26
Kérdések, tanácsok, ajánlások, áruházak, stb...
  • Tyler1
    #26
    azaz :D
  • John Cena
    #25
    grip az amit a markolatra kell rakni nem tenisz ütőnek?? nem? azért kérdemmert nem értek ateniszhez:D
  • n3whous3
    #24
    végülis ja
  • Tyler1
    #23
    igen csukló és a kézfej védelmére szolgál! vmint kesztyű alá h felszívja az izzadságot és ne a kesztyűt bassza szét!
    itt nálunk a bandázs szó csak a sport téren használt! igen a jelentése kötszer, de ez nálunk inkább a fáslinak felel meg.
    na mind1!
    egy sportszer boltban ha az eladó nem tudja miaz, nem is az h nem tudja, hanem összekeveri a grippel, és még ő húzza a száját, azt rúgnám ki az űrbe.
  • n3whous3
    #22
    Bandázs jóformán valami olyasmit jelent tudtommal, amivel betekered a kezed/lábad, hogy védd, vagy utólag sérüléskor betekered. Avagy a ragtapasz is annak mondható. Szal én se értem pl, hogy te mire akarsz kilyukadni.
    bandage = kötszer
    Mire akarod egyáltalán használni? :D
  • Tyler1
    #21
    mit magyarázzak el???? bandázs kell a kezemre! ezt az nem érti aki nem is tudja mi az! ilyet meg ne alkalmazzanak sportszerüzletbe!(csak mer jó segge van) tenisz cucokknál mér lenne bandázs???
  • n3whous3
    #20
    Azért megpróbálhatnád magyarul is elmondani neki, mert bár ki lehet következtetni a dolgot, de inkább elmész duzzogva, mint elmagyarázod? OMG
  • Tyler1
    #19
    -hello!
    -szia!
    -tudok segíteni??
    -bandázsotok van?
    -persze ott van!
    -ez nem az!
    -de! az az!
    -neem ez nem az!
    -nekem ne mond! csak tudom...
    -ez teniszütő grip!
    -ja neked mire kell??
    -nekem bandázs kell a kezemre!!!!!!!!!!!
    -jah és az nem jó mi??
    -(wtf???????) nem igazán!
    -akk sajnos nincs! bocsi!
    -köszi a semmit! (te ribanc)
    -szia!
    -szia!
  • John Cena
    #18
    mert?:D
  • Tyler1
    #17
    húú hát én azt mondom tüntessünk a női eladók ellen a sportszer üzletekben! mer ma majdnem szétfejeltem egyet...
  • dragon11
    #16
    kocka?:F
  • n3whous3
    #15
    na te is kapd be :D szted nem boltban vettem volna, ha találok normálisat meg nem nagyon drágát? :CCC
  • tommygear
    #14
    get a life :D
  • John Cena
    #13
    az még 1 fasza dolog!!!
  • John Cena
    #12
    DEcatlont ajánlom dunakeszin! a Kipstás kosárlabdájuk szerintem nagyon jó +nem tom van e még anno kipstás kosár csuka 8000ft
  • n3whous3
    #11
    én találtam 5-15 között Yashima korit, alu felfüggesztővel, nem valami nagy cucc, de nekem jól bevált, a csapágyakkal nem vagyok megelégedve. Neten rendeltem
  • spy803
    #10
    Először sportszeletet olvastam. :D
    Amúgy milyen görkorit ajánlotok kezdőknek?
  • fook
    #9
    csak az adidas copa mundial :)
  • Tyler1
    #8
    én a fürge nyusziban már csalódtam, a nike stoplisom idő elött feladta a szolgálatot!
  • Gaborkik #7
    Én pl a Decathlonban szoktam általában vásárolni ...
    Eddig nem csalódtam ott vettem bringás kesztyűt , hokis jégkorit, nfl labdát meg teremcipőt ....
  • Tyler1
    #6
    jólvan már az ember is tévedhet XD

  • n3whous3
    #5
    get a life AS:ASD:ASD:ASD:ASD

    ha már sportszerek, görkori ügyben pl nagyot csalódtam Szegeden pár hónapja, egy halom boltot találtam, de egyik bezárt, másik eltűnt, harmadikat nem is találtam meg (hétköznap néztem már 2x is erre pár hete látom mégiscsak ott van, ahol mondták, csak most nyitva...), negyedik kiment a picsába, ötödikben maxprofi cuccok voltak, amit az Isten se fizet meg... Meg ilyesmi.

    +fav
  • Ic3 m4n
    #4
    fail :D
  • leho94
    #3
    lmao
  • Tyler1
    #2
    Én pl. eddig a netről rendeltem mindent, erre most kiderült h szép városomban is van egy nagyobb sporszerüzlet :D
  • Tyler1
    #1
    Minden ami a sportszerekkel kapcsolatos! Akinek kérdése van az felteheti, vagy ha keres vmit akk itt tanácsot kaphat!