9
  • pixx
    #9
    Engem iszonyat módon felidegesített, hogy ő látott, mégis hagyta a dolgokat megtörténni...rühellem a tehetetlen embereket, akik egy adott pillanatban nem képesek meghozni egy döntést, teljesen mindegy, hogy jó vagy rossz, csak csinálja. Nem inkább áll és néz. Tipikusan azaz ember, aki ha megkapná Superman erejét, és valaki bajba jutna nem tenne semmit. Sajnos a főszereplő olyan szinten szánalmas volt, és a tömeg mint a birkák. Borzalmasan rossz film volt, mert még 40 perccel később se tette azt, amit kellett volna tennie a főszereplőnek.
  • zsellerm
    #8
    érdemeit és furcsa tempóját tekintve az egyik legegyedibb filmélményt nyújtotta mostanában...
  • CUCLI
    #7
    nekem bejött :) az első félóra mondjuk uncsi volt, de aztán felpörgött a dolog. 7/10
  • z99999
    #6
    olvastam, rohadt jó könyv, de a filmet nem nézem meg, max dvd-n ha lesz egyáltalán
  • winnie
    #5
    a legyek urából is lett film, ez is kábé olyan. a közönség meg amúgy is zabálni szokta a posztapokaliptikus témát, meg a zombifilmeket.
  • opeca
    #4
    Én nem látok ebben a sztoriban semmit sem, ami miatt vászonra kéne kerülnie. Valószínűleg könyvben azért jó, mert társadalomkritikai szempontból több ponton is részletesen leírhatja az író a fejtegetéseit, de filmre vinni?? Hát ez elég hülye lépés volt.
  • gosub
    #3
    Hát pajtikám a cikket máskor a filmről írd, mert ez így 25% témával csak szófosás!
  • FuryAlpha
    #2
    Nagyon rossz,unalmas film.
  • lcee
    #1
    Nekem tetszett!

    Igaz engem a mozis adatok nem érdekelnek, mert ami kasszasiker az 90%ban ugysem fog tetszeni. Meg legtöbbször gagyi.