142
Mini Ninjas
  • Prince23
    #1
    Hitman alkotóitól!

    Meglehetősen magyar magazinok nem nagyon bewszéltekl róluk, de íme egy GT E3 videó. Nekem kell ez a gém :DD

    E3 trailer

    Az Eidos legújabb játéka inkább aranyos lesz, mint komoly. Már a címből is sejthető, hogy a célközönség ezúttal nem a HC, felnőtt játékosok, hanem inkább a casual réteg. Ezért aztán elsőre talán furcsa lehet, hogy az Eidos az IO Interactive-ot bízta meg a fejlesztéssel.
    A cikk a hirdetés után folytatódik

    Az IO eddig minidg komoly, felnőtt játékokat készített, de a képeket elnézve, ezt a feladatot is sikeresen megoldották. A Mini Ninjas ugyen nem biztos, hogy minden Hitman, esetleg Kane & Lynch rajongónak bejön, de ettől még lehet nagyon jó.

    A főhős Hiro, egy picike ninja, aki azért kőkemény, akinek feladata, hogy megmentse a világot a káosztól, és elhozza a harmóniát(?). Kalandjai során gonosz szamurájok tőmkelege ront rá, ezért kardja mellett a Kuji mágia fortélyait is felhasználhatjuk. Néhány kép érkezett a galériába, tudjátok, jobb fent. Megjelenés idén ősszel, Xbox360, és PS3 konzolokra, PC-re, Wii-re, valamint NDS-re.

    infó: GSO

    Megjelenés: szeptember
  • Prince23
    #2
    E3 Rain trailer
    Story trailer
  • gfreak
    #3
    ez teljesen fasza

    nekem is kell
  • Solid Snake
    #4
    +fav Csak erős idegzetüeknek, hősünk akcióban. Loális :)
  • jackcsabi
    #5
    +fav
    Ez nagyon tetszik :D Mindenképp beszerzem majd :P
  • Thanatos
    #6
    és a hitman fejlesztőinek munkaidejét ilyenre pazarolják... :(((
  • John Cena
    #7
    tök faszának tűnik:D
  • Frosty01
    #8
    jóféle lesz
  • RAZOR27
    #9
    amikor bejelentették, már akkor felfigyeltem rá, imádom már most xD
  • Prince23
    #10
    Jó lesz ez, kell ilyen is néha:)
  • Kicsikiraly
    #11
    Ez rohadtjó :D
  • NEOreg3
    #12
    nekem ez túl gyerekes:(
  • Morphin
    #13
    pc-re kijön?? nekem is nagyon tetszik...
  • Morphin
    #14
    ki...bocsánat,siettem!
  • Fbn Lx
    #15
    hát ez kibaszott jóóó :D hangulatos kis játék lesz
  • Balazs15
    #16
    nekem erröl az a pandás buzis film jut eszembe mi is volt a neve? kung fu panda vagy mi
  • Prince23
    #17
    A fejlesztők szerint SANDBOX játék lesz, hatalmas bejárható területtel, most olvastam a pcguruban!
    Na erre varjatok gombot :P
  • Frosty01
    #18
    ok. mi az a sandbox XD
  • Prince23
    #19
    :D
    Hatalmas bejárható területet jelent, nagyobb szabdsággal, ahol NPC-k is fognak fogadni vagy ütni.
  • jackcsabi
    #20
    Nem, a sandbox az az mikor te tehetsz be bármit amit akarsz...
  • Prince23
    #21
    Mi? :Oo
  • Frosty01
    #22
    mostmivan?????
  • Solid Snake
    #23
    sandbox monnyon le
  • Solid Snake
    #24
    első találat :)
  • Prince23
    #25
    52 ÚJ KÉP!!
  • Prince23
    #26
    Megjelenés: Szeptember 8
  • Prince23
    #27
    új tréler
  • vzajcev
    #28
  • TitaniumRR
    #29
    A kereső nem látja ezt a topicot...

    Nem lesz ez rossz, de inkább kiskorúaknak.
    A Way of the Samurai 3 európai megjelenése pedig októberben várható.
  • Prince23
    #30
    Holnap demó!
  • Hellsing47
    #31
    Lehet tölteni 800MB
  • Morphin
    #32
    tenksz!
  • Morphin
    #33
    uhh kár hogy ilyen hamar vége lett...sebaj majd szeptemberben!
    a demo végén a videoban mekkora főellenség lesz már OMG...vagy 20szor akkora mint a kis ninja srác^^ nem rossz ez a 3 demo-s kis ninja se,de nagyon jók lesznek még ezeken kívül is (bár a kis csajt nem nagyon használtam most) én xbox360 controllerrel toltam pc-n, és nagyon élvezetes,lendületes kis game lett ez...checkolja mindenki!!
  • SZilaJMaGGoT
    #34
    Nekem nagyon bejött ez a kis game... :D Aranyos meg szórakoztató meg minden... :D
  • Prince23
    #35
    Én is nagyon várom már. Hajrá Eidos:D
  • buklee
    #36
    Nekem nem működött sem chillstreamme sem pedig rumblepad 2-vel.
    A játék amúgy nem fogott meg annyira, de egynek elmegy.
  • Morphin
    #37
    nekem egyből felismerte,nem volt vele gond...irányítás elég jó.igaz én elsőre nagyon hamar végig szaladtam rajta...nem kellett volna.
    másnap elindítottam megint,kicsit jobban körbenéztem a pályán,és pff mennyi mindent hagy ki az ember ha csak végig futkározik rajta. annyi ilyen kis eldugott extra van a játékban...lehet növényekből kirakni cuccokat (persze ha megtanulod) gondolom minden pályán lehet valamit tanulni (ilyen kis kút-szerű valaminél csináltam) akkor pl a demóban is lehet menni gyalog a végéhez,meg "raftingolva"(tehát nem olyan egy síkú az egész)...horgászni... etc. folytathatnám. ki kell próbálni. és ugye ez még csak 3 karakter, lesz még egy csomó...a fő karakter meg ilyen varázslatokat is tud,ami nagyon megdob egy-egy részt.
    jah és zárszónak, a játékban látható videók nagyon szépen meg vannak csinálva,és a sztori sem rossz. (nézzétek meg az extra-menüpont alatti videót!)
  • steweee
    #38
    meg lehet már vhonnét szerezni? :)
  • Morphin
    #39
    elvileg szeptemberben jön csak ki... :(
  • Solid Snake
    #40
    Kipróbáltam a demót nekem nagyon tetszik!