9
  • giga123
    #9
    JA és remélem a 2-őben megfogják azt is oldani hogy lehetne olyan hogy szabad kószálás és akkor arra lehetne parkourozni amerre akarsz és akkor csinálsz küldit amikor akarsz.
  • giga123
    #8
    Magam is parkourozok és nagyon élvezem csak kár hogy itt magyarországon nem lehet jót pk-ázni mert eléggé szar meg minden a játékot végigtoltam egyszer tetcett de lehetett volna több verekedés a város tetcett jólvolt megcsinálva kímélte a szemet a fehér szín.Várom a 2-őt remélem jó lesz és hát ha Faith lesz a főszereplő az se baj de mást is látnék .
  • Hegi90
    #7
    Az elsőrészben három dolog tetszett:
    - a környezet (ami mostmár szar lesz)
    - a főhős (elfelejthetjük)
    - parkour.

    A parkourt pedig pár küldetés után meguntam.

    Ennyit a mirror's edge-ről. Trailerek alapján túl sokat vártam tőle talán, de mind1.
  • nohea
    #6
    Tehát így a gazdasági válság alatt oda is eljutottunk, hogy akkor is kap egy játék folytatást, ha jóformán bukta az egész...? Király. Éljen az ötlettelenség.
  • Taybore
    #5
    Nekem nagyon bejött a stílus, a mozgáskultúra és a látvány is (főleg, ha valaki ki tudta használni a PhysX-et). A történet viszont tényleg túl lineárisra sikeredett, meg a lehetőségeknek se volt túl nagy az a bizonyos tárháza.
    Kíváncsian várom a 2. részt.
  • Balumann
    #4
    Igen, gyakorlatilag szép és jó volt sok minden a játékban. De az a sok lehetőség amit ígértek, gyakorlatilag kimerült abban, hogy szaltóval ugrasz fel egy helyre, vagy felmászol a csövön. Ennél lineárisabb már csak úgy lehetett volna, ha magától megy és nekünk scak az ugrást meg a különböző gombokat kell lenyomni a megfelelő időben... :D
    Meg valami normálisabb AI -t is tehetnének, mert azok gyakorlatilag a megadott útvonalon malmoztak végig.
  • ffxi
    #3
    Elment kategória. Jöhet a 2. rész. De 4k-nál többet nem adok érte. Várok még :P
  • FoodLFG
    #2
    A grafika nekem is tetszett.
    Egy szabadabb játékteret viszont rakhatnának bele mondjuk..
  • NEOreg3
    #1
    pont hogy a sterilitás miatt volt egyedi és szép a grafikája