152
  • XxUseDxX
    #152
    jah jujj :S
    Bocs XDDD
    Nem ide akartam am írni -.-
    Bocs XDDDD
    :$ hello
  • Hikaru
    #151
    Nem tudok második részéről, véletlenül nem a Twelve Sky-ra gondoltál?
  • XxUseDxX
    #150
    játszik valaki a 2. részével ?
  • Hikaru
    #149
    Hát, mivel nem írták ki, hogy karbantartás van, vagy valami, ezért nyilvánvaló, hogy valamilyen oknál fogva nem éri meg nekik futtatni a játékot. Kár érte.
  • MartinQ6
    #148
    Beszéltem egy gyerekel aki azt mondta soha töbé nem lesz dragon sky.
  • MartinQ6
    #147
    Kösz.Tudja valaki ,hogy mikor lesz ujra Dragon Sky Server? Ugye nincs örökre vége a Dragon Sky -nak?
  • Hikaru
    #146
    Olyan, mint két frakció, két fajta csoportosulás egy népen belül.
  • MartinQ6
    #145
    MI ez a DRagon meg Tiger ez lyan mint valami nemzetség vagy mi?????
  • MartinQ6
    #144
    Vissza tehetnék már! remélem nem lesz örökre vége
  • Hikaru
    #143
    Tényleg, hova lett? A fórumán sincs fent, de gáz.
  • MartinQ6
    #142
    Hali! Most már nincs töbé dragon sky mert az aeria games levete a honlapjárol és nem lehet bejelet kezni a játék ba?
  • David9317
    #141
    Vki játsszik még rajta???
  • Monoton
    #140
    Herceg fel tudnál majd jönni, és guild wh jogokat adni nekem (g4bor) és Verzusnak? Ugyanis mi vagyunk ketten aktívak.
  • Monoton
    #139
    Eléggé, 24 fős guildból 2 ember aktiv :D
  • Hikaru
    #138
    Pangás van.
  • Monoton
    #137
    herceg te játszol még?
  • Monoton
    #136
    Majd próbálj rám írni. gabor néven vagyok. Mostanában nagyon offline mindenki sajnos.
  • Nearco
    #135
    Sziasztok, én is elkezdtem dragon oldalon, bár még kicsi vagyok, de attól még csatlakozhatnék a magyar guildhez?
    Csak érdekelne hogy kb mikor lehetne ez megvalósítható, mert néhányszor teszt szerűen próbáltam ráírni pár emberkére de mindig offline-k voltak.
    Wizzurah a karim neve, szép estét.
  • Monoton
    #134
    Igen úgy tudom csak az 1-en.
  • Hikaru
    #133
    Én nem vettem észre laggot. Mondjuk tegnap frakcióharc volt és a GS kérte, hogy az 1-es ch-ról a 40 alattiak menjenek át a 2-esre. Gondolom meg volt az oka ilyet kérni (lag?), egyébként csak az 1-esen szokott lenni war?
  • Monoton
    #132
    Másnál is laggol mostanában a játék?
  • ferke89
    #131
    :) Az nekem a világot jelentené sosem szedek annyit össze bár nem tudom az sem igazából miből lehetne sok goldot csinálni szal akkor még picit külön utakon maradok :)
  • Monoton
    #130
    Egy guildben nem lehet dragon es tiger. Olyan lesz a guild amilyen a leader. Egyébként lehet venni faction valto charmot, csak kicsit draga. Ugy tudom 2 milla.
  • ferke89
    #129
    Köszönöm unionban nem lehet lenni másik fajta oldallal pl. tiger és Dragon unionban vagy direkt ez arra van kitalálva hogy egymás ellen?
  • Monoton
    #128
    Szia

    Legtöbben Dragon oldaliak vagyunk mivel ott van magyar guild. Néhány Tiger játékos akikkel ha talán összefogtok csinálhatnátok egy guildet:
    MagyarHUN, PocileGirl, Márk, Hadvezér
  • ferke89
    #127
    Sziasztok elkezdtem ezt a csoda játékot de elég kevesen vannak fenn magyarok akik úgymond beszélgetnének velem Tiger vagyok 27 és ha van tiger klán szívesen csatlakoznék oda írjatok köszi:)
  • Monoton
    #126
    Mikor szoktál fennt lenni? Általában reggeltől éjfélig mindig van fennt vki.
  • hErCeg00
    #125
    Amikor én vaok fenn akkor nincs fenn senki :/ de igyekszem kifogni meló után hogy vagytok fenn de fáradtan nem sok kedvem van már jáccogatni de majd igyekszem lenni nah pápá :)
  • Out
    #124
    Herceg, a guildnek nagyon hianyzol es szuksegunk lenne a tudasodra, legyszi gyere fel :)
  • Out
    #123
    Koszi, mar tudunk felvenni embereket, de szerettunk volna csinalni Guild raktarat es ahhoz meg mindig Te kellesz, mert Dorcha meg igy se tud csinalni semmit, minden menu szurke neki. Valamikor delutan nem tudsz feljonni, mikor mi is fennvagyunk? :)
  • Out
    #122
    Herceg, ha olvasod ezt, akkor legyszi gyere fel, mert nem tudunk senkit felvinni a guildbe, ugyanis nincsenek jogaink, esetleg atadhatnad a leadert Dorcha-nak es akkor jobban tudnank fejleszteni a guildet.
  • Monoton
    #121
    5 perc volt (norton ghost)
  • qetuol
    #120
    ezért reinstalltad a wint?
  • Monoton
    #119
    Winreinstall megoldotta a problemat. Am nekem is legujabb volt fennt. Külföldi fóumokon se tudnak semmit.
  • Hikaru
    #118
    Hát nem tudom, nekem a legújabb driver volt fönt akkor is, amikor kezdtem a gamet, szóval nem tudok újabbat felrakni egyelőre. A betűk pedig még mindig aprók.
  • Monoton
    #117
    Nekem ott azt írták tegyek fel friss vidi drivert. Nem segített. Így játszani lehet.
  • Hikaru
    #116
    Nálam is ilyen, eddig is kicsi volt, de most... Az lenne a legjobb, ha a játékban lehetne választani betűméretet, de erre már az Aeria fórumon is panaszkodtak.
  • Monoton
    #115
    Valaki tudja miért ilyen kicsik a betűk? :S Eddig normális volt minden, de most nem lehet elolvasni semmit.


  • Hikaru
    #114
    A craft-olás számomra még rejtély, tehát, hogy hogyan is lehet összerakni valami készterméket a charm-on kívül.
  • akademy
    #113
    köszi