411



Lost Planet 2
  • grebber
    #411
    Lost Planet 3 képek!
  • Maxtreme
    #410
    Hóval, faggyal jön a Lost Planet 3

    A Lost Planet 3-at ugyanis az a Spark Unlimited készíti, amelyiknek a finoman szólva gyengécske Legendary és Turning Point: Fall of Liberty játékokat köszönhetjük.

    -------------------------------------

    jajjneeeeeeeeeeeeeeeee
  • Robi546
    #409
    looool. XDDD
  • dronkZero
    #408
    Ááááááááááááááááááááááááááááááábazdmer, ezt nemide!! :D
  • dronkZero
    #407
    Uh, elkezdtek ÖZÖNLENI a bevándorlók, nem tudok lépést tartani a bővüléssel. Nincs elég szoba, kajatermeléssel nem tudom, mi lesz, kicsit para.

    Annyiból jó, hogy jön egy csomó talented meg high master szintű törpe is.

    Megépítettem a vízellátó rendszert, a patak medre alatti lyukon kapja a vizet, oda csak nem megy be semmi... :)
    Éhen döglöttek a teheneim valahogy. :P Aztán kiadtam néhány törpének az animal caretaker melót, remélem a többi állatom nem jut hasonló sorsra.

    Túl vagyok az első strange mood-on is sikerrel, szerencsére volt minden alapanyag.

    Ami viszont nagyon zavar, hogy valami ironhand tilesetet használok, és a számok 1-7 ig ki vannak cserélve grafikára, úgyhogy elég nehéz értelmeznem a mennyiséggel kapcsolatos dolgokat... :P Azt sem tudom, hány törpém van, olyan 50 körül lehet.
  • dronkZero
    #406
    Komolyan nem értem ezt a szart.

    Tunngle fenn van, benn vagyunk a lobbiban.
    Elindítom a teknogods buziságot, rányomok, hogy automatic(client).
    Kipipálja az adapter:ready-t, meg a registry key:set-et, és mondja, hogy indítsam a játékot.
    Elindítom.
    Kipipálja a gamestartot.
    Kipipálja a DLLloadert, harminc másodperc múlva pittyeg.
    Campaign, egyikünk crate game, másikunk custom game.
    Nyomunk egy F12.
    Custom game-nél minden any.
    OK, menjen...éééééés....Lófaszt nem csinál, új lobbit kreál. Gondolom mert nem talál semmit.

    Nézegetjük a szájbatekert videókat, elvileg mindent jól csinálunk, mégis baszik működni.
  • Kongy
    #405
    Nem tudnátok megmondani h h kell coop módba csatlakozni? Bemegyek a Quick Match-be, ott kiválasztok egy embert, és várok 1 órát a lobbyban nem történik semmi. ez most hogy megy? A másik játékosra kell várni?! Nem játszik közben? Vagy csak chapter elején csatlakozhatok???
  • Rage47
    #404
    100Ft-ot nem ér
  • grebber
    #403
    Akciósan most ~1800FT házhoz szállítással
  • pisztácia
    #402
    Üdv!

    Lehet akkor már menteni a játékban? Skidrow- verzio van meg. bocs h nem olvastam vissza csak melo:S koszi a segitseget
  • Suzaka
    #401
    Üdv, van a játékban LAN lehetőség? Vagy a mostani szarokhoz hűen ezt sem lehet normális LANon coopba tolni?
  • Evin
    #400
    Vagyis dx10.1-et tud.
  • Evin
    #399
    Valószínűleg az automatikusan átvált dx9 vagy 10-re.
    De a HD4850 max dx1.0-et tud.
  • Tower Guard
    #398
    De azt nem értem hogy az új avp dx11-es változata szépen fut...
  • grebber
    #397
    4850 az nem tudja a DX11-et szóval nem is fog futni rajta Dx11 ben soha.
  • Tower Guard
    #396
    Fatal error ERRO3 : failed to initialize directx 11
  • Tower Guard
    #395
    Hali!
    Nekem sem megy directx11-ben? Mi a franc baja lehet?
    Az AVP dx11-ben szépen futott ez meg valami errort ír ki. (persze win7 van)
    Sapphire hd 4850-em van, vagy már az is baja a genyának hogy nem nvidia?

  • gyalogstuka
    #394
    Hali

    Az egyjátékos rész a quick match opcióval inditható.
  • abel0317
    #393
    bocs hogy leírtam van kétszer a kérdést de mindig az van hogy leírom és nem tudom mikor mutatja az oldalon mert nem rakja ki
  • abel0317
    #392
    van a játékban single player?
  • norbi2fraktal
    #391
    heló! van
  • abel0317
    #390
    helló! van a játékban single player?
  • RJoco
    #389
    Megvan!
    Kaptam is rá egy szép D minősítést, csak azt nem tudom miért...
    Na mindegy...
    Legalább végigjátszottam...
  • RJoco
    #388
    Helló!

    A 6-4-es pálya főszörnyét hogy kell lenyomni?
    Egyszerűen nem jövök rá, mi a fenét kell rajta lőni, mert sehogy sem megy le az élete.
    Ez egy 4 karú T szörny, mely időnként tűzgolyókat lő.
  • blitzkrieger
    #387
    Halli!
    Segítsetek. Episode 1: Return to E.D.N. III - Chapter 1, Mission 3 Part 2.
    Ennek a végén egyszerűen nem lép tovább ERROR üzenettel kilép a játékból.Minden feledat teljesítve,megtörtént a visszaszámolás és elkezdenek menekülni,és nem mindíg ugyanott lép ki.Mi lehet az oka?
  • JackSparrow88
    #386
    Hát ez meg sem közelíti az első rész színvonalát. Monoton pályák és buta MI, ráadásul olykor marha sokat kell menni hogy lementse az aktuális állásunkat.(és nem biztos hogy az embernek mindig kedve vagy ideje van arra hogy akár 3/4 - 1 óráig is szórakozzon vele, mire végül hajlandó menteni. Egyetlen pozitívuma a hatalmas akridok amíg lövöldözése az 1-hez hasonló élményt ad de ez nem menti meg sajnos a bukástól. Nálam az év csalódása. Persze azért végigviszem de többször nem veszem elő az biztos.
  • abel0317
    #385
    a játékba van single player vagy csak coop van?
  • Murder3
    #384
    chapter 6-bba kaptam a legrosszabb rangokat, de annál is megadta, csak a 4-nél nem adta meg meg a játék teljesítéséért járót...
  • norbi2fraktal
    #383
    lehetséges hogy nem csak teljesíteni kell chaptert, hanem jó értékelést kell elérned, pl.: S rangot
  • Murder3
    #382
    az mért van h nem kaptam meg a játék befejezésekor a játék teljesítésért járó archievementet?
    meg a chapter 3-hez se kaptam meg a többihez megkaptam...
  • norbi2fraktal
    #381
    igen, érdekes feltettem, változást nem láttam igaz csak 2 percig néztem, lehet multi-ban javít vmit
  • grebber
    #380
    Senki nem tudja mit javít ez benne a jó még ők sem :D
  • norbi2fraktal
    #379
    Lost.Planet.2.v1.1.Update-SKIDROW
  • kanestone
    #378
    Sziasztok!

    Egy kis segítség kellene!

    FATAL ERROR

    erro09: unsupporten function: getDevice()->Reset(&d3dppm)

    Ezt a hibaüzenetet kapom!
    próbáltam több verziót,és minden Crack-et,de mindig ugyanez!

    Help !!!
  • Attelee
    #377
    Az legyen a szerver akinek a legjobb a nete,és ahhoz csatlakozzon a többi.
    Teknogodsben f12-öt nyomjatok mielött keresnétek.
  • gneoka
    #376
    hali!
    itt vagyunk 4 en egy lanon
    szeretnénk lost planet 2vel játszani
    mindenki belépett a játékba de hiába creatol valaki szervert csak 1 embert tud csatlakoztatni
    hogy lehet 4 en játszani coop-ban?
    az ai playert ha levesszül 1-3 között vagy akár 0 ra is akkor is csak 1 ember csatlakozik a többi már nem tud belépni
  • Csavez
    #375
    Nyomok még1 szélesvásznút! :D

  • Shep
    #374
    Na hát ennyire nem fogott meg a játékmenet ,hogy még erre sem emlékszem jól :)
  • strebacom
    #373
  • Murder3
    #372
    csak simán be kell szállni oldalra a oszt felnyitni az eggyik data postot h spawnolhass oda.