50
Segítségnyújtás, ha már a Google is tanácstalan
  • Manus63
    #50
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem. Pár napja néhány YouTube videó nem indul el a Chrome alatt.
    Eddig simán ment bármilyen videó, most viszont van olyan, amelyet csak tölt, tölt, de nem indít el.
    Explorer alatt viszont elindulnak.
    Pl. ez sem indul el: https://www.youtube.com/watch?v=VBwWIhokdKo
    Tudnátok segíteni, mi lehet a hiba?
    Köszi előre is! :-)
  • SötétBarom
    #49
    Hi. Hogy tegyek win8.1-et egy tök üres, optikai meghajtó mentes gépre? Illetve van a win8.1-nek próbaverziója, ami egy hónapig megy aktiváció nélkül?
  • roberrtto
    #48
    sziasztok!
    Elég komoly gondom lenne és sűrgősen kellene segítség!
    Van egy programom és a tárhelyemet átkültöztették egy másik szerverre.
    A gondom az, hogy van egy exe file, ahol át kellene írni a szerver nevet, de sajnos én ehhez nem értek.
    Ha valaki tud segíteni fizetnék 5000 Ft-ot! Teamviewerrel gondoltam a dolgot!
    [email protected], vagy ide a fórumba írjatok.
  • Maxxximus
    #47
    Helló!

    25megabites netről váltottam 50esre, de wifin maradt 25, kábelen 50et mér..
    áramtalanítottam, de nem használt..a routerem egy Tp-link, TL-WR340GD típus..
    miben lehet a hiba? Segítsen valaki légyszi! Előre is köszönöm!
  • Addye
    #46
    Üdv mindenkinek!

    [color=red]Remélem nem sértek meg senkit, főleg nem szabályt![/color]

    Óriási nagy kérésem lenne mindazokhoz, akiknek van facebook hozzáférésük és kedvük/lehetőségük, hogy megtekintsék.

    A kép tulajdonosa indult egy pályázaton, mely abból áll, hogy képet kellett készíteni, majd feltölteni a pályázat indítójának oldalára, és facebookon lájk/tetszik gobbal lehet szavazni. A link (kép) a következő:

    http://www.facebook.com/photo.php?fbid=193315994070880&set=a.189499857785827.45975.168413356561144&type=3&theater

    Nagy szüksége lenne a nyereményre az iskola miatt. Kérek mindenkit, aki tud segíteni, segítsen. Elnézést, ha valakit megzavartam ezzel, ígérem, hogy még egy ilyen nem lesz, ha ez sikerül. Ebben Ti nagyot tudnátok segíteni :)

    Óriási nagy köszönet!
  • zeneimádó22
    #45
    Sziasztok!

    Neten próbáltam meg jegyet venni a cirque du soleil-re, nem akarom megadni a számlaszámom, ezért a megrendelem-bemegyek érte verziót választottam. Választottam volna, mert hiába kattintok rá nem engedi...ilyenkor mi van? Ha lelépek az oldalról, akkor törlődik a rendelésem?
  • léthé
    #44
    Sziasztok!!Nekem az a gondom ,hogy beköttetem UPC Fiber Power 120-as csomagot és csak 5-10 megával jön !! a szerelök akik "nagyon" értenek hozzá azt mondták windows hiba Segitene valaki ebben
  • Babyke0806
    #43
    Sziasztok!

    Nem tudom,hogy jó helyre írok-e (ha nem: sorry).
    Szóval az lenne a problémám,hogy: egyik nap meg akartam hallgatni a régi zenéimet, (amiket egy külső winchesteren tárolok) és néhány vhogy megváltozott v felülíródott (fogalmam sincs), mert pl.: egy rock zene helyett is (ugyanazt) a trance zenét játsza le. tehát megváltozott a tartalma. a lejátszóban stimmel az előadó és a szám címe, csak épp a zene nem. vmelyiket pedig meg sem nyitja. (régen itunes-t használtam, most media player-t . nem tudom, hogy ez számít-e.)
    Találkozott vki ezzel a jelenséggel? ha igen mitől van és mit tegyek? (azon kívül,h töltsem le újra a zenéket..)
    Előre is köszi a segítséget!!!
  • Dzsini
    #42
    Várd meg a beiratkozást, ezernyi ajánlatot fognak adni, diákszámlák, ilyesmik - 1-2 évig elengedik a számlavezetési díjat, jár hozzá mobilfeltöltés, meg hasonlók. Aztán ha lejár, akkor 5 perc alatt beszállsz máshova, és folytatod amíg egyetemista vagy - nem gond szeptemberenként bankot váltani, ha van jobb ajánlat.
  • #41
    Én az OTPnél vagyok, de úgy hallottam a K&H meg az Erste jobb:) bár nézzél ajánlatokat, kártyadíj, kamat, kezelési költség ügyben. Főleg az utolsó. Az szabja meg, hogy mennyit vonnak le, ha tranzakciód van:)
  • szandy90
    #40
    Sziasztok!


    Tanácsot szeretnék tőletek kérni.Úgy tudom,hogy az ösztöndíj miatt bankszámlát kellene nyitnom.Viszont nem vagyok jártas a témában.Hol lenne érdemes nyitni.


    Ti hol bankoltok?


    Köszi
  • tmartin
    #39
    Hi!
    Abba a hibába estem a fórumomnál, hogy kivan írva oda felülre, hogy "bejelentkezve:tmartin" ahol itt az van írva, hogy "Ez az általán...". Ezt hogyan tudom eltűntetni? Mivel nekem a Téma karbantartása menünél nem engedi kitörölni azt a HTML kódot ami ezt léthrehozta, mármint kitörlöm és nem engedi hogy rányomjak a mehet gombra.
    Szerintetek ezt meglehet valahogy csinálni? Ha igen hogyan?
  • veszelka
    #38
    Üdvözletem

    a problémám a következő.
    vettem a minap egy ilyet

    xp van rajta, mint láthatjátok. de a wifit az istennek se tudom rajta beállítani. arra már rájöttem, hogy az alján egy csúszkával lehet be/kikapcsolni. amikor elhúzom, a képernyőn megjelenik egy embléma, és ennyi. nem világít a wifi ledje.

    a kékfog üzemel rendesen, az világít, csak ez nem. waths the problem?
  • tigerbácsi
    #37
    ok! akkor sorry!
  • DarkHorSe
    #36
    Nem a fogam kezd el fajni, hanem a fejem.

    Mar talaltam rola leirast, Brain_freeze neven
  • Immigrants
    #35
    Miért van az hogy bizt mentést csináltam egy játékról pontosabban két fájláról és tovább törli mint magát a játékot
  • Slayerboy
    #34
    A videókártyának nem sok köze van a hanghoz. Ha alaplapi hangkártya van (integrált) akkor az alaplap CD-jéről kell fellrakni a drivert.
    Ha külön hangkártya van a gépben akkor a hozzá kapott CD-ről. Videókártyánál ugyanígy.
  • zsebrocky
    #33
    ja és privátba léci,mert nem mindig figyelem...
  • zsebrocky
    #32
    valaki segítsen!
    újraraktam a gépem és most nincs hangja...
    videovezérlő vga kompatibilis:Az eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepítve. (Kód: 28)
    Mit lehet ilyenkor tenni?
    vagy adjatok valami linket ahol tudnak válaszolni,léci
    előre is köszi
  • #31
    nemtudja valaki, hogy mi a Ginger naplója című sorozat német neve?:D vagy esetleg hogy melyik oldalról lehet letölteni magyarul, vagy németül?
  • ajem kisa
    #30
    Szösz-mösz? Porcica?
  • tigerbácsi
    #29
    ok van ilyen is, de van olyan is amikor elég ha egy kis hideg éri a fogat vagy az ínyt. szerintem a kettő az más, de nem kötözködöm, mert nem vagyok biztos a dolgomban. :-)
  • Slayerboy
    #28
    Nem a foga az érzékeny, hanem ha gyorsan eszel vagy iszol sok hideget ez akkor jelentkezik. Agyfagyásnak hívják bár kicsit morbid, de így van. :)

    Amúgy?
  • Super Saiyan
    #27
    lehűl a szájpadlásod
  • NEOreg3
    #26
    over 9000
  • Myron
    #25
    hogy kell 4chan-ban 7-est beírni? de azt a 7-est amit tényleg úgy néz ki mint a 7-es és nem ilyen kis hetes meg bekarikázott hetes meg görbe hetes
  • tigerbácsi
    #24
    :-D rossz volt a tippem. énis most néztem meg :-)
  • Dynamic
    #23
    Sensodyne
  • tigerbácsi
    #22
    a fogad érzékeny a hidegre. vannak ilyen emberek, de vannak jó fogkrémek rá. valami e betűs ha jól emlékszem. (talán elmex de csak tipp)
  • DarkHorSe
    #21
    Miert kezd el fajni a fejem, hogyha sok fagylaltot eszem ?

    nem is igazabol faj, olyan mintha megfagyna az agyam :o
  • Hegi90
    #20
    miért? a ki van fent legtovább topikban is van valami hasonló.
  • BB7
    #19
    Hát.. ja! :D
  • Frosty01
    #18
    de van! csak az a moderátoroké xD
  • miilann04
    #17
    mi a manó
  • BB7
    #16
    EZ itt az SG.. szerintem összekevered egy másik fórummal!
    Itt sosem lesz pontrendszer! :(
  • #15
    kösz:)
  • Csesza
    #14
    beírod a Moderátor figyelmébe! topikba

    topik linkkel, mindennel 1üt
  • Kicsikiraly
    #13
    moderátorok figyelmébe topikba beírod.

    eddig kétszer segítettem, kéne vmi pontrendszer :D
  • #12
    és azt hogy? csak ide postoljam be, hátha elolvassa, vagy felkell keresnem?:)
  • BB7
    #11
    Már te sehogy! Kérj meg egy modit! :)