t.
  • BEAST #6
    Igaz en pecen jatszom, de kozel sem az.
  • guardian hero
    #7
    tényleg nem tudod :)
  • akyyy
    #8
    nekem nincs meg de lehet megveszem majd valamikor boxra. úgyhogy ha valamikor később is játszanál vele, akkor okés:) csak jelenleg se pénzem uj játékra, meg se live-om. modern warfare 2 megjelenése után tervezek egy éves liveot venni meg mf2-őt, ha addigra leszegy kis felesleges zsém, megveszem l4d-ot is.
  • guardian hero
    #9
    Tegnap este toltam külföldi játékosokkal, és azt kell mondjam, simán megérte az árát :)

    A play-asia.com-ról rendeltem amúgy, 8eFt-ból egy hét alatt itt volt a régiófüggetlen, angol nyelvű Game of the Year Edition.
  • BEAST #10
    Pedig hanyan szidtak a peces lealdozos topicban, de mar akkor megmondtam hogy mennyire szorakoztato tud lenni :D
  • Victor1103
    #11
    Nem akarom fikázni de én is próbáltam, az viszont, hogy egy horda zombi támad, a történet 0 és egyik figura totál beleolvad a másikba nagyon 90-es évek .Ja meg a grafix se egy Game of the Year díjas az is fix. Az nekem egy játékhoz édeskevés hogy 3 másik játékossal írtsam a zombihullámot.Ha multis örömök akkor inkább már a Cod4-5,Halo stb. Persze kinek mi jön be,nézőpont kérdése
  • guardian hero
    #12
    "egyik figura totál beleolvad a másikba"

    Ez van amikor a gameplay fölé rendelődik a látványnak/realitásnak. Én nem bánom, baromi idegesítő tud lenni szűk helyeken egymás kerülgetése más játékokban.

    A grafika, a content mennyisége tényleg nem csúcs, viszont ez a játék nem is erről akar szólni. A B-filmes hangulat ott van a toppon a zombifilmek minden jellegzetes helyszínével/jelenetével, és a játékmenet pedig kellőképpen egyedi, és nagyon jól balanszolt az első benyomások alapján. Én is imádom a Halo-t, a Cod-ok is jók, de ez teljesen más játékélményt nyújt (ami persze nem feltétlen jön be mindenkinek).
  • Adi
    #13
    Például cod:WAW-ba is van ilyen zombi gyilkolós mód. Kurva jó tud lenni ha normálisak a csapattársaid. :)
    De a lényeg amit mondani szeretnék; hogy ha itt is normális emberekkel tudsz játszani ez is kurva jó game. Viszont ha idióta botokkal vagy idióta csapattársaid vannak akkor szar game.
  • Terensz
    #14
    nem ír senki -.-
  • koryne
    #15
    Ha esetleg valaki teljesen véletlenül erre tévedne, akkor én is szívesen irtanék zombit coopban :P
  • Terensz
    #16
    Sőt, akár én is!
  • Terensz
    #17
    Kell gamertag. Melyikünk írja?
  • Terensz
    #18
    Félrement -.- Koryne lett volna a címzett :C
  • koryne
    #19
    Ott van az aláírásomban :P
  • Terensz
    #20
    Az enyémben nincs az enyém