13
  • Anteris
    #13
    a trailer a legszemetebb műfaj. Ha rajtam múlna betiltanám.
  • Alwares
    #12
    A Star Trek 3. trailere nagyon ott van. Nem is tudom megmondani hányszor néztem meg a film előtt:D
  • Prof William
    #11
    http://www.youtube.com/watch?v=zCmVHuHCG_o&feature=channel_page

    A Zoe 2 trailere majdnem 7 perces de a hangulata 10/10
  • TeDDyRuSh
    #10
    Ciki, de ST Trailer 3-tól mindig kiráz a hideg
  • winnie
    #9
    ez a my winnipeg trailer nem semmi. mennyi vágómeló lehetett összerántani egy ilyet? anyám...
  • sandor8206
    #8
    UP nagyon jól megy! Nem baj amíg a Pixar minőségi cuccokat gyárt, keressék is csak a lóvét a filmjeik. ST adatai önmagáért beszélnek, bejön a népnek, ahogy a T4 adatai is, szánalom. Meglepődnék ha jönne a T5.
  • TeDDyRuSh
    #7
    Friss adat, mert ezt Viktor majd csak szerdán hozza le leghamarabb:
    Amcsi hétvégi bevétele (09.06.05-07.):

    1.UP - 44,25mill - össz.: 137,3m fut:2hét
    2.The Hangover - 43,28mill - össz.: 43,28m fut:1hét
    3.Land of the lost - 19,52m - össz.: 19,52m fut: 1hét
    4.N.at the M.2 - 14,65m - össz.: 124,37m fut: 3hét
    5. Star Trek - 8,4m - össz.: 222,8m fut: 5hét
    6.Terminator - 8,175m - össz.: 105,5m fut: 3hét
    .
    8. Angels and Demons - 6,5m - össz.: 116,1m fut 2hét
    .
    11.X-men Wolverine - 1,8m - össz.: 174,3m fut: 5hét

    Ezekből az adatokból mindenki leszűrheti a kedvencek sikereit. Egyértelműen a ST. viszi a prímet, ugyanis 5 hete van a top5-ben és az idei év legtöbb bevételét hozó film is, idáig persze:)
  • sandor8206
    #6
    hát persze, de azért is mondtam, hogy az igazán nagy bevételhez jó film kell, lsd. most wolverine jól nyitott meg is lesz bevétele, tehát nem panaszkodhat, de nem lett volna neki még jobb ha 2-szer annyit hoz, ahhoz meg jó film kell, hogy alacsonyan csökkenjen. Pl: szinte nevetséges de az ST 4. vagy 5. hetében többet hozott mint a rá 2 hétre bemutatott T4 :-)
  • winnie
    #5
    az előzetes felel az első hétvégéért, az első hétvége meg az összbevételért. onnét már csak a kiválasztott filmek tudják megverni az odds-okat, de a péntek-szombat csökkenés (és általában a kritikák alapján) alapján jó közelítéssel becsülhető az összbevétel.

    épp ezért öröm látni brutálisan jól, hétrl-hétre szintet tartó filmeket. de sajnos nem minden nap születik egy hatodik érzék, sikoly, titanic vagy alul semmi, bazi nagy görög lagzi. vagy mátrix.
  • sandor8206
    #4
    "...Manapság egy film előzetese inkább felel egy film bevételeiért, sikeréért vagy bukásáért, mint maga az alkotás.." legnagyobb hülyeség, max. első hétvégén. De az igazán nagy bevételhez kell a jó film.
  • Csak77
    #3
    Egyértelmű a Star Trek győzelme! A Sötét lovagnak annyira nem volt jó az előzetese!
  • savior
    #2
    a hetvegi premier a szar filmeknel jon jol. olyankor nem dolgoznak, nincs suli sem. a media is pihen. minimum hetfo lesz mire hire megy, hogy szar a film es kar ra a penzt kidobni, de addigra mar vissza is termelte a raforditott osszeg felet.
  • Andrews2007
    #1
    Nem értem nemrég volt egy hír hogy a Sötét lovag nyerte a trailerek versenyét akkor az 2007-é volt mert ugye a sötét lovagnak májusban is volt előzetese 2008ban. No.