38
klikkelős program
  • Evin
    #38
    Amennyire tudom, és tanították, a Hello World az alap program, ami kiírja ezt a 2szót. Nem tudok ilyen nyelvről.

    Szerintem kicsit túl sokat akarsz. Word és társai szintű programot nem mostanában fogsz írni, ha még az alapokat sem ismered, azt meg pláne nem, hogy mivel kellene csinálni. Ha azt mondod, hogy ez az 5éves terved, még talán teljesülhet. De 1éven belül biztos, hogy nem lesz működő Word-hasonmás programod. Az oprendszeres dolgoddal szintén ez a helyzet, de ott több évet mondanék.

    VC++: Beírod a programot, és valahol a menüben biztos van olyan, hogy Build vagy Release vagy hasonló(általában F5 vagy F6). Az átalakítja exe-be, ha nincs benne hiba.
  • uiztu
    #37
    Ja meg meg van, ezt a Hello World mi a nyelve, és ezt, hogyan kell futtatni microsoft visual c++-szal? Az előbbinél félreírtam.
    Remélem értetted amit így kérdezni akartam. Kösz, ha tud valaki segíteni.
  • uiztu
    #36
    Helo!!
    Amúgy nekem ez a program van meg:
    http://www.microsoft.com/express/vc/Default.aspx
    Ebben tudsz majd segíteni?
  • uiztu
    #35
    Amúgy nekem nem rakja fel a C++ builderx-et a gépemre. Vistám van, és jól is működik, míg el nem kezdi telepíteni. Mert azután nem csinál semmit.
  • uiztu
    #34
    Kössz, a segítséget!!
    És, ha olyasmi programot szeretnék, mint az adobe vagy mint a microsoft word 2007, akkor, azt, hogyan kell megcsinálni? Letudnád írni vagy belinkelnél valami leírást, hogy valami olyasmi programot, hogyan lehetne készíteni? És, hogy erre melyik a legalkalmasabb nyelv? És, azon a nyelven valami leírást adnál? (Ha tudsz.)
    Amúgy köszi a segítséget, csak, ha még tudnál ebben segíteni.
  • Dj Faustus #33
    "Letöltöttem a Microsoft c++ Builderx-et."
    Nem inkább a Borland C++ Builder X-et? Annak volt olyan változata...

    "De nem tudom, hogy, hogyan kel összerakni, lefordítani. Mert lefordítani a debug-gal."
    A debug hibakeresésre jó.
    Ha beírtad a forráskódot, először Project/Rebuild menüpont. Ha hiba nélkül lefordult, Run/Run project menüpont - mint az az alábbi oldalon is olvasható.

    "Csak, mert nem nagyon tudok angolul."
    Akkor egy jótanács: mindenképpen tanulj meg, ugyanis a számítástechnika nyelve az angol (és a legtöbb szakszöveg, segítség is ezen a nyelven érhető el).

    "És, milyen programot kell csinálni, hogy minden fajta op rendszeren működjön? Gondolom nem win32 formátumó."
    Az előbb említett oldalon az új (parancssoros) alkalmazás létrehozásakor, a 2. lépésben láthatsz egy felületet, ahol kiválaszthatod, hogy milyen platformokra akarod készíteni az alkalmazást:


    Viszont összetettebb alkalmazásoknál - pláne ahol grafikus felhasználói felület kell - már komplikáltabb a helyzet.
  • uiztu
    #32
    Hello!!
    Letöltöttem a Microsoft c++ Builderx-et. Mert c++-ban fogok programozni. Írtam egy programot. De nem tudom, hogy, hogyan kel összerakni, lefordítani. Mert lefordítani a debug-gal. De utána, valahogy össze kéne rakni a többi szöveget egy programba, amit csak el kell indítani és működik is. Hogyan kell azt megcsinálni? Csak, mert nem nagyon tudok angolul. És valaki leírná, hogy, hogyan kell lefordítani helyesen, aztán pedig egybe összerakni, hogy program legyen. És, milyen programot kell csinálni, hogy minden fajta op rendszeren működjön? Gondolom nem win32 formátumó.
  • Evin
    #31
    Amiket leírtam programnyelvek, ugyanaz a hivatalos fordítóprogramjuk neve is.
  • uiztu
    #30
    Hát, mint a vista ultimate. Olyasmi. És, akkor valami fordítóprogramot még tudtok ajánlani? Milyen programmal vagy mivel készítitek a programjaitokat? Ha lehet magyar legyen. Bár nem valószínű.
  • Evin
    #29
    Mondom, olvass utána, mert fogalmam nincs neked mi a modern. Mindegyik nyelvnek van jó és rossz oldala.
    Egyébként csak rajtad áll, milyen lesz. Amiket felsoroltam, mind aktuális fejlesztőkörnyezetek.
  • uiztu
    #28
    Rendben.
    És, akkor melyik nyelvben lenne érdemes programot írni? olyat SZERETNÉK, AMI MODERN KINÉZETŰ LESZ, NEM ILYEN 90-ES ÉVEKBELI.
  • Evin
    #27
    Ha programozni akarsz, miért nem járod át a témát? Ott van pl a google. Mert első lépésnek nem ártana eldönteni, miben akarsz programozni: C, C++, C#, VB, Java, Delphi, Perl, Python stb.
    Mert az, hogy egyikkel meg másikkal is csinálsz valamit, és azt raknád össze, az egyrészről lehetetlen, másrészről fölösleges bonyolítás.
    Mi az, hogy pár megás, meg gigás?! Nyelvtől függetlenül, amit csinálni akarsz (amire kb 1-2év gyakorlás után képes is leszel, ha addig rá nem unsz) max 10-20MB lesz! A játékok is csak azért gigásak, mert sok benne a jó minőségű hang és textúra. Tehát nem ártana először az ilyen alap dolgokat tisztáznod, mielőtt belekezdesz. Vagy először olvasd végig a könyvet, csináld meg amit leírnak benne, és utána kérdezz.
  • uiztu
    #26
    Neked mit kell mindig, mindenhova írnod? Szeretnék egy normális programot létrehozni. Tudod én valamire vinni akarom az életben, nem úgy mint te, hogy egy senki leszek, aki mindig, mindenkit, csak "parodizálni" tud, főleg, hogy mindig ugyanazt adja elő. Ráadásul megtanulhatnád, hogy a mondatok nagybetűvel kezdődnek. Vagy, ehhez is hülye vagy? Mert, csak a hülyéknek kell százszor elmondani a dolgokat. És, hogyha tud valaki, ezen az idiótán kívül segíteni, azt megköszönném. Ugyanis vannak olyan emberek, akiknek megkeseredett csöves életüket másra akarják hárítani, mintha ők lennének a hibásak. És most már menj vissza, és tanulj meg írni és maradj is a saját topicodban. Mert én is mondhatnám, azt, hogy nem értesz semmihez, mert valójában tényleg nem értesz semmihez. És, csak azért beszélsz mindenki mással így, hogyha már, te szívsz az élettől, akkor más is szívjon. Hogyha, azt hiszed, hogy csak ilyen csöves emberek vannak, akkor rosszul hiszed. És, hogyha valaki normális, és tud is segíteni, az légy szíves segítsen. És ne figyeljünk az ilyen bunkókra, akik csak, azért írnak ide, hogy mást szívassanak, miközben, abszolút nem ért a témához. A téma nem erről szól, szóval, hogyha nem ezzel van kapcsolatban kérdésed, akkor takaródj, mert idegesít, hogy bárhová írok, te megpróbálsz szívatni. Tehát, aki normális és tud segíteni, az segítsen. A 22-23-as kérdésre, hogyha válaszolna valaki nagyon megköszönném. És te pedig maradj kusban, hogyha nem a témához akarsz szólni. Vagy küld el a privátban, a hülye kis megjegyzéseidet, ha már nem tudsz segíteni a témában. Ne itt rontsd a levegőt.
    Köszönöm!
  • rooney8
    #25
    az majd a következő lesz
  • Met
    #24
    azt hittem olyan programot fogsz írni ami a fényképeken látható emberekből hatalmas izmos lényeket konvertál, orbitális pénisszel :D
  • uiztu
    #23
    Ja és az előzőhöz, annyit, még, hogy milyen programmal lehet (ha lehet ingyenesen letölthető és magyar) készíteni kis képeket mint a word-ben mozilla bármi azok a kis ikonokat, és animációkat? És , ha lehet mindegyik magyar nyelvű legyen, mert még csak 14 éves vagyok, és nem nagyon tudok angolul. Tehát, a programozást leírni, hogy mit hogyan, meg iylemit, mindent magyarul, ha lehet.
  • uiztu
    #22
    Hellosztok!
    Én nem értek nagyon a programozásához. Most vettem egy könyvet c++ nyelvet tanítja. Szeretnék egy programot. Először persze csak egy pár megabyte-osat. De utána szeretnék egy komolyabb 1-1,5 gigás programot készíteni. És az lenne a kérdésem, hogy ilyen számítógépes programhoz jó a c++? És még milyen nyelven kellene megtanulnom. Szeretnék majd egy komoly programot. Tehát, gondolom java JavaScript biztos kell. És azon kívül, még milyen nyelvek kellenének? És, azokhoz, tudnátok belinkelni valamit könyvet amit le lehet tölteni, vagy oldalt, ahol meglehet tanulni a a programozást? Szeretnék benne animációt, lehessen írni bele, ilyesmi. És, adtak a könyvhöz egy cd-t amin a a Builder-X van. Ez valami fordítóprogram, ami a programozási nyelveket lefordítja, a "számítógép nyelvére". De nem fut a program a vista alatt nekem. És valami másik fajtát nem lehetne? És úgy szeretném, hogy amint felkapcsoljuk a gépet ugyanúgy bekapcsoljon. És én nem nagyon értem, még, de nekem ez lenne a z álomprogram. Én majd iylen programot szeretnék. És, ehhez, milyen programozási nyelvekre van szükség, stb. Ja és, úgy szeretném, hogy tudjon kapcsolódni a nettre a z oldalamra. Tehát animációt szeretnék, automatikusan induló programot, ne függjön op-rendszertől, és amint felkapcsoljuk a gépet, az is elkezdjen a többi programmal futni Windows, Tudjon csatlakozni önállóan a nettre, stb. Felismerje, a formátumokat stb. Remélhetőleg érthető voltam. És tudom, hogy nem teljesen ez az a topic, de mást nem találtam. És remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm.
  • CzGobe
    #21
    jah, az arc-soft-os ACRobot 1.7.2 is és 2.4 is, meg volt AutoMe 5.1 is
  • CzGobe
    #20
    én 1 ideig ezt használtam: ACRobot - AutoCursorRobot
    aztán újratelepítés volt és 1 másikat, de arra már nem emléxem :$ az is vmi autocursor volt
  • do2
    #19
    Azt nem köll:) elég ha annyit tud amennyit kellene. Ez a macrox megvan valakinek angolul ? csak németet találtam sajna:(
  • Hegi90
    #18
    #2.

    még a fogad is megmossa.
  • do2
    #17
    nekem nem weblaphoz kell, hanem 1 másik progihoz, mind1 milyen ipvel van :9 nekem 1 sima cak klikkelős cuccos kellene,amibe megtudom határozni a paramétereket:)
  • Csirke4
    #16
    Ezt nemsemmi hogy eltalátad. :o
    Mostan a rájz of nesönbe óránként 1500 egérklikkünk volt 1 emberre lebontva. :o xD
  • ppk
    #15
    de ip váltós klikk kell, vagy sima? .-) mert rengeteg oldal nem számol ugyanarra az IP-re egymás után. teccikérteni
  • Eli Jah
    #14
    Bérelj egy robotot, vagy egy kisnyugdíjast (szerencsétlenek...) :) két kifliért meg kis tejfölért nyom 16 órában 25 ezer klikket. Csak az egered bírja... :)
  • do2
    #13
    Akkor én szívesen fogadnám a programodat:) 2 klikkelést kéne hogy tudjon ami változtatja ami 2 másodpercenként ugrál a 2 fix pontra:) és odaklikkel:)
  • The Protector
    #12
    :)
  • CattiBrie
    #11
    Én ilyenre programot írok magamnak. :)
  • do2
    #10
    AutoClickerPRO a képek alapján ez elég jó lenne, de mindenhonnan csak az 1,7-s verziót adja,az pedig semmit se ér.. a többi jó lenne
  • Atkamon
    #9
    lol sok értelme volt a hozzászólásodnak:D Ajánlottál valamit, amiről még te is tudod, hogy köze nincs ahhoz, ami neki kell:D
  • SötétBarom
    #8
    alt+tab? :)
  • BB7
    #7
    AutoClickerPRO
  • Thanatos
    #6
    autohotkey illetve autoit, midnkettő ingyenes google it...
  • do2
    #5
    nem ahhoz,de egy másik progihoz amit le kell álítanom és elindítanom kb 2 másodpercenként.. Szóval erre kellene valami
  • The Protector
    #4
    Gondolom ilyen pénzkeresős baszáshoz kell?JAvíts ki ha tévedek.Én automata klikkelő progit 1et ismerek az sem klikkel hanem folyamatosan tölt és nem kell folyton klikkelni.Freerapid downloader(de ennek köze sincs ahoz ami neked kell)
  • Sugam
    #3
    beirod google hogy autoclicker download

    régen wowhoz jól jött av botoláshoz . Hihihihi
  • Hegi90
    #2
    MacroX
  • do2
    #1
    Tudnátok olyan progamot mondani, ami azt tudja, hogy több beálított helyre időrendben klikkel ?