12
  • Régi vodanetes
    #12
    Másfél éves Samsung D60 gépem ennél sokkal többet tud.
  • Brainpumper
    #11
    A Sony kompaktok a Zeiss lencse miatt jók. Egy 3 éves 7 mpixeles Zeiss lencsés W70-essel ezeket készítettem (ma használtan 15-20 ropi), szerintem elég meggyőző:

    képek

    van egy kis különbség...
  • Tyty
    #10
    A gyártó szerint nincs optikai képstabilizáció a gépen!
  • Lateralus
    #9
    Sajnos a magyarban nincs rá szakszó.
    Talán a színhiba lenne rá a legjobb, de ez nem klasszikus kromatikus aberráció, hanem a mikrolencsék, szenzor tökéletlenségéből adódó színeltérés.
  • gz8
    #8
  • neoG
    #7
    Kössziiii
  • Ferrer
    #6
    Asszem ez a kromatikus aberráció, ilyen nagy kontrasztnál jelentkezik a felületek határán. Jobb objektíveken ezt javítják valamennyire, de ne tőlem kérdezd, hogyan. :)
  • neoG
    #5
    A 9es számú képen a fa csupasz ágai lilás színben pompáznak.Arról tudna írni valaki valamit, hogy miért olyan?Régen olvastam, de elfelejtettem:(
  • roliika
    #4
    A panasonic lumix fs3 kompakt viszont szerintem jó gép..nincs túl nagy képzaj, gyors a menü jó anyagokból van összerakva, és 400 képet bír az akksi 1 töltéssel, videó 848*480 hanggal 30 fps szerintem fasza. És 4 gigás karival 35. Leica lencsés.
  • Blasta
    #3
    Az ilyen ZS kategóriás kompakt tesztek -hogyismondjam- elég érdekesek??? Nem hoz semmi újat, 12egytucat kompaktgép, senem kiemelkedően olcsó, senem extra fícsörök.

    Nem slágergépeket kéne tesztelni, amik vásárlásán sok ember gondolkozik?
    Csak egy tipp.
  • roliika
    #2
    Szerintem, hogy AA elem kell bele és 320*240 a videó felbontás az azért elég necces és az elektronikájáról is sokat elárul.
  • Ferrer
    #1
    Csodálatosak a képek, egyszerűen csodálatosak! ...
    (Na de 10 mpixeltől már el is várhattuk :D)