43
DJ Skinhead
  • Armagedown
    #43
    Azt hittem, hogy a hardcorenál nincs rosszabb, de tévedtem
  • Daza500
    #42
    Vedd fel kazettás magnóra, adj neki ilyen címet:

    "A térhangzás"

    Aztán másold le, vidd a fekete piacra, pénzt kereshetsz vele.
  • baca01
    #41
    Ennél még az a zaj is jobb, amit akkor hall az ember, amikor Pesten napközben kiáll a Hungária és a Lehel utca sarkára. :D
  • WuFraZselic
    #40
    " az egyetlen kedvenc speedcore zenekarom"

    hát, szerintem mától már az enyém is!
  • Atti12
    #39
    42 mp elgé votl belőle :D köszi.
  • Rag Oil
    #38
    de ennek az extreme terornak eredeti mixe nincs is:d érdekes:D
  • Rag Oil
    #37
    jó én is irogatok treket:D fl el de nem is ott a probléma hanem ez tényleg egy nagy cucc amugy összes trekje megvan skinheadnak:D
  • Rag Oil
    #36
    jó hardtekben minden ami faja de hc ban ott tényleg én is csak a prómó kiadójátol, meg lenny dee kiadójábol halgatok+1-2 xt noise mix de ö egy balfasz:D
  • CamelX
    #35
    Ja és 6 perctől tessék odafigyelni, nekem konkrétan úgy kellett visszalapátolnom az állam mikor meghallottam, de az MC-nek is eléggé elakad a hangja :D
  • CamelX
    #34
    Valóban rengeteg effektet onnan vesznek, de ez nem a lopás miatt, hanem mert tényleg tisztelik az oldskoolt, a Thunderdome korszakot. Amúgy én is csak "classicot" hallgatok :)
    Konkrét BEST - egy tökéletes szett "összefoglalása" (oldskool VS nustyle zseniális elegye)
  • Laceee
    #33
    Nekem inkább a mai hardcore 80%-a tünik gagyinak, a maradék 20% meg erőssen hajaz a régi számokra, legalább is nekem nagyon ismerős jópár effekt :), de azis lehet, hogy már öreg vagyok :)
  • CamelX
    #32
    Ma már elég gagyinak tűnik, de 94ben, amikor ez a szám íródott, ilyenekből indultak a mai hard electro műfajok
  • Brolly
    #31
    tessék;) tudom, hogy tetszeni fog.
    DJ Skinhead - Extreme Terror
  • Atti12
    #30
    na annyi "jót" hallottam már itt róla, valaki igazán berakhatna egy számot :D
  • CamelX
    #29
    Fruity Loops + Reason természetesen, erősen professzionális élvonalhoz tartozó szoftverek, persze az igényesebb zenék megírásához nem árt 1 több funkciós programozható "szinti" billentyűzet + 1 torzítóval ellátott, szgéphez csatlakoztatható elektromos gitár. Persze ezekhez hozzájönnek az effekt processzorok, meg hasonlók, de ennyire mélyen nem vagyok benn abban hogy hogyan kell összeállítani 1 stúdiót (igen durva összegekből az biztos).
    Hardcore-t meg csak régebbieket (2004-2006) hallgatok, vagy oldschoolt, ugyanúgy ahogy hardstyleból is.... meg ha így megy tovább akkor trance-ből is :-/
  • rumkola
    #28
    dídzsé szkinhed :DDDDDDDDDDD
  • Rag Oil
    #27
    egyébként ha nagy gabber vagy nyugodtan irj a [email protected] ra. hardtechno hardcore terrorcore speedcore darkcore industrial és társai jöhet persze én is utállom a haláltémájú cuccokat mert az más sátáni eredetü...
  • Rag Oil
    #26
    zenekar jelentése:több elöadó ad elö számo(ka)t mivel discogs.com on is band azaza zenekar néven van fent.bár 1 hónapja frisitve lett a discogs.com azelött o.chesler volt csak dj skinhead és nem zenekar volt...
    mind1 arra lettem volna amugy kiváncsi hogy mivel készitették nem hogy min játszák ezeket... jó kétértelmü a dolog.
  • CamelX
    #25
    Zsír, speedcore, de rég hallottam róla :D személy szerint a terrorcore nekem jobban bejön. A darkos hangzás híve vagyok, de hangszer ide vagy oda, a hörgést és a halál témát szeretem mellőzni :)
  • Petka
    #24
    "dj skinhead - dj skinhead (muthefucka rmx)"

    pffff...
  • gz8
    #23
    Tudod, hogy mit takar a zenekar fogalma?
  • zsebrocky
    #22
    zenekar nem csak a zeneakadémián van...
  • karajjj
    #21
    ilyesmiken szokták:



    meg ilyesmiken:

  • Rag Oil
    #20
    jolvan thx csak anyira még nem jöttem rá hogy mien eszközökön tolják ezt.
    aki meg nem hallot rólla az mért irja teli hogy deszar... nem lehet egyforma az izlés.mind1 le se szarom az ilyet
    ilyen hangmintákat keresek amik benne vannak.
    föleg ami a dj skinhead - dj skinhead (muthefucka rmx)számban van benne.
    kössz.
  • rooney8
    #19
    dejótápig :D
  • [HUN]FaTaL
    #18
    Igazi igénytelen zene, jesszus. :/
  • immovable
    #17
    LOL
  • jackcsabi
    #16
  • Daza500
    #15
    "dj skinhead az egyetlen kedvenc speedcore zenekarom eöadóm"

    Most döntsd már el, hogy együttes vagy előadó.
    Zenekar a Zeneakadémián van.

    Mellesleg ide is befért volna bőven.
  • Laceee
    #14
    Thunderdome 1-24, Terrordrome 1-10 válogatás itt figyel a gépemen, jó kis helyben futás sosem rossz
  • Atti12
    #13
    felröhögtem :D
  • karajjj
    #12
    tökjó
  • Bulykin
    #11
    jól nyomod
  • DJS8
    #10
    ték
  • toysoldier
    #9
    rólla
  • Mr_no_NaMe
    #8
    vaszisztlósz dajcslaaand xDD
  • ruffirant
    #7
    áhhhh ez olyan szar hogy már meg lehet hallgatni:P
  • Czdano
    #6
    Elég érdekes zenéket csinál ;O
  • SötétBarom
    #5
    Ennél szarabbat rég hallottam :o
  • BB7
    #4
    xD
    "kedvenc zenekarom[...]" "[...]csak nem tudok rólla semit."

    Szép topikkezdés