83
Az 5800 kistestvére
  • belcure
    #83
    Üdv! Új akkut vettem a telóba,csak nem pont az övét! A típus meg egyezik, bl-4u,csak hogy nem 1000mAh hanem 1200mAh! Azaz 3120c akkuját,kicsit szét kellett a pólusait feszíteni hogy befeküdjön,de tökéletesen müködik! Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek nem lesz gond a készülékkel hosszútávom? Valamint használhatom-e ezzel az akkuval az original gyorstöltőt vagy inkább egy régebbi töltővel töltsem ezentúl az akkut? Kösz előre is!
  • Csibusz
    #82
    Hali érdekelne a vélemény!
    Ráfizetés nélkül szerezhetnék a nokia5530-am helyett egy Iphone 2g. Szerintetek megérné?
    Ha igen miért?
    Ha nem miért nem?
    Előre is köszi és fikát nem kérek
  • Danyi95
    #81
    Hi.
    Ehez a telefonhoz játékokat, programokat, stb. Honnan tudnék letölteni?(Ezen kívül? :D)
  • talpai
    #80
    Sziasztok Nokia 5530 XpressMusic-om van és éerdekelne hogy honnan tudnám letölteni ezt a gps http://www.youtube.com/watch?v=lqsaY4-5okA vagy egyáltalán hogyan müködik ez ???????
  • ben89
    #79
    sziasztok!a problémám h találtam egy egész korrekt állapotban lévő 5530at 30ezer Ft-ért!Csak annyi a baj vele h virágos a hátlapja és ezzel együtt a szélén húzodó csík is rózsaszín!Az a kérdéseim hogy ezt a két dolgot ki lehet e cserélni vagy emiatt felejtős a dolog?köszii
  • pettersonbp
    #78
    megkaptam a telómat, de elsőre csak kb 2 órát töltöttem, és utána lemeritettem, és utána kb 12-23 ora töltés, megint lemerült de nem teljesen, és most megint 12-13orás töltés, baj hogy az elején nem meritettem le és töltöttem kb 12 orán keresztül??
  • SrAta
    #77
    olyan mint az iphone apps letöltőközpont
    minden szart letudsz szedni havidíjasan:D
    térképek játékok zenék...
  • dark night
    #76
    nem volt még wifis telóm csak azért kérdezem!
    ez az ovi még egy rejtély nekem hogy az mit takar magában??
  • SrAta
    #75
    hát figyelj a wifinek levegőben 100m a hatótávolsága (MAXIMUM)
    ezen belül tudsz netezni.
    Most ha 3Gvel valami csodás módon feltudsz csatlakozni a saját routeredre, a net akkoris fizetős, max látod a többi gépedet a hálózatba.
  • dark night
    #74
    üdv!
    arra lennék kíváncsi hogy olvastam hogy lehet olyat hogyha a telefonnak megadom a routerem ip címét akkor nagy távolságból is lehet rajta keresztül netezni!
    ez igaz vagy pontosan hogyan működik ez a dolog??
  • SrAta
    #73
    Mennyiért szórják most a vasat?
    Ha nem független, akkor t-mobilos árat mondjatok plz
    thx
  • wahquarch
    #72
    Jah sry, én úgy tudom, hogy 10Giga tárhely áll a rendelkezésedre.
  • Trillerke
    #71
    nekem regisztrációm is van, de igazából ott sincs semmi figyelmeztetés vagy még egy apró kis jelzés sincs, hogy mennyi tárhely vagy hogy mennyi foglalt belőle...
    egyébként meg van akinek nincs annyi pénze, hogy fizesse az adatforgalmat, így meg marad a wifi...:D
  • mamutvadasz
    #70
    Igen, csak a wifi miatt majd fel fognak költözni :) Elég gyors már a 3G ehhez, nem kell ide wifi.. :P
    De még mindig várom a választ a tárhellyel kapcsolatban..
  • wahquarch
    #69
    De a többség igen szóval, ideje felköltözni budapestre :)
  • mamutvadasz
    #68
    nem mindenki él nagyvárosban, ahol minden utcasarkon található wifi... :)
  • Trillerke
    #67
    kivéve, ha szerzel valami jó kis wifi-t, akkor hipp-hopp fent lesz:D
    ki mondta, hogy mindig a mobil internetet kell majd használni? :P
  • mamutvadasz
    #66
    Biztos hogy korlátlan? Mert ahol olvastam róla ott 10GB-ot írtak, nem értem akkor..
  • subesz
    #65
    Korlátlan a tárhelyed.Másik témában már olvastam:)
  • dahooker
    #64
    Ha jól tudom 10 giga tárhelyed van. Na oda aztán elég nagy méretű képek elférnek. Na persze nagy méretű képet sokáig tart majd feltölteni a telefonodról.
  • oregpapi
    #63
    Most láttam, hogy az arcade-ban ki van állítva hogy milyen mini coopert lehet megnyerni az ovi nyereményjátékában.
  • oregpapi
    #62
    Arra lettem volna kíváncsi, hogy milyen minőséget és mekkora képméretet engedélyez feltölteni?
  • ribot
    #61
    én töltöttem már fel. Miért kérded?
    Megy szépen minden! :)
  • oregpapi
    #60
    Az online-ban tényleg nincs, a másikban viszont mostmár megtaláltam, csak előbb átsiklottam felette.
    valaki próbált már meg feltölteni erre a kapott tárhelyre videót vagy képet?
  • mekkano
    #59
    Az online változatról nem lehet írni, de ha jól tudom a pc-ről igen.
  • ribot
    #58
    Mintha láttam volna valahol sms írást!
    De nem hinném, hogy visszafele fejlődne a dolog úgyhogy valószínű van ilyen opció!
  • oregpapi
    #57
    A gépről sms írás nekem hiányzik, remélem azt behozzák az újba az oviba is, vagy ha van akkor én nem találtam meg?
  • mekkano
    #56
    Én jelenleg csak az ovi.com-ra regeltem be a nyereményjáték miatt, és hogy legyen egy @ovi-s email címem :D
    Nagyon felhasználóbarát a kezelőfelülete, gyorsan megtaláltam benne mindent :)
  • oregpapi
    #55
    Én is elkezdtem ez az ovit használni, eddig jól elvagyunk. tetszik hogy akárhonnan el lehet érni. Szerintem jobban használható mint a pc suite.
  • ribot
    #54
    + nem tudsz naptárat szerkeszteni vele, + névjegyzéket szerkeszteni, + hívásokat kezdeményezni vagy smst írni gépről stbstbstb...
  • ribot
    #53
    Bármit amit PC Suite-el meg tudtál csinálni!
    Az a baj a TC-vel, hogy azzal le tudsz menteni mindent ami a telón van, viszont egy névjegyzéket már nem hiszem, hogy 100%-osan vissza tudsz tölteni vele!
  • Freetami
    #52
    például milyen dolgokra gondolsz?
  • yaman
    #51
    a total commander nem biztos hogy felismeri a telefonod egészét...
    A total commanderben csak másolgatni tudsz, ezzel a programmal pedig sok mást is.
  • Freetami
    #50
    nem tudjátok, hogy ez mennyivel másabb mintha pl total commanderben másolgatnám a cuccaimat?
  • yaman
    #49
    nekem is bejön eddig, bár még pár dolog hiányzik belőle...
  • Kasabian
    #48
    Én már használtam és nagyon klafa.
  • Vinkypale
    #47
    Én regisztráltam, de TI NE tegyétek!
    A Mini az nekem kell, nektek meg még mindig ott van heti egy telefon
  • Mostmegyunk
    #46
    Persze, különben nem nyerek. Baromi jó kedves leszel ám mindenkivel, ha összejön egy. :)
  • Thaison
    #45
    Használta már valaki az OVI-t ?
  • Kasabian
    #44
    én biztos nem adnám el, ez álmaim kicsi kocsija :)