8
  • winnie
    #8
    ha az elmúlt évek legnézettebb scifijéről beszélsz, akkor ezúttal azt csináltad, amit a tömeg. nézted, ami a legnézettebb. az, hogy itthon csak pár százezren nézték éjszaka, ugyancsak nem rossz eredmény.
  • narumon
    #7
    Hehhe szinte az egyetlen sorozat volt amit többé kevésbé néztem, dehát megszoktam már, hogy nem azt csinálom amit a tömeg :)
  • winnie
    #6
    nézőpont kérdése. szemenköpnek sok nézőt, de közben, ami helyette van még több nézőt ad a tévének. amit az utolsó mondatban írsz, jogos, de az ökörség nem jó szó, szemétség? lehet. de ökörség az lenne, ha egy bukást műsoron tartanának (már, ha bukásról van szó). sajnos a tévék nem jótékonysági intézmények.
  • winnie
    #5
    javítson ki valaki, ha tévedek, de egy sorozatnál általában előre mgveszik az évadokat, nem?
  • tyuklepes
    #4
    Én kissé analfabéta vagyok TV-s üzlet szempontjából, szóval nekem csak az jön le, hogy pár (száz)ezer rajongót simán szemen köpnek ... Szerintem ha az követnék, hogy a kevesebb több, nem vásárolnának annyi gagyit, és a színvonalas(abb) sorozatoknak, mint szerintem a 4400 volt, több esélye lenne. De ez csak szerény magánvélemény. De ennél nagyobb ökörséget, mint sorozatot elkezdeni, aztán a közepén abbahagyni, most hirtelen nem tudok elképzelni ...
  • MiZo81
    #3
    Egyszerűen csak nem vették meg az összes részt, és nem is akarják.
    Asszem 2007-ben sem adták le végig...
  • winnie
    #2
    miért? oké, valahol sejthető volt, hogy az éjféli kezdési időpont után nem nagyon fogja folytatni a tv2 a sorozatot.
  • Ravkin
    #1
    Jézusom ez a cikk az összes szekeres viktor cikken túltesz

    vagy csak én vagyok ennyire fáradt ?