142
Mini Ninjas
  • grebber
    #142
    Most 800ft a game a Nuuvem-en!
  • Tabitha
    #141
    Akkor nem tudom mi a baj, mert regedit-be minden át van állítva és a többi játék meg látja rendesen a gamepadot hogy : XBOX 360 For Windows (Controller)
  • napalm75
    #140
    addig nem.
  • Tabitha
    #139
    Ma megint megpróbáltam gamepadal játszani, de nem műküdik. Speedlink 360 style gamepad-om van, átállítottam mindent a regedit-be, és jól, mert az összes többi játéknál úgy ismeri fel a gamepadot, hogy XBOX 360 For Windows (Controller) de amikor bemegyed a minininja-nal a control-ba, a use controller szöveg szürke nálam, rá se tudok menni, hogy átálljtsam, csak az mouse sensitivity-re tudok rá menni meg a nézetekre.
    Nektek amíg nem volt átírva a regedit rátudtatok egyáltalán menni a use controllerre?
  • napalm75
    #138
    ma vettem egy chill-t, és nem tudtam miért nem müxik.
    köszönöm a megoldást, életet mentettél!
  • Tabitha
    #137
    PErsze, hogy úgy indítom. Átállítottam mindent a redbe, de nem tudom átállítani a controller-re a játékot. XBOX 360 syle gamepadom van, és alapból SL-6555-nek állítja be gép.
  • Broafka
    #136
    hali!

    Nekem az lenne a gondom, hogy a játék videóinál a hang így elmegy, beakad, akadozik.
    Ez miért van? Tudtok segíteni?
    köszi
  • Shiwo
    #135
    érdemes összegyűjtögetni a szobrocskákat ? (úgymint ad valami extrát érte a végén ? mert megint 1 hiányzik, és elég idegesítő keresgélni -.-)
  • JackSparrow88
    #134
    O.K., már sikerült, végigvittem, jó kis game volt xd
  • JackSparrow88
    #133
    Heló, az uccsó főboss-t hogyan kell kinyírni? Mert biztos akkor kell sebezni amikor kilő ilyen gömböt azt visszalököm és olyankor megbénul egy kis időre de mégis milyen varázslattal? Mer már próbáltam egy párral de smi, nos?
  • Morphin
    #132
    úgy indítod a játékot,hogy már be van dugva a controller?
  • Tabitha
    #131
    Köszi, minden így van beállítva nálam is, de akkor sem tudom át állítani controller-re a játékot, csak billentyűzettel engedi.
  • Mikiller
    #130
    Így nézzen ki, mind a 3 helyen

  • Tabitha
    #129
    A regeditbe átnevezésre kell menni vagy módosításra??

    Nekem 360 style gamepad-om van de nem megy, a beállításnál nem tudom átállítani gamepad-ra.

  • Mikiller
    #128
    Na, meg van a megoldás a gamepad gondokra.Akinek nem ismeri fel a játék az menjen a Vezérlőpult-Játékvezérlők menübe és ami nevet kapott a gamepadja, keresse meg a regeditben, majd ott a talált nevet írja át erre: XBOX 360 For Windows (Controller)
    így zárójelestül, mert ez az xbox gamepad eredeti neve.
    Nálam a Chillstream neve XUSB Gamepad (Controller) ezt írtam át és müxik.
    Első találat átírása után keress tovább, és 3x kell az átírást megismételni.
  • Kongy
    #127
    omfg... ez mekkora idiótaság xD gecc
  • Kicsikiraly
    #126
    nem ellene fordítod, hanem hagyod hogy közel érjem hozzád, elkezdesz futni felé, amikor a közelébe érsz jobklikk, átcsúszik a lába alatt és akkor a fingja eltalálja őt. onnantól már látni fogod miket kell nyomogatni
  • Kongy
    #125
    oh, kösz. most meg ezt a fingadozós gecit nemtom kinyírni.. Tudom, van hint, de nem tom mivel fordíthatom ellene a fingását.
  • Morphin
    #124
    Ott megtanulod gyorsan azt a képességet amivel ilyen napsugarat tudsz "varázsolni",na azzal kell megölni őket.Keresd a kis kutat ahol tanulni lehet,meg ugye a virág is kell hozzá. (Anemone vagy mi a neve a fehér virágnak)
  • Kongy
    #123
    A temetőben a szellemeket hogy kell kinyírni?
  • gfreak
    #122
    reméltem hogy nem azért nem megy mert nem x360-as a kontrollerem...remélem a controlleremu megoldja a problémát...
  • Morphin
    #121
    xbox360 kontrollerrel szépen megy pc-n...felismeri magától.
  • gfreak
    #120
    srácok, nektek megy controllerrel?

    van egy Logitech DA2-m, viszont nem akar sehogy sem működni vele...
  • csokasg
    #119
    5,5 óra alatt gondolom csak végigfutottál a pályákon :) próbáld megtalálni az összes kis szobrot, növényt ill pénzt a pályákon: garantálom h még vagy 2* ennyi időt el leszel vele :D
  • asd16
    #118
    Nah 5 és fél óra alatt sikerült a végére érnem!
    NAgyon aranyos kis játék volt, arra az időre kikapcsoltam és élveztem a játékot!

    részemről 8/10
  • kovkeeper
    #117
    oké megpróbálom,köszönöm!
  • Árnyvadász
    #116
    Menj be egy sarokba. Várd meg míg a boss vág a karddal. Beletrafál majd az előted lévő fa oszlopba. Így lesz időd (tudom könnyű elvéteni, de nem nehéz) ráugrani a kardjára és utána már csak a megfelelő gombokat kell nyomni ami a képernyőn megjelenik. Van amit gyorsan.
  • kovkeeper
    #115
    az azt írja hogy másszak fel a kardra,onnét meg gondolom az ellenségre,de nem tudok ráugrani. :(
  • balee4
    #114
    H gomb a help ablak:)
  • kovkeeper
    #113
    H-gombal tudom semlegesíteni?:) Mit fog csinálni a kis ninja?:)
  • Hegi90
    #112
    nyomd meg a H gombot.
  • kovkeeper
    #111
    Sziasztok!
    Elakadtam,amikor egy szobában vagyok egy nagy boss-al,akinek a kezében egy nagy kard van és nem tudom kinyírni.Mit kell csinálni?Tudnátok segíteni?
  • Hegi90
    #110
    szellemeket hogy lehet kinyírni? :D
    van ott egy ancient shrine nem messze a temetőtől, de a virágot nem találom hozzá :/
  • balee4
    #109
    Egyébként a gyűjtögetéshez érdemes állat alakba "váltani", így kék füsttel jelzi a felszedhető cuccokat.
  • [Rush]
    #108
    mára ennyi lehet mazsolázni....;)
    V3
  • asd16
    #107
    Nekem olyan kérdésem lenne hogy amikor kinyirtam a 4ik BOSS-t is akkor csuszok le a hegyen a lavina elől!
    Kérdés hogy ott meddig kell menni mert akármikor meghalok visszadob majdnem a legelejére... :S
    Ezen a részen genyozok a legtobbet!
    Amugy aranyos kis játék lett. :)
  • xido
    #106
    ez aranyosabb:)
  • [Rush]
    #105
    sajnos a lába aljára irva van:S

    de van 1 másik próbálkozás is....

    BANNER V2
  • Evin
    #104
    Csak mondjuk ne lógjon ki a lába.
  • donoki
    #103
    nagyon jó kis fun game :P