16
  • narumon
    #16
    Hát szerintem azon röhögött, hogy 32GB foglalat. Mivel kártyát egyáltalán nem adnak hozzá, így maximum SDHC foglalat lehet GB nélkül. Ráadásként a Samsunghoz odaírták hogy 8GB, de mivel ott is SDHC foglalat van amibe bele tudsz rakni 32GB-ost is, így ez megint egy kicsit LOL. Jó kínai módra a 0GB-ot előnyként tüntetik fel a 8GB-al szemben. Apró kicsi csúsztatás ami a jó kis kínai cuccoknál szinte mindig fellelhető.
  • Inquisitor
    #15
    Miért is? Ez úgy hangzott mint ha nem lenne még 32GB SDHC kártya, pedig de.
  • narumon
    #14
    Sőt jobban megnézve nagyobb összegben fogadnék, hogy még azt a 200$ körüli árat sem éri meg amennyiért az ebayen adják.
  • narumon
    #13
    Próbáltad már vagy csak úgy mondod? Nem vennék rá mérget, hogy bármire is jó, kiindulva mondjuk a kínai 10Mpixeles extraszuper fényképezőkből. (Ami max egy telefonnal veszi fel a versenyt)
  • gosub
    #12
    A belinkelt video egy fos! A minősége lehúznivalóan szar! És nem csak a kép, hanem a tartalom is. Bármelyik videórögzítős fényképezőgép lepipálja! (Persze tudom én hogy szándékosan tömörítették le, de minek???) Mintha a milka reklámként kutyagumit osztogatna, abból döntsd el milyen a csoki.
  • Lateralus
    #11
    32GB-os...SDHC foglalat!
    (Felröhögtem)

    Párja sincs, annyira előremutató.
  • Möci
    #10
    Lehet, hogy lenyomja a samsungot az általad belinkelt cucc, de a cikkben a sony-ról volt szó.
  • Möci
    #9
    se printelni, se faxolni nem tud...
  • roliika
    #8
    Occo pici kínai és lenyomja a Samsungot mint a szart.
  • duke
    #7
    Ja es a szines lezer nyomtatot is kihagytak belole a barmok,illetve meg projektor sincs benne,hogy ezek milyen hulyek.
  • hangulati
    #6
    Azert egy telefon meg beleferhetett volna. Ha mar multifunkcios...
  • Gabe Dearborne
    #5
    Még egyszer "nesze semmi, fogd meg jól". Unom, hogy folyton bóvlit akarnak rámsózni. Maradok az állóképnél.
  • cloud.strife
    #4
    Menjetek fel a youtube-ra, írjátok be, hogy TG7 és voilá, van ezer 720p anyag..... :)

    Monnyuk a Vimeo-n nemtom mennyi az időlimit, de vhova felrakhatták volna legalább 720p-ben azt a 13 percet.... :D
  • KillerBee
    #3
    A Sony magyar oldalán van a cikkben belinkelt leméretezett és sz@rrá tömörített 13 perces videó. Nem lenne nagyobb reklámértéke, ha csak fél percet tettek volna fel, de eredeti minőségben?
  • Cat #2
    A sajtótájékoztatón valószínűleg a full HD verziót vetítették le. Már ha értenek hozzá. De csak volt ott műszaki szakember is, legalább aki csinálta.
  • KillerBee
    #1
    "Full HD - ez igaz, ezt demonstrálandó egy HDR-TG7VE-vel készített filmet is megszemlélhettünk."

    Ez a 720x405 pixeles, agyontömörített (871 kbit/s-os) videó mitől full HD?