23
  • Tower Guard
    #23
    Nagyon gáz. Ezen dolgoztak eddig? Ennyi esze lehetne a rockstarnak, hogy az eddigi infok alapján rengeteg max payne rajongót elveszítettek most. Persze próbálnak új közönségre szert tenni, de ez amit csináltak, a régi max payneseknek nem tetszik, és őket most szépen elveszítik... Ennyi...
  • giga123
    #22
    Jó lesz már várom
  • szlovákiai hun
    #21
    ja igy: Max Payne 3
  • szlovákiai hun
    #20
    http://www.rockstargames.com/maxpayne3/index2.php
  • szlovákiai hun
    #19
    Ez most komoly
  • Garrett27
    #18
    most akkor splintercell-hitman-gétéázunk vagy mi ez itten he
  • edios
    #17
    :)

    A képek alapján mindent elhagynak, amitől Max Payne volt Max Payne.
  • gumibéka
    #16
    Kicsit el kell vonatkoztatni, ha letakarjuk a címet korrekt kis játék lehet. Alapvetően pont a cím amivel megpróbálják eladni lesz a game hátulütője.
  • JaSoN HuNTeR #15
    vén ***szal leszünk XD
  • Zocsi
    #14
    Miért olyan kibszottul trendi most a "3. világra" építkezni játékok terén?

    MP az noir, ahogy már írtátok, és a noir hangulathoz éjszakai nagyváros kell. Bár a trópusokon is lehet noir hangulatot létrehozni (pl. nézzétek meg a A levél c. régi klasszikus filmet)! Dél-amerikai sztorit is lehetne neki kerekíteni, jó kis drogdíler mészárlással, meg fegyverkereskedő aprítással, de ez a "shájni sztájl" naggyon tré... :S

    Nekem anno már a MP2 se jött be annyira, de mivel a történetet elég jól folytatta, ezért abszolút nem volt zavaró. Jellegében pedig hasonló volt az alsóhöz, ráadásul akkoriban elég jól is nézett ki!
  • dav1d
    #13
    Max Payne : Die Hard?
  • Radi
    #12
    utálom ezt a rohadt békát
  • Radi
    #11
    csak belinkelem már Max Payne
  • Zombee
    #10
    Eltelt 12 év a 2. rész óta, valószínűleg nem megy jól a sora. Szerintem a sztori majd minden kérdésre választ ad.
  • lokko
    #9
    Payne nappal ... gyász ... nagyon gyász ...
  • lac111
    #8
    Perui Gerillaharcos, szerintem..

    De most komolyan:

    1.Hova lett Max haja??
    2.Hol van a noir hangulat? (ez inkább ilyen 'feel the sunshine')
    3.Miért van ilyen homeless kinézete szegénynek?

    Ilyen képek alapján ennek annyi köze van Max Payne-hez, hogy ezt a nevet nyomtatták rá a magazinra. De ennyi erővel használhatták volna a 'Bolygó Kapitánya'-t is...




  • nkmedve
    #7
    Ezek alapján valaki nagyon megérdemelne egy headshot-ot Rockszar-tól.
  • Broafka
    #6
    legalább hasonlítana paynre, az 1-ben volt a legjobb a feje :D
  • 5i
    #5
    Remélem hamarosan kiderül, hogy ez az Uncharted 3: A Fat Man's Story-ból származik és a Rockstar igazából készíti a minden eddiginél noirabb hangulatú Max Payne 3-at.
  • NEOreg3
    #4
    ingame kép nincs, de ingame grafikás kép az van jó pár darab
  • Lecs0
    #3
    Scanképek alapján? Amik nem is ingame-ek? -facepalm-
  • NEOreg3
    #2
    az egy dolog, hogy ezen képek alapján elég ramaty a grafikája, de legalább hangulata sincs
  • Cyberdevil
    #1
    áááá, ez nem hangzik túl jól. :S Az első kettő olyan jó volt, de ez, mint az új PoP,jó jó, csak már nem az az igazi. Megértem h kell az újdonság, de ez nekem már nem jön be.